Apple Lisanslı Data Kablosu

Aukey data kablonuzda bulunan Apple onaylı çip (Apple MFI Sertifikalı) ile cihazınızı güvenle şarj edin. Kopmaya, çekmeye, bükülmeye dayanıklı Aukey kablonuz Apple markalı cihazlarınız ile %100 uyumlu ve sorunsuz çalışır. Apple lisanslı data kablonuz ile Apple markalı cihazlarınızı istediğiniz her an sorunsuz bir şekilde Mac ya da PC’leriniz ile senkronize edebilir ve cihazınızı şarj edebilirsiniz.

 

Şık ve Dayanıklı Tasarım

Aukey MFI Lisanslı data kablonuz size ilk kullanımdan itibaren aynı kaliteyi sunmak için tasarlanmıştır. 2 metre uzunluktaki kablonuz ile konfor alanınızı genişletin. Örgü kablosu sayesinde kopma ve bükülmeye karşı güvenle kullanın.

Özellikler

  • Apple onaylı çip (Apple MFI Sertifikalı)
  • iOS ürünleriyle %100 uyum
  • PVC başlık
  • Kopmaya, çekilmeye ve bükülmeye karşı örgü kablo
  • Uzunluk: 2 metre
  • Uyumlu Cihazlar: iPhoneX, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6, 6S, 6 Plus, iPad Pro ve lightning girişli tüm cihazlar

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kablo Uzunluğu 2 m
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi Lightning
  2. Sertifika Var

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın