Etkileyeci Ses Kaynakları

Addon T10 büyük bir ses alanı sunan kompakt bir güçlendirilmiş stereo hoparlördür. Güçlü derin bas ve net tiz sesler, kocaman bir gülümseme ve eğlence sunar. Özellikle de Addon T10'un ne kadar küçük olduğu dikkate alındığında. Ve en yeni Bluetooth teknolojisini kullanarak daha iyi bir kablosuz oynatma sağlar.

Sadelik ve Çok Yönlülük

Addon T10, Addon serilerinin yalın ve pürüzsüz tasarımı ile dizayn edilmiştir. Hoparlörün dışı, kullanım kolaylığını yansıtır. Çift ses girişi kolaylığıyla, akıllı telefonlarınızı şarj edebilmek için USB ve bir de güçlü bir subwoofera bağlanabilmek için sub çıkışı ile Addon T10 evinizin tüm kaliteli ses ihtiyacını karşılamak için hazırdır. Kablosuz müzik çalmanın yanı sıra Addon T10'u televizyonunuza kolayca bağlayın ve ses kalitesini arttırın.

Bluetooth 4.0

Addon kablosuz hoparlörler son teknoloji ile birlikte en iyi ses kalitesi ve iletimi için Bluetooth 4.0 standardı kullanır. Herhangi bir Bluetooth'lu cihaz ile kablosuz olarak müzik çalabilir. (iOS, Android, Windows Phone ve Mac/PC) Bluetooth ile kablosuz müzik çalmanın yanı sıra, kablo ile ek ses kaynaklarını bağlamak için 2 ek ses girişi vardır. Hatta daha fazla bass için güçlü bir subwoofer bağlamayı sağlayan bir sub çıkışına sahiptir.

Aptx ile Daha İyi Bir Ses Kalitesi

Mümkün olan en iyi ses kalitesini elde etmek için, aptX  audio codec kullanıyoruz. Bu teknoloji Bluetooth kullanırken müzik transferinin daha iyi olmasına imkân verir. Addon T10 toplamda 80W ve gelişmiş dijital ses işleme ile bu kadar küçük bir hoparlörde tamamen şaşırtıcı bir ses sunar.

Şarj İçin USB Girişi

Kolayca USB güç kaynağı bağlantı noktasına bağlayarak akıllı telefonlarınızı şarj edebilirsiniz. Ayrıca Living serisi kablosuz alıcıları (RX 100 ve RXD200) bağlayabilir ve Addon T10 ile varolan Audio Pro kablosuz ses ağına katılım sağlayabilirsiniz.

Özellikler

Amplifikatörler ve Sürücüler

  • Dijital D Sınıf Amplifikatörler: 2x20W + 40W
  • Tweeter: 2 x ¾ inç
  • Woofer:1 x 5.25 inç

Girişler
  • Bluetooth: V4.0
  • Aux: 3.5mm stereo

Frekans
  • Aralık: 45 – 22.000Hz
  • Seçilebilir Bas Ayarı: Max-Orta-Min

Boyutlar
  • Boyut: 166 x 320 x 180 mm

Çıkışlar
  • USB çıkışı: max 5V 1000 mAh
  • RC

PUANLAR

Genel Puan

4
1 2 3 4 1

1 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 1
4
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 1
4
Özellikler
1 2 3 4 1
4
Yorumlar
KIRAL ??????????????????????????
1 2 3 4 1
ali 14 Aralık 2018

kütürekalam

Yorum faydalı mı? 1 1
Tasarım
1 2 3 4 5
4
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
4
Özellikler
1 2 3 4 5
4

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın