MMO Oyunlari İçin Programlanabilir Tuşlar

ROG Spatha içerisinde altı adet başparmak tuşunun da bulunduğu toplam 12 adet programlanabilir tuşa sahiptir ve böylece size sezgisel komut verme ve kontrol sağlar. Elinize tam oturur, hassas geri bildirim ve tepki vermek için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

 

Özelleştirilebilir Tuş Soket Tasarımı

Oyuncu fare tuşları kullanıldıkça aşınır, bu yüzden ROG Spatha'da 20 milyon tıklama ömrüne sahip dayanıklı Omron tuşlar kullanılmıştır. Özel değiştirilebilir soket tasarımı, kolay kişiselleştirme sağlar.

 

6 Adet Programlanabilir Başparmak Tuşu

ROG Spatha size hassas geri bildirim sağlamak için Alps anahtarlara sahip tamamen programlanabilir başparmak tuşlara sahiptir. Bu altı tuş, ikonik ROG gözünü anımsatır; sezgisel kontrol ve hissiyat sağlar.

 

Kablozuz ve Kablolu Olarak Kullanın

ROG Spatha, tüm hareketlerinizin hassas şekilde takip edilmesi için yüksek veri akışlı, düşük gecikmeli bir yüksek-hızlı kablosuz bağlantı kullanır. Pil bittiğinde ise fareniz şarj olurken de bu performansı kaybetmeden kullanabilirsiniz.

 

Özelleştirilebilir Işık Efektleri

ROG Spatha'nın öne çıkan, agresif açılara sahip bir tasarımı bulunur. Kaydırma tekerleği, yan tuşlar ve ROG logosundaki LED ışık efektlerini değiştirebilir, istediğiniz renge ayarlayabilirsiniz.

 

Oyuncular İçin Üretildi

Oyunculuk bizim kanımızda var, ve ARGE mühendislerimiz, profesyonel oyuncularla çalışıp, onların geri dönüşlerini dikkate alıp uzun oyun seanslarına dayanabilecek bir oyuncu faresi geliştirdiler. ROG Spatha, performans ve dayanıklılık için geliştirildi.

 

Oyuna Hazır

ROG Spatha özel hard case taşıma çantası, bir adet örgülü ve bir adet kauçuk USB kablosuyla size sunuluyor. Birini şarj istasyonuna takın, diğerini de çantasına koyun ve LAN partilerine götürün.

Özellikler

 • Bağlantı: Kablolu/Kablosuz
 • Kablosuz Teknolojisi: RF 2.4GHz
 • Sensör: Laser
 • İşletim Sistemi: Windows 10 , Windows 8.1, Windows 7
 • Boyutlar: 89x137x45mm (mouse), 81x141x22mm (dock)
 • Ağırlık: 178.5 gr (sadece cihaz)
 • DPI: 8200dpi
 • Arayüz: Mouse: USB
 • Kutudakiler: 1 x wireless alıcı/ dock, 1 x 2m örgülü USB kablo, 1 x 1m silikon USB kablo, 2 x Japon Omron anahtarlar, 1 x Taşıma çantası, 1 x Yıldız tornavida, 2 x ROG logo etiketi, 1 x ROG sertifikası

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Aydınlatma Var
 2. Mouse Scroll-Tilt Var
 3. Buton Sayısı 12
 4. Mouse Tipi Laser
 5. DPI 8200

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın