Hızlı Tepki ve Hassas Kontrol

Hedefinize kilitlenmeye ve ROG Gladius II Origin Origin optik oyuncu faresi ile zafer elde etmeye hazır olun. Gladius II Origin'in hızlı tepki ve hassas kontrol için gelişmiş bir 12000 DPI'lık optik sensörü, uzun oyun seanslarında rahat kalmanızı garantilemek için ergonomik sağ elli bir tasarımı ve rakiplerinizi geride bırakmak için Aura Sync aydınlatma teknolojisi bulunmaktadır.

 

Oyuncu Sınıfı Optik Sensör

Her saldırı önemlidir. ROG Gladius II Origin Origin'in kalbinde, rakiplerinizi yenmenizi sağlayacak doğruluk ve hassasiyeti sunan bir optik sensör bulunmaktadır.

 

Kolay Takılan Anahtar Soketi Tasarımı

ROG Gladius II Origin Origin, tıklama direncini farklılaştırmak için anahtarları kolayca değiştirebileceğiniz bir kolay anahtar soket tasarımı barındırmaktadır. Eskimiş veya bozuk anahtarları değiştirme seçeneği, aynı zamanda farenizin ömrünü de artırır.

 

FPS Ustaları Tarafından Sağ Ele Göre Geliştirildi

En iyi ergonomiyi elde edebilmek için dünyanın önde gelen profesyonel oyuncuları tasarım aşamasına dahil oldular. İncelikle ayarlanmış kıvrımları ile Gladius tüm kavrama stillerine mükemmel uyum sağlar

 

Dayanıklı 50 Milyona Kadar Tıklama Ömürlü Anahtarlar

Fare tuşları ve anahtarları özellikle oyuncu farelerindeki anahtarlar- en çok zarar gören kısımlardır. En az 50 milyon tıklama için üretilmiş yüksek kaliteli Omron fare anahtarları ile ROG Gladius II Origin, dayanması için tasarlanmıştır.

 

Mükemmel Senkronizasyon

Savaş istasyonunuzun görüntüsünü tamamlamak için ROG Gladius II Origin ve diğer Aura Sync özellikli ürünlerinizle muhteşem RGB aydınlatma senkronizasyonuna ulaşın. ROG Sync, ROG Claymore ve Gladius II arasında hızlı aydınlatma senkronizasyonu sunarken,Aura Sync ile de ASUS anakartlar ve diğer parçalarla tüm sisteminizi aydınlatabilirsiniz!

 

Çıkartın ve Yola Koyulun

Farenin altındaki hızlı çıkarma anahtarı, Micro USB kablosunu tek, hızlı bir hareketle çıkarmanızı sağlar – işte bu kadar kolay!

Özellikler

 • Bağlantı Teknolojisi: Kablolu
 • İzleme: Optik
 • İşletim Sistemi Desteği: Windows 7, Windows 10
 • Boyutlar: 126x67x45 mm
 • Ağırlık: 110 gr (kablo olmadan)
 • Çözünürlük: 12000dpi
 • Mouse: USB
 • Kutudakiler: 1 x 2 metre örgülü USB kablo, 1 x 1 metre kauçuk USB kablo, 2 x Japon yapımı Omron anahtarları, 1 x ROG çantası, 1 x ROG logo etiketi

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Aydınlatma Yok
 2. Mouse Formu Sağ El
 3. Mouse Scroll-Tilt Var
 4. Mouse Tipi Optik
 5. DPI 12000
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Kablolu

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın