Her Şey Kontrol Altında

ROG Claymore Core doğru ve duyarlı tuş darbeleri için Cherry MX RGB anahtarlarından faydalanır. Barındırdığı tamamen programlanabilir, arka aydınlatmalı tuşlar ve Aura Sync teknolojisi benzersiz seviyede kişiselleştirme sağlar. %100 anti-ghosting sağlayan bu klavye, N-Key rollover teknolojisi, oyun içi makro kaydı ve ASUS ana kart soğutma ile hız aşırtma için özel kısa yol tuşları sunar. ROG Claymore Core size dijital savaş alanında rekabet avantajı sağlar.

 

Cherry MX RGB Anahtarları

50 milyon tuş darbesine kadar kullanım ömürlü Alman malı Cherry MX RGB anahtarları (Kırmızı, Mavi, Kahverengi ve Siyah) sayesinde tuş darbelerinize anında tepki verir.

 

N-Key Teknolojisi ile Anti Ghosting

ROG Claymore %100 anti gölgeleme sağlayan N-Key Rollover (NKRO) teknolojisine sahiptir. Aynı anda kaç tuşa basılırsa basılsın, her bir tuş darbesi ve bütün çok tuşlu komutlarınız kaydedilir.

 

Her Şey Senkronize

ASUS Aura Sync RGB aydınlatma teknolojisi ile kullanıcılar mükemmel uyumu yakalamak için bütün LED'leri tek bir uygulama üzerinden birleştirebilir ve kontrol edebilir. Aura ile ana kartınız, ROG Claymore'unuz ve gittikçe artan Aura özellikli ürünler ile eş zamanlı aydınlatılabilir. Bir dizi LED efektini kullanarak ROG Claymore'un arka aydınlatmasını CPU ısısına bile senkronize bir şekilde aydınlatabilirsiniz.

 

Asus Aura

Aura'yı çalıştırın ve ROG Claymore'un her biri ayrı özelleştirilebilir, arka aydınlatmalı tuşları 16 milyon renkten biriyle aydınlansın. Özel aydınlatma efektinizi gittikçe artan Aura özellikli ürünler ile eşleştirebilirsiniz.

Özellikler

 • Sınırsız kişiselleştirme seçenekleri için Aura Sync RGB LED teknolojisinden faydalanan tekil arka aydınlatmalı tuşlar
 • Tam programlanabilir tuşlar ve oyun içi makro kaydı
 • N-key rollover (NKRO) teknolojisi ile %100 anti-ghosting
 • ASUS ROG ana kart ile eşleştirildiğinde fan hızı, aydınlatma ve hız aşırtma denetimi için kısa yol tuşları
 • Profil kaydetmek için yerleşik hafıza ve Aydınlatma, tuş ve istatistik ayarları için sezgisel ROG Armoury
 • Maya’lardan esinlenilmiş detaylarla bezeli, dayanıklı, alüminyum gövde
 • Bağlantı Teknolojisi: Kablolu, USB 2.0
 • İşletim Sistemi Desteği: Windows 10, Windows 7
 • Switch Türü: Cherry MX RED
 • Tuş Dizilimi: Türkçe
 • Boyutlar: 360 x 140 x 45 mm
 • Ağırlık: Kablo ile 770 gr
 • Kutu İçeriği: 1 x Claymore Çekirdek klavye, 1 x USB kablosu, 1 x ROG torbalar, 2 x ROG logo çıkartmaları

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Klavye Tipi Mekanik
 2. Aydınlatma Var
 3. Bilek Desteği Yok
 4. Nümerik Tuşlar Yok
 5. RGB Yok
 6. Dili Türkçe Q
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Kablolu

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın