En Üst Düzey Oyun Deneyimi

ROG Centurion oyun kulaklığı inanılmaz ses ve kesin konumlandırma için 10 ayrık sürücüsü, çok net oyun içi iletişim için gürültü engelleyen dijital mikrofonu ile en üst düzey, gerçek 7.1 çevresel ses düzeni sunar. İçerdiği Hi-Fi sınıfı kulaklık amfisi ile oyunlara hayat veren gerçekçi ve etkili ses üretir. Dahili, tak kullan özellikli USB ses istasyonu mücadelelerde size yadsınamaz bir rekabet avantajı sağlamak için ses deneyiminiz üzerinde anlık ve tam kontrol sağlar.

Gerçek 7.1 Çevresel Ses Düzeni

ROG Centurion içinde barındırdığı, her kulak için 5'er, toplam 10 ayrı neodimiyum mıknatıs sayesinde yüksek doğrululuğa sahip, gerçek 7.1 çevresel ses düzeni üretir ve bu özelliği ile diğer 7.1 oyun kulaklıklarından ayrılır. ROG tasarımcıları başka hiçbir 7.1 oyun kulaklığının sunamadığı doğru konumlandırmayı sağlamak ve optimum ses kalitesine ulaşmak adına her bir sürücüyü yerleştirmek ve kulaklık hazne içi mekaniklerinin ince ayarı için yoğun efor harcadılar. Bu sayede her bir silah sesi kesin bir doğruluk ve sarsıcı netlik sağlayarak savaş alanını gerçeğe çeviriyor.

Berrak İletişim

ROG Centurion'un tek yönlü dijital mikrofonu, geleneksel mikrofonların üretemeyeceği kadar saf bir ses kalitesi sunmak için optimize edilmiş bir ses işleme algoritması kullanır. Etkileyici sinyal/gürültü oranı, genişletilmiş geniş bant frekans tepkisi ve yüksek duyarlılık seviyesi ile bu dijital kulaklık üstün berraklığa sahip ses röprodüksiyonu, dengeli ve doğal ses tonları ve asgari arka plan gürültü alımı sağlıyor. Mikrofonun esnek tasarımı en iyi konumlandırmayı yapmanıza izin verirken arkaya katlanma özelliği ile kolayca taşınıp, saklanabiliyor.

Hi-Fi Sınıfı Kulaklık Amfisi

Üst seviye ses kartları geliştirmeleriyle tanınmış ROG mühendisleri bu deneyimlerini oyunculara inanılmaz net ve sarsıcı ses performansı sunmak için kullandılar. ROG Centurion, oyun ve müzik deneyimini zenginleştirmek, ses performansını bir adım öne taşımak, görkemli ve dengeli bir ses üretmek için bir ses kartı gibi çalışan ve Hi-Fi sınıfı ESS amfi (dünyanın en iyi kulaklık amfisi) barındıran harici bir kontrol kutusu ile beraber sunuluyor.

Güçlü Ses Kontrolü 

ROG Centurion oyunculara, ekolizasyon (EQ) ve 7.1 çevresel hoparlör seviyesi dengeleme gibi geniş yelpazede ses özellikleri üzerinde tam kontrol sağlayan, çok özellikli ve kolay kullanışlı ASUS Sonic Studio yazılımı ile birlikte çalışıyor. Alışılagelmiş ses araçlarının yapılandırmayı karmaşık hale getirerek daha fazla zaman harcatan, çok ekranlı ara yüzlerinin aksine Sonic Studio tüm gerekli ses kontrollerini tek bir ekranda toplayarak hızlı ve kolay ayar imkanı sunan sezgisel bir ara yüz sunar. Sonic Studio ayrıca adım ve silah gibi oyun içi sesleri saptayan bir özellik olan Sonic Radar Pro'nun kontrolünü de sağlar ve ekranda gösterir. Bu sayede oyuncular FPS türü oyunlarda düşmanlarının yerini saptayarak rekabet avantajı elde eder.

Üst Seviye Konfor

Muhteşem oyun kulaklıklarının en önemli etmenlerinden biri konfordur. ROG Centurion her bir oyuncunun kendi özel tercihi için, çok yumuşak, tam boy hafızalı köpük ve hava alan sentetik deri kulak yastıkları ile sunuluyor. Her iki kulak yastığı seti de uzun oyun seansları için mükemmel bir rahatlık sağlıyor. Buna ek olarak kafa bandı, kafanın rahat etmesini sağlamak için birçok kafa çeşidine göre geliştirilip, test edilen bir kenetleme sistemi kullanıyor.

Tak Kullan USB Ses İstasyonu

Etkili ortamsal gürültü engelleme (ENC) teknolojisi, müthiş oyun ses profilleri ve kulaklık amfisine sahip bir USB ses kartı olan ROG Centurion USB tak kullan ses istasyonu ile tam kontrole sahip olursunuz. Kendine özel düğme ile çalışan çıkış jakı kulaklığı çıkarmadan, kulaklıktan hoparlöre ses çıkışları arasında kolayca geçiş yapmanıza bile izin verir.

Ortam Gürültüsünü Engeller

ROG Centurion USB ses istasyonunun dahili mikrofonu mekanik klavye sesi veya diğer insanların sesleri gibi ortam gürültüsünün %90'ınını aktif olarak teşhis eder ve engeller, böylece etrafınızdaki dikkat dağıtan ve rahatsız edici sesler takım arkadaşlarınızı konuşma sırasında rahatsız etmez. (Ortam gürültüsü engelleme (ENC) özelliği USB bağlantı ile çalışır. ENC performans sonucu ASUS laboratuvarında test edilmiş ve onaylanmıştır, kesin sonuçlar gürültü kaynağına uzaklık, oda büyüklüğü, konum ve diğer faktörlere bağlıdır.)

Özellikler

 • Bağlantı: USB
 • Platform: PC
 • Sürücü çapı: Ön: 40 mm, Subwoofer: 40 mm, Merkez: 30 mm, Yan: 20 mm, Arka: 20 mm
 • Sürücü malzemesi: Neodimyum mıknatıs
 • Frekans Tepkisi: 50 ~ 12000 Hz
 • Hassasiyet: -26 dB
 • Kablo: Örgülü fiber kablo (kulaklık kablosu 1.5m+ USB kablosu 1.5m)
 • Kablo Uzunluğu: 3 metre
 • Ağırlık: 450 gr
 • Aksesuarlar: Çıkartılabilir mikrofon, Kulaklık standı, USB kablosu, USB ses istasyonu, HDMI-3.5mm hoparlör splitter kablosu
 • Ses İstasyonu
 • ENC Performansı: % 90 çevresel gürültü iptali
 • Güç: USB
 • Özellikler: ESS9601 HI-FI Kulaklık amplifikatörü, stereo modu, çevresel gürültü iptali, oyun ses spektrum profilleri
 • Hoparlör Çıkışı: HDMI-3.5mm hoparlör splitter kablosu ile hoparlör jakı dahildir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın