Derin ve Dinamik Bas

Güçlü 9.2mm'lik sürücüler, size mükemmel şekilde dengelenmiş bir ses sunar.

Kablo Üzeri Akıllı Telefon Kontrolleri

Kablo üzeri kontroller vasıtasıyla hızlı bir şekilde aramalara yanıt verebilir veya sonlandırabilirsiniz. Ayrıca iPhone, iPad ve Android akıllı cihazlar üzerinde ses, oynatma/durdurma gibi kontrollere de sahip olursunuz.

Dış Kullanım İçin İdeal

Fonemate yanında yüksek kalite deriden üretilmiş taşıma çantasıyla sunulurken, 1.6m'lik kablosuyla kullanım sırasında bile cihazınızı cebinizde veya çantanızda rahatça bırakabilirsiniz.

Mükemmel Uyum İçin

FoneMate yanında tam uyum için üç farklı boyuttaki ultra yumuşak silikon kulaklık ucuyla sunuluyor.

Özellikler

  • Bağlantı: 3.5 mm
  • Sürücü Çapı: 9.2 mm
  • Empedans: 18 Ohm
  • Frekans Tepkisi (kulaklıklar): 20 ~ 20000 Hz
  • Kablo Uzunluğu: 1.6 m

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın