FPS'lerdeki Mükemmel Yardımcınız

Cerberus Fortus, savaş alanına hükmetmeniz için ihtiyacınız olan performansı sunan, çift elli bir oyuncu mousedur.. Dayanıklı magnezyum alaşımlı tabanı, çoklu renkli RGB LED aydınlatması, anlık hassasiyet ayarı için bir DPI anahtarı, rahat ve oyuncu dostu tasarımıyla Cerberus Fortus, muhteşem güvenilirlik, tarz ve doğruluk sunarak en üstün oyuncu silahınız olacak.

 

Özelleştirilebilir Çoklu Renkli RGB LED'ler

Kendi kişisel tarzınızı özelleştirilebilir, çoklu renkli RGB LED aydınlatma ile oyuna getirin. Cerberus Fortus'u bağlayın ve gitmeye hazırsınız. Ekstra yazılıma ihtiyacınız yok.

 

Magnezyum Alaşımlı Taban

Daha yüksek DPI, daha hızlı bir tepki sunar ancak kaymaya ve kontrol kaybına da yol açabilir. Bu problemi çözmenin konvansiyonel yolu ise mouse içine bir ağırlık kutusu yerleştirmek olur; ancak bu çözüm de mouse ağırlığının dengesiz dağılımı nedeniyle dengesiz bir his sunmasına neden olur. Cerberus Fortus bu sorunu, magnezyum alaşımlı tabanla, ağırlığı eşit oranda dağıtarak akıcı bir kaydırma ve üstün bir hassasiyetle çözer. Metal taban, dayanıklılığı da artırır ve böylece mouse’unuzun dayanacağını bilerek oyunu oynayabilirsiniz.

 

Dayanıklı 50 Milyon Tıklamaya Kadar Ömürlü Anahtarlar

Yüksek kaliteli Omron fare anahtarları, en hızlı tepki sürelerini ve 50 milyon tıklamaya kadar uzatılmış dayanıklılığı sağlar.

 

DPI Anahtarı

Bir tuşa basarak 500-4000 DPI arasında dört ön ayarlı seçeneği seçebilir, piksel hassasiyetinde hedefleme (500 DPI) veya ışık hızında manevralar (4000 DPI'a kadar) ile her türlü oyun senaryosuna uyum sağlayabilirsiniz.

 

Ekstra Dayanıklı Kaplamalı Yan Tutma Yerleri

Özel olarak kaplanmış plastik yan tutma yerleri, Cerberus Fortus'un elinizde sağlam şekilde durmasına ve artırılmış dayanıklılığa sahip olmasını sağlar. Kauçuk materyaller yerine yapışmayan plastikten üretilen yan tutma yerleri, temiz kalır ve farenin uzun süreli kullanım sonrasında kaymasını engeller.

 

Oyuncu Sınıfı Performans

Cerberus Fortus'un 1000Hz'e kadar bir iletişim oranı vardır. Standart farelerden sekiz kat daha hızlıdır. Hareket ettiğinizde veya fareye tıkladığınızda, ekrandaki tepki anlıktır.

Özellikler

 • Bağlantı Teknolojisi: Kablolu
 • İzleme: Optik
 • İşletim Sistemi Desteği: Windows 7, Windows 10, Windows 8.1 , Mac OS X ya da daha yüksek
 • Boyutlar: 125x69x40 mm
 • Ağırlık: 114 gr
 • Çözünürlük: 500dpi/1000dpi/2000dpi/4000dpi
 • Mouse: USB

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Aydınlatma Yok
 2. Mouse Formu Sağ El
 3. Mouse Scroll-Tilt Var
 4. Mouse Tipi Optik
 5. DPI 4000
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Kablolu

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın