Darbelere Dayanıklı

Özel olarak tasarlanan köşeler darbelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir ve telefonunuzu her ortamda mükemmel korur.

 

Güçlendirilmiş Anti Şok

Kılıfın içerisinde tasarlanan özel desen sayesinde, kılıfınız, darbelere karşı şok emici ve şoku dağıtma özelliği kazandırmaktadır. Böylelikle cihazınız düştüğünde normal materyalin şok emici özelliğinin yanında iç tasarımı sayesinde iki kat daha şoka dayanıklı hale gelir.

Mükemmel tutuş

Tutmayı kolaylaştıran özel tasarımı sayesinde kolaylıkla kavranır.

 

Çerçevelere Uzanan Koruma

Telefonunuzun ön ve arka da bulunan kamera dahil tüm çerçeveleri tamamen sararak tam koruma sağlar.

Çift Katmanlı Koruma

Darbe emici TPU materyale ek olarak sertlendirilmiş PC kaplama ile çift katmanlı darbe ve şoklara karşı etkili koruma sağlar.

Rahat Erişim

  • Darbe emici TPU materyal
  • Çift katmanlı koruma
  • Darbelere karşı koruyucu iç desen
  • Cihazın tüm girişlerine sorunsuz ulaşım

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın