Darbelere Karşı Dayanıklı

Özel olarak tasarlanan köşeler ile darbelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir ve telefonunuzu her ortam da mükemmel korur.

Şımartan Tasarım

Galaxy S7 modeli ile aynı çizgilerle tasarlanan Amy kılıfı, cihazınızı tamamen kaplar. Anti şok TPU iç materyali ve darbe korumalı PC dış materyali ile cihazınızı tüm darbelere karşı korur. 

Mükemmel Tutuş 

Tutmayı kolaylaştıran özel tasarımı sayesinde kolaylıkla kılıfınızı kavrayabilirsiniz.

Güçlendirilmiş Anti Şok

Kılıfın içerisinde tasarlanan özel desen sayesinde kılıfınızın darbelere karşı şok emme ve şoku dağıtma özelliği kazandırmaktadır. Böylelikle cihazınız düştüğünde normal materyalin şok emici özelliğinin yanında iç tasarım sayesinde iki kat şoka dayanıklı hale gelir.

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın