Esnek ve Yumuşak Materyal

Yüksek kaliteli esnek ve yumuşak TPU materyali sayesinde darbelere karşı cihazınızı korur aynı zamanda yumuşak dokusu ile kullanıcı dostudur.

 

İnce ve Şık Tasarım

Özel tasarımı ile cihazınızı mükemmel kaplarken cihazınızın tüm girişlerine sorunsuz ulaşmanızı ve kullanmanızı sağlar.

 

Koruyucu İç Desen

Kılıfın içerisinde tasarlanan özel desen sayesinde, kılıfınıza, darbelere karşı şok emici ve şoku dağıtma özelliği kazandırmaktadır. Böylelikle cihazınız düştüğünde normal materyalin şok emici özelliğinin yanında iç tasarımı sayesinde iki kat daha şoka dayanıklı hale gelir.

 

Mükemmel Tam Koruma

Kenar yüksekliği sayesinde ekranınız yere temas etmez ve cihazınızın tüm girişlerine sorunsuz ulaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Esnek ve yumuşak TPU materyal
  • Darbe emici ve darbeyi dağıtma özellikli iç desen
  • Tam Koruma
  • Cihazın tüm girişlerine sorunsuz ulaşım

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın