Telefonunuzu Ekrana Yansıtın

Lightning Dijital AV Adaptörü, aygıtınızın ekranında görüntülenen uygulamaların, sunumların, web sitelerinin, slayt sunularının ve daha pek çok şeyin HDMI donanımlı TV, ekran, projektör ve 1080p HD'ye kadarki diğer uyumlu ekranlara yansıtılmasını destekler.

Dev Ekranlarda İzleyin

Filmler, TV şovları, çektiğiniz videolar gibi içerikleri de 1080p HD'ye kadarki büyük ekranınıza aktarın ve izlemenin keyfine bir kez varın.

Özellikler

  • Video ve ses çıkışını destekliyor.
  • 1080p çözünürlüğe kadar videolar oynatılabilir.
  • HDMI kablo aracılığıyla TV'ye ya da projektöre bağlanabilir.
  • Lightning girişi olan tüm cihazlarınızla kullanabilirsiniz.

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazalarında da bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın