Daha Fazla Pil Ömrü

Özel olarak iPhone 7 ve 8 için tasarlanan şarjlı kılıfınız mükemmel bir koruma sağlar ve daha da uzun pil ömrü sunar.

Göz Alıcı Şıklık

Yumuşak dokulu silikon dış yüzey ise elinizde harika bir his yaratır. İç kısımdaki yumuşak mikrofiber kaplama, iPhone’unuzu korumaya yardımcı olur.

Tam Esneklik

Yumuşak elastomer menteşe tasarımı, kılıfın takılıp çıkarılmasını kolaylaştırır. 

Şarj Süreleri

iPhone’unuzu ve şarjlı kıılıfınızı aynı anda şarj ederek 26 saate kadar konuşma süresi, LTE ile 22 saate kadar internet kullanımı ve çok daha uzun ses çalma ve video oynatma süresi elde edebilirsiniz. Şarjlı kılıfınız telefonunuza takılı olduğunda, pil durumu iPhone kilit ekranı’nda ve bildirim merkezi’nde görüntülenir. Böylece tam olarak ne kadar şarjınız kaldığını bilirsiniz.

Özellikler

  • Apple tarafından tasarlandı
  • 26 saate kadar konuşma süresi
  • 4G LTE ile 22 saate kadar internet kullanımı
  • 24 saate kadar video oynatma
  • iPhone 7 ve iPhone 8 ile uyumlu

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın