Görsel Tasarım

Apple tasarımı bu kılıflar, ayrıcalıklı bir his vermesi için birinci sınıf deriden üretilmiştir. iPhone'unuz için büyük bir titizlikle üretilen kılıflar, telefonunuzla mükemmel uyum sağlar ve telefonunuz kılıflıyken bile olağanüstü inceliğini korur.

 

Tam Oturan dayanıklı yapı

Kılıf, iPhone'unuz için özel olarak tasarlanmış olup telefona tam olarak oturur. Sert, dayanıklı malzemeden üretilmiştir ve telefonunuzu çizilmelere, darbelere, toza karşı korur.

 

Tam Erişim

Kılıf ihtiyacınız olan bağlantı noktaları, kontrol tuşları ve kamera deliği açıkta kalacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple ne fotoğraf çekerken, ne şarj ederken ne de müzik dinlerken kılıfı çıkarmanıza gerek yoktur.

Özellikler

  • Sert yapısıyla tam bir koruma sağlar.
  • Dayanıklı malzemeden üretilmiştir.
  • Mat dokusuyla oldukça şık bir kılıftır.
  • Takılıp çıkartılması çok kolaydır.
  • Birinci sınıf deriden üretilmiştir.
  • Mikrofiber iç kaplama.

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazalarında da bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Deri

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın