İleri Şarj Teknolojisi

Anker’e özel PowerIQ ve VoltageBoost teknolojileri hangi cihaza sahip olursanız olun, mümkün olan en hızlı şarjı sunmak için güçlerini birleştirir.

 

Ultra Güçlü

2 Port 24 wattlık güç sağlar. Bu yüksek güç, bir çok cihazın aynı anda şarj olmasını mümkün kılar. Yanında gelen Micro USB kablosu sayesinde kablo aramanıza gerek kalmayacak.

 

Üstün Güvenlik Teknolojisi

Çoklu koruma akıllı mikroçip, sizin ve cihazlarınızın güvenliği için akım koruma, kısa devre koruması, ısı koruması ve diğer güvenlik teknolojileri ile donatılmıştır. Diğer teknolojiler ise voltaj çıkış koruması, akım çıkış stabilizatörü, yüksek akım regülatörü , pil koruması uyku modu, voltaj giriş koruması, akım çıkış sınırlayıcısı ve düşük akım korumasıdır.

 

UL Sertfifkalı

Sınıfında lider kalitede malzeme ve ileri teknoloji ürünü elektronik devreler kullanılan Anker PowerPort 5; UL (Underwriters Laboratories-Sigortacılar Birliği Labaratuarları)’nin zorlu güvenlik testlerinden geçerek UL Sertifikası almaya hak kazanmıştır. 100-240 Volt AC voltaj girişi ile dünya genelinde kullanıma uyumludur.

Özellik

  • Power IQ ve Voltageboost teknolojisi
  • Güç: 24w
  • Çıkış sayısı: 2
  • Micro USB Kablo Uzunluğu: 0.9 m

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kablo Var
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi Micro USB
  2. Sertifika Var
  3. USB Port Sayısı 2
Pil & Güç Yönetimi
  1. Şarj Gücü 24V

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın