İleri Şarj Teknolojisi

Anker’e özel PowerIQ ve VoltageBoost teknolojileri hangi cihaza sahip olursanız olun, mümkün olan en hızlı şarjı sunmak için güçlerini birleştirir.

 

Küçük Yapı ve Dahili Lightning Kablo

PowerDrive Elite, piyasadaki ince ve küçük araç şarj cihazlarından biridir. Araç şarj cihazınızın dahili lightning kablosu ile apple cihazlarınızı kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz.

 

Üstün Güevnlik Teknolojileri

Anker PowerDrive Elite araç şarj cihazınızın ile cihazlarınızı güvenle şarj edebilirsiniz. Çoklu koruma akıllı mikroçip, sizin ve cihazlarınızın güvenliği için düşük/yüksek akım koruması, kısa devre koruması ve ısı koruması teknolojileri ile donatılmıştır.

Özellikler

  • Power IQ ve VoltageBoost Teknolojisi
  • Kullanım: Araç içi
  • Çıkış Sayısı : 2
  • Dahili Lightning Kablo Uzunluğu : 0.9m
  • Çoklu Koruma: Kısa devre koruması, düşük / yüksek akım koruması, ısı koruması
  • 12v ve 24v çakmaklık girişleriyle uyumludur

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kablo Var
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi Micro USB Lightning
  2. USB Port Sayısı 2
Diğer Özellikler
  1. Hızlı Şarj Var

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın