Birinci Sınıf Kansorejen Madde İçermeyen Malzeme

Birinci sınıf malzemeden üretilen ve kansorejen madde içermeyen kılıfınız kaliteli görünümü ve dayanıklılığı ile telefonunuzun ihtiyacı olan korumayı size sağlar. Telefonunuzun estetiğini gölgelemeden koruyan şık bir kılıftır.

Uzun Süre Kullanın

Dayanıklı malzemesi  ve iç yumuşak dokusu sayesinde uzun süre boyunca istediğiniz korumayı sağlar. Telefonunuzu darbelere, çizilmelere ve toza karşı korur.

Tam Erişim

AndMesh kılıfınız telefonunuzun tüm girişlerine tam erişim sağlar. Kamera girişi, hoparlör ve bağlantı girişleri açıkta kalır ve böylelikle telefonunuzu şarj etmek için kılıfı çıkartmanıza gerek yoktur.

Özellikler

  • Oldukça şık bir koruyucu aksesuardır
  • Yükseltilmiş köşeleri sayesinde kapak takılı iken cihaz ters konsa dahi ekran yüzeye temas etmez
  • Yumuşak iç yüzeyi telefonunuzun zarar görmesini engeller
  • Sert dış yüzey çizilmelere ve darbelere karşı koruma sağlar
  • Takılıp çıkartılması oldukça kolaydır
  • Şeffaf görüntüsü ile telefonunuzun güzelliğini bozmaz
  • iPhone 6 Plus /6s Plus ile uyumludur.

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın