Tam Boy Klavye ve Tam Ekran Koruma

12.9 inç iPad Pro için sunulan Akıllı Klavye, hem düşüncelerinizi yazıya dökmeniz için tam boy bir klavye hem de her gün koruma sağlayan oldukça dayanıklı bir kılıf işlevini görüyor. Üstelik düğmeleri, kabloları ve hatta eşleştirmeyi bile gereksiz kılan yenilikçi teknolojiler içeriyor.

Kullanmak Kolay, Taşımak Çok Daha Kolay

İhtiyaç duyduğunuzda Akıllı Klavyenizi kolayca açın. Kullanmadığınız zamanlarda katlayın, iPad Pro’nuz için ince ve hafif bir kapak olarak kullanın. Çok şık ve günlük kullanıma son derece dayanıklı.

Kısayollar Parmaklarınızın Ucunda

Sadece birkaç dokunuşla metinleri kalın, italik veya altı çizili olarak biçimlendirin, hatta kopyalayıp yapıştırın. Dilerseniz üçüncü taraf uygulamaları için kısayol çubuğunu kişiselleştirin ve ihtiyaç duyduğunuz araçlara kolayca ulaşın. Tanıdık klavye kısayollarıyla bir uygulamadan diğerine geçin, bir şeyler arayın ve çok daha fazlasını yapın. Hatta uygulamaların yerleşik kısayollarını kullanarak onlarla etkileşime geçin. Bir uygulamanın desteklediği kısayolları görmek için, o uygulamayı kullanırken Command tuşunu basılı tutmanız yeterli.

Fiş, Düğme, Eşleştirme Yok

Smart Connector, iPad Pro ile Akıllı Klavyeniz arasında hem veri hem de güç akışı sağlıyor ve pil veya şarj gerektirmiyor. Klavyenizi takın, anında yazmaya başlayın. Çıkardığınızda ekran klavyesi otomatik olarak tekrar ekrandaki yerini alsın.

İnovasyonda Gövde Gösterisi

Tuşların arasında kırıntıların veya kahvenin kaçabileceği boşluklar yok. Bunun yerine tuşların lazerle işlendiği, özel dokunmuş, son derece sağlam tek bir kumaş tabaka var. Üstelik suya da dayanıklı. Bu kumaş aynı zamanda tuşların yay gibi gergin durmasını sağlayarak klasik hantal mekanizmaları kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Özellikler

Genel Bakış

  • Akıllı Klavye, benzersiz bir klavye yaratmak için en gelişmiş teknolojileri bir araya getiriyor. Tümüyle taşınabilir tam boy bir klavye olarak, iPad Pro’ya Smart Connector ile kolayca bağlanıyor. Akıllı Kalvyenizi iPad Pro’nuza takın ve anında yazmaya başlayın. İşinizi bitirdiğinizde katlayın, ince ve hafif bir kapak olarak kullanın.

Uyumluluk

  • iPad Pro (12.9 inç) (1. Nesil), iPad Pro (12.9 inç) (2. Nesil)
Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın