Size Özel Numaralar Turkcell’de!

Turkcell.com.tr üzerinden özel numara alma işlemi nedir?

 • Turkcell.com.tr ’den özel numara almak için dilerseniz Turkcell GSM ve şifreniz ile siteye giriş yapabilir, dilerseniz giriş yapmadan devam et seçeneği ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Alışverişinize başlamak için ana sayfada "Ürün ve Hizmetler”, Cihazlar" menüsünde "Aksesuarlar" seçeneğine tıklayabilir ve açılan sayfadan istediğiniz hattı seçerek, kredi kartınızla tek çekimli ödeme yaparak hattınızı satın alabilirsiniz. 
Özel numara açılış sürecim nasıl ilerleyecek?
 • Kurye üzerinden numara dağıtım işlemi gerçekleşmektedir. Abonelik sözleşmesi doldurulması için Turkcell çağrı merkezinden telefon ile arama gerçekleşecektir. Sözleşmedeki bilgilerin alınmasının ardından kurye firması tarafından teslimat gerçeklemektedir. Teslimatın ardından Turkcell tarafından numara aktiflenecektir.  Adresinize ziyaret esnasında ve 532 aramasında istediğiniz paket bilgisi sorulacak ve seçtiğiniz paket ile hattınız açılacaktır.
Özel numara almak için hangi evraklara ihtiyacım var?
 • Kuryemiz sizi adresinizde ziyaret ettiğinde lütfen aşağıdaki iki evrağı hazır bulundurunuz.
 • Kimlik alternatifleri (nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi veya TC kimlik numaralı pasaport veya baro kimliği) Kurye sizi ziyaret ettiğinde, başvuru esnasında kullandığınız kimlik ile işlem yapılması gerekmektedir.
 • Son 2 aydan birine ait sabit evrak (fatura, kredi kartı ekstresi veya ikametgah belgesi) Muhtar veya nüfus müdürlüğünden alınan ikametgah belgesinin aslı geçerlidir, e-devlet üzerinden alınan ikametgah belgesi bu başvuruda geçerli değildir.
 • ( Sosyal Destek kapsamında iseniz faturaları hatlar için %25 indirim faydanız bulunmaktadır. Bu faydadan yararlanabilmek için kurye gelmeden, engelli raporu veya kimliği / şehit yakını kimliği / Gazi kimliğinizi hazır ediniz. Bunun ile birlikte kuryemiz ilgili evrakı aldığına dair rıza belgesi imzalatacaktır. Bu belge imzalanmaz ise indirim ve faydadan yararlanamayacaksınız. )
 • Hangi ödeme tipinde özel numara alabilirim
 • Turkcell yeni numara talebi sadece faturalı olarak yapılabilir.
Benim yerime bir yakınım özel numara talebinde bulunabilir mi?
 • Başvuruları yalnızca kimlik ve sabit evrak göstererek talep sahibi yapabilir. Bir başkası sizin yerinize başvuru yapamaz.
Siparişimin faturası e-posta ile gönderilir mi?
 • Evet, gönderilir. Fiziksel olarak fatura gönderilmez. 
Özel numara aldığımda ek fayda kazanır mıyım? 
 • Tarifenize ek olarak, 4 ay boyunca geçerli aylık 2GB internet hediyesi de kazanırsınız. Bu fayda sadece turkcell.com.tr üzerinden alınan numaralar için geçerlidir.
Sık Sorulan Sorular için tıklayınız.

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın