Türkiye için Türkiye'de Üretildi

Bölgenin ilk ve tek teknoloji yatırımı olarak kurulan Reeder'ın Samsun fabrikasında üretilen F1 Touche, 2.4 inç boyutu ve kolay kullanım sunan ara yüzü ile tuşlu telefondan vazgeçemeyenler için tasarlandı. 

En Uzun Ömürlü Şarj

F1 Touche, 1700 mAh batarya kapasitesiyle maximum performans sağlamak üzere optimize edildi. Aralıksız kullanımda 2 güne varan şarj ömrü bulunan telefonun bekleme süresi 1 haftaya kadar uzuyor. Şarj aleti taşıma problemine çözüm sunan bu son model tuşlu telefon ile işleriniz hiç aksamayacak.

İstenmeyen Çağrılara Son

İstenmeyen çağrıları ve SMS’leri F1 Touche kolayca engeller. Görüşme kayıt edici özelliği ile tüm konuşmaları dosyalayabilir, mükemmel ses kalitesi ile uzun süre saklayabilirsiniz.

Karanlıkları Aydınlat

Güçlü el feneri özelliği ile karanlıkta aradığınızı bulmak daha kolay. Türk mühendislerince geliştirilen F1 Touche gerçek ihtiyaçlara cevap vererek yaşamınızı sadeleştirir. 

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. İşletim Sistemi Threadx
 2. Bellek (RAM) 32MB
 3. İşlemci Hızı 0,312 Ghz
Boyut & Ağırlık
 1. Boy 127 mm
 2. Genişlik 54 mm
 3. Kalınlık 15 mm
 4. Ağırlık 94 gr
Hafıza
 1. Dahili Hafıza 32MB
 2. Harici Hafıza  16 GB'ye Kadar Arttırılabilir Hafıza
Ekran & Görüntü
 1. Ekran Boyutu 2.4 inç
 2. Ekran Çözünürlüğü 320x240 Piksel
 3. Ekran Teknolojisi QVGA
 4. Ekran Tipi TFT LCD
Video & Multimedya
 1. Radyo FM Radyo
Bağlantılar
 1. Bluetooth  v2.1
Pil & Güç Yönetimi
 1. Pil Türü 1700 mAh Lithium İon
 2. Bekleme Süresi 220 Saat
 3. Konuşma Süresi 20 Saat
Kutu İçeriği
 1. Kulaklık  
 2. Kullanım Kılavuzu  
 3. Data Kablosu  

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın