Cihaz Kredisi Mobil Ödeme İşlem Ücreti uygulaması yasal mıdır?

​Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para İhracı İle Ödeme Kuruluşları ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkındaki Yönetmeliğin 41/2 maddesi uyarınca sözleşme ile belirlendiği şekilde ücret alınması yasal bir uygulamadır. Siz kullanıcılarımızın onayladığı Turkcell Mobil Ödeme çerçeve sözleşmesine istinaden bu bedel alınmaktadır . Sözleşmeye https://turkcellodemehizmetleri.com.tr/kullanim-sartlari-ve-sozlesmesi​ adresinden ulaşabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın