Hesabım

Hesabım

TL yükleme, fatura ödeme gibi hattınızla ilgili birçok işlemi turkcell.com.tr üzerinden nasıl yapabil​eceğinizi öğrenebilirsiniz.

Turkcell Forum’da Çözüme Ulaşan Sorular

Yurt dışında sim kart ihtiyacı

1 Cevap
Yurt dışındayım. turkcell hattım var. telefonum çalındı ve yeni telefon aldım. Telefon nano simkartlı. Turkiyeyede yakın zamanda gidecek gibi görünmüyorum. Simkartımdan dalyı görüşmelerimi bankac
0 Oy

sari kutu puanla ilgili

2 Cevap
Merhaba sari kutumda puanimla hediye ceki aldim ama kullanamadim bu sifreyle yaptim ama olmadi hediye ceki turkcell magazalarda 100tl alisverislerde 40tl indirim ceki ama kredi karti onaylanmadi acaba
1 Oy

Cvp: SMSENGELLEME SERVİSİ ENGELLENMİYOR..

1 Cevap
buraya girip buradaki tüm reklam vs hepsini kapatın. Hala geliyorsa ona yapacak bir şey yok devamlı numara değiştirerek gönderiyor olabilirler. Ama direk isim olarak geliyorsa buradan kapanması lazım.
0 Oy

Yeni Kanallar Gelecek mi?

3 Cevap
Turkcell tv bir ara cepten izlemiştim diğer rakiplerine göre kanal sayısı az bu platforma yeni kanallar eklenecek mi? Bilgi verilmesi rica olunur.
0 Oy

Cvp: Hattimi yurt disinda kullanmak

1 Cevap
Arild yazdı:SlmBen bir aydir yurtdisindayim ve hattim her zaman aktifti ama iki gundur hattim kapali.Hesabima girdim aktif etmek icin bi turlu beceremedim orda aktif degil aktif etmeye calisiyorum olm
2 Oy

Mobil ödeme limit ne zaman sıfırlanır ?

1 Cevap
2-3 gün önce bahis sitesine mobil ödeme yaptım 250 tl limitim dolmuştu.Bu aylık limit ne zaman sıfırlanır her ay başı mı yoksa limiti doldurduğum günden 1 ay sonra mı ?
2 Oy
SOSYAL AĞLARI GÖRÜNTÜLE

Müşteri Memnuniyeti Yönetim Süreci

Müşteri Memnuniyeti Yönetim Süreci kapsamında, müşterilerimizin bize farklı kanallardan ilettikleri görüşler doğrultusunda onlara kaliteli ürün, servis ve hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Turkcell Hizmet

Turkcell Müşteri Hizmetleri olarak size destek olmak için buradayız.

Mesajınızı İletin
Sayfayı kaydırın