Girişimcilik

Turkcell’in iletişim ve teknoloji gücünü de arkamıza alarak girişimcilik ve istihdam konularında tüm toplumda farkındalık yaratan örnek projeleri Türkiye ile buluşturuyoruz.

  • Turkcell’in iletişim ve teknoloji gücünü de arkamıza alarak girişimcilik ve istihdam konularında tüm toplumda farkındalık yaratan örnek projeleri Türkiye ile buluşturuyoruz. Girişimcilik ve istihdam projelerimizle toplumsal hayatta çok daha iyi şartlarda yer almaları için gençleri, dar gelirli kadınları ve tüm Türkiye’yi kucaklıyoruz. 
  • Teknolojiyle güçlenmiş girişimcilerin yetişmesine, büyümesine ve sürdürülebilir iş modellerinin geliştirilmesine destek oluyor, kendi ayakları üzerinde duran girişimcilerimizin fikirlerini destekleyerek istihdam yaratarak ülke ekonomimize katkıda bulunuyoruz.
  • Sosyoekonomik gücü yeterli olmayan kadınlar kendi işini kursun, yeni fikirler Turkcell’in gücü ile büyüyüp gelişsin diye, Türkiye’nin Turkcell’i olarak gücümüzü Türkiye’nin daha iyi yarınlar kurabilmesi için seferber ediyoruz.
Sayfayı kaydırın