Turkcell TV+

Yüzlerce TV kanalı, en yeni filmler, diziler, spor, belgesel, çocuk ve haber programları cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda! Üstelik rahat rahat izleyin diye interneti de içinde!

Yüzlerce TV kanalı, en yeni filmler, sevdiğiniz programlar dilediğiniz yerde cebinizde!
12,9 TL / AY
Hemen Al
Premier Lig, NBA TV, Discovery ve çok daha fazlası cebinizde! Üstelik yıllık abonelikle 14,90 yerine sadece 9,90 TL! Bu fırsat için 532’yi aramanız yeterli!
14,9 TL / AY
Hemen Al
Turkcell TV+

Dünyanın En Değerli Spor Organizasyonları TV+'ta

İngiltere Premier Ligi ve NBA sizi Full Cep Paketi’nde bekliyor.
10 GB internetiyle birlikte Full Cep paketi sadece 14,90 TL! Haydi “FULLCEP” yazıp 2200’a gönderin.

Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet ve Eurosport1-2 kanalları şimdi TV+’ta!

Belgesel ve spor meraklılarının vazgeçilmez kanalları 10 GB internetiyle birlikte Full Cep paketinde .

TV Keyfi Şimdi İster Cepte, İster Web'te/Tablet'te

Turkcell TV+ ile evinizden, cebinizden, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz. Yani bundan sonra siz nerede, televizyonunuz orada!

Kaçırdım Derdine Son

Üstelik gün içinde kaçırdığınız programları kaydetmediyseniz bile tüm cihazlarınızdan geriye alıp seyretme özgürlüğü Turkcell TV+'ta.

İnterneti İçinde

İnternete erişebildiğiniz her yerde TV izlemeniz için interneti de cep paketlerinin içinde!

Turkcell 4.5G ile her ekran bir TV+!

​Turkcell TV+ ile dilediğiniz programı cepten, tabletten ve dev ekrandan 4.5G kalitesiyle izleyin.​

Turkcell TV+ Nedir?

 • Yeni nesil TV platformu, Turkcell TV+ ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanalları cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda!
 • Turkcell TV+ aboneleri, İngiltere Premier Ligi maçlarına canlı olarak yüksek yayın kalitesiyle ister evlerindeki televizyonlardan, ister internete ulaşabildikleri diledikleri yerde, cep telefonları ve tabletlerinden erişebilecekler.
 • Turkcell TV+, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile size eşsiz bir TV deneyimi sunuyor.
 • Cep telefonu ve tabletinize ücretsiz Turkcell TV+ uygulamasını indirerek, bilgisayarınızda www.turkcelltvplus.com.tr'ye tıklayarak siz de bu keyfi yaşamaya başlayın!
 • Üstelik Turkcell TV+, artık Turkcell haricindeki diğer operatör aboneleri tarafından da kullanılabilir. 
 • Eğer Turkcell Bireysel hat haricinde bir operatör abonesi iseniz, Turkcell TV+ uygulamasını cihazınıza uygun uygulama mağazasından indirin ve hattınızla Turkcell Şifrenizi aldıktan sonra uygulamaya giriş yaparak siz de TV+ deneyimini yaşamaya başlayın!

Daha Fazla Bilgi

 • Turkcell TV+ servisi Turkcell Superonline tarafından sunulmaktadır. Turkcell bireysel aboneleri TV+ hizmetinden tahsilatına aracılık edilen hizmetler kapsamında, Turkcell kurumsal aboneleri ve diğer operatör aboneleri mobil uygulamalardan “Apple iTunes Store veya Google Play Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak ücretli üye olarak  yararlanabilmektedir.
 • Turkcell TV+ uygulaması, yeni nesil AppleTV,  IOS 8 ve üzeri cihazları, Android 4.X ve üzeri cihazları desteklemektedir.
 • National Geographic kanalındaki programlar teknik nedenler ile 5 saat geri alınıp izlenebilmektedir.
 • Turkcell TV+ uygulamasına operatör bağımsız telefon numaranız ve Turkcell Şifreniz  ile giriş yapabilirsiniz.
 • Şifrenizi unutursanız “SIFRE” yazıp 2200'a ücretsiz mesaj göndererek yeni şifrenizi alabilirsiniz.
 • Paket ya da Kirala Seyret’ten kiraladığınız içerikler otomatik olarak Turkcell ya da Turkcell Superonline faturanıza, veya mobil uygulamalardan “Apple iTunes Store veya Google Play Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak alım yapıldığında ise ilgili mobil uygulama marketi işlemlerinize yansır.
 • Turkcell TV+’da kiraladığınız bir filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan sonra da 48 saat içinde istediğiniz kadar yeniden izleyebilirsiniz.
 • Turkcell TV+ ile 5 farklı cihaz üzerinden kullanım yapılabilmektedir. 6. bir cihaz kullanılmak istenirse cihaz silme işlemi yapılması gerekmektedir. Cihaz silme işlemi 30 günde 1 kez yapılabilmektedir.  
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2200'a gönderilmesi yeterlidir.

Turkcell TV+’ı, www.turkcelltvplus.com web sitesi üzerinden veya mobil uygulamaları üzerinden kullanabilirsiniz.

 • iOS cihazına sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!  
 • Android cihaza sahipseniz detaylı bilgi için tıklayın!

Bireysel Turkcell abonesiyseniz istediğiniz cep paketini seçip en sevilen yerli ve yabancı TV kanallarını ve "+Cep Seç İzle" filmlerini cebinizden, tabletinizden ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz. 

Üstelik daha önce TV+ cep paketlerini deneyimlenmemiş aboneler, bu paketlere SMS ile başvurdukları takdirde ilk ay ücretsiz olarak kullanma şansına sahip oluyorlar.

Turkcell TV+ Cep Paketleri

Full Cep Paketi: FULLCEP yazıp 2200'a  göndererek 10 GB interneti ile birlikte aylık 14,90 TL'ye yüzlerce canlı TV kanalı, en yeni filmler, diziler, Premier Lig, NBA, belgesel, haber, çocuk kanalları sizinle! Üstelik yıllık aboneliği tercih ederseniz sadece 9,9 TL'ye her şey cebinizin içinde.

Yeni TV+ Paketi: YENITV yazıp 2200'a göndererek 5 GB interneti ile birlikte aylık 12,90 TL'ye yüzlerce canlı TV kanalı, en yeni filmler, diziler, haber, çocuk programları sizinle! 25 saat kayıt süresi hediyesiyle! Üstelik yıllık aboneliği tercih ederseniz sadece 7,9 TL'ye televizyon cebinizin içinde. 

*9,9 TL ücretindeki Cep paketi ve Yıllık Cep Paketi abonelik kampanyası 22 Şubat 2017 itibarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır. Mevcut aboneler, paketlerini kullanmaya devam edebilirler.

Herkes İçin TV+ Paketi: HERKESETV yazıp 2200'a göndererek 5 GB interneti ile birlikte aylık 9,99 TL'ye yüzlerce canlı TV kanalı, en yeni filmler, diziler, haber, çocuk programları sizinle! 50 saat kayıt süresi hediyesiyle! 

Mini Cep Paketi: MINICEP yazıp 2200'a göndererek 1 GB interneti ile birlikte aylık 4,90 TL'ye yüzlerce canlı TV kanalı, en yeni filmler, diziler, haber, çocuk programları sizinle!

Yıllık Full Cep Paketi ve Yıllık Yeni TV+ Paketi için 12 ay sürecinde geçerli yıllık abonelik kampanyalarına 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri ve Turkcell Noktaları'ndan katılabilirsiniz. Kampanyalara bireysel faturalı hat kullanan müşterilerimiz katılabilir. Yıllık abonelik kampanyalarında cayma bedeli, kullanım süresi boyunca verilen indirim tutarı olarak hesaplanır.

Spor, belgesel ve çok daha fazlası Ek Cep Paketlerinde!

Ek Spor Paketi: Mevcut TV+ paketinize ek dünyanın sporu cebinizde olsun isterseniz EK SPOR yazıp 2200'a gönderin ; Premier Lig, NBA, EuroSport 1-2 ve daha fazlası artık cebinizde olsun. Ek Spor Paketi aboneliği, aylık sadece 5 TL'dir.

Ek Eğlence Paketi: Mevcut TV+ paketinize ek daha fazla eğlence seçeneği cebinizde olsun isterseniz EK EGLENCE yazıp 2200'a gönderin ; FOX, Nat Geo, Discovery belgesel kanalları, English Club TV, Duck TV, Baby TV, FilmBox ve  çok daha fazlası artık cebinizde olsun. Ek Spor Paketi aboneliği, aylık sadece 5 TL'dir.

*Full Cep Paketi ve Yıllık Cep Paketinde tüm kanallar yer aldığı için bu paketlerde olan abonelerin ek paket almalarına gerek bulunmamaktadır.

Turkcell Kurumsal aboneleri ve diğer operatör aboneleri Turkcell TV+ mobil uygulamalarından “Apple iTunes Store veya Google Play Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak ücretli üye olarak en sevilen yerli ve yabancı TV kanallarını ve "+Cep Seç İzle" filmlerini webden, cepten, tabletten izleyebilirler. Ayrıca "Kirala İzle" filmlerinden istediklerini kiralayabilirler. 

Televizyon platformu Turkcell TV+, cep telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan TV, dizi ve film izleyebileceğiniz bir servistir. 

İNTERNETE ERİŞEBİLDİĞİNİZ HER YERDE, İSTEDİĞİNİZ CİHAZDA YEPYENİ TV DENEYİMİ TURKCELL TV+

İNTERNETİ İÇİNDE

Turkcell bireysel abonelerimiz, 4.5 G hızıyla interneti içinde Cep paketleriyle TV keyfini rahat rahat yaşayabilirler.

4 EKRAN SEÇENEĞİ

Turkcell TV+ ile cebinizden, tabletinizden, bilgisayarınızdan ya da evinizden, en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz. Yani bundan sonra siz nerede, TV’niz orada!
Üstelik ekranlar arası geçiş özelliği ile cepten izlemeye başladığınız diziyi tabletinizde kaldığınız yerden keyifle izlemeye devam edebilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL TV KEYFİ
Turkcell TV+ ile bundan böyle hangi filmi, diziyi veya programı izlemek istediğinize siz karar veriyorsunuz. Canınız ne izlemek istiyorsa yayın akışına mahkum olmadan dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ile artık tek yayın akışı var; o da sizinki!

İSTEDİĞİN ZAMAN İZLEME KONFORU
İster koca bir dizinin tüm sezonu ister ilk kez yayınlanan bir film… Kaçırmak istemediğiniz ne varsa Turkcell TV+ ile sınırsızca tüm cihazlarından buluta kayıt edebilir, istediğiniz cihazdan keyifle izleyebilirsiniz.
Üstelik, kaçırdığınız programları kayıt etmediyseniz bile tüm cihazlardan geri alıp izleme özgürlüğü de sizin.

SOSYAL MEDYALI TV
Televizyon izlerken sosyal medyada izlediğiniz programla ilgili yorumları merak mı ediyorsunuz? Turkcell TV+ ile hem sosyal medyayı, hem TV’yi aynı anda ortak ekrandan takip edebilirsiniz! TV keyfi yaşarken anlık Twitter akışı üzerinden izlediğiniz programla ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı da en kolay şekilde yapabilirsiniz.

ANA PAKET BİLGİLERİ

 • Mini Cep Paket, Yeni TV+ Paketi ve Full Cep Paketi ile bilgisayarınızdan, cep telefonu ve tabletinizde yüzlerce TV kanalını izleyebilirsiniz. Ayrıca en yeni filmler, birbirinden popüler diziler ve 25 saat kayıt hakkı bu paketlerde! Üstelik Full Cep Paketi'ne tüm kanallar dahil!
 • Yeni TV+ Paketi ve Full Cep Paketi yıllık abonelik kampanyalarından faydalanmak isteyen müşterilerimiz, Müşteri Hizmetleri ve Turkcell İletişim Hizmetleri'nden bu kampanyalara katılabilirler.
 • Turkcell Kurumsal ve Turkcell haricindeki diğer operatörlere ait kullanıcılara yönelik Herkes İçin TV+ Paketi ile Turkcell Kurumsal ve Turkcell haricindeki diğer operatörlere ait kullanıcılar, ücretli üyelerimiz olarak, bilgisayarlarından, cep telefonu ve tabletlerinden yüzlerce canlı TV kanalını izleyebilir. Ayrıca en yeni filmler, birbirinden popüler diziler ve 25 saat kayıt hakkı da bu pakette! Bu paketten 6 Nisan 2016 itibarıyla kısa süreliğine  bireysel Turkcell kullanıcıları da indirimli olarak 9,99 TL'ye faydalanabilecektir. Bireysel Turkcell MGB hatlarıyla Herkes İçin TV+ Paketi'ni kullanırken internet APN seçeneğinin seçilmelidir.
 • Hediye Cep Paketi'nden 4.5G'den ilk yararlanan abonelerden bireysel, faturalı hat sahibi olan, üzerinde herhangi bir TV paketi olmayan, internet kullanımı ve diğer servis abonelikleri olan aboneler faydalanabilir. Kampanya, kriterleri sağlayan abonelere 2 ay sürecince geçerlidir. 2 ayın bitiminde abonelerin hediye paketleri sonlanacaktır, herhangi bir ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Net Paketi ile bilgisayarınızdan, cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek canlı TV kanallarını izleyebilirsiniz. 

Net Paketi wi-fi üzerinden kullanılan bir pakettir. Mobil internet üzerinden bağlanılarak TV kanalları izlenememektedir. 

Ayrıca filmler ve 10 saat kayıt hakkı bu pakette yer alır.

EK PAKET BİLGİLERİ

 • Ek Eğlence Paketi: Mevcut TV+ paketinize ek en iyi belgesel, çocuk ve yaşam kanalları cebinizde. Bu paketi EK EGLENCE yazıp 2200'a göndererek alabilirsiniz.
 • Ek Spor Paketi: Mevcut TV+ paketinize ek dünyanın sporu cebinizde. Bu paketi EK SPOR yazıp 2200'a göndererek alabilirsiniz.  
 • Ek Profil Paketi ile aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. +Ek Profil Paketi ile ekstra 1 ek profil oluşturma hakkı alabilirsiniz. Bu paketi TV+ Market / Ekstra bölümünden alabilirisiniz. 
 • +100 Saat Kayıt Paketi ile Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +100 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur. Bu paketi TV+ Market / Ekstra bölümünden alabilirisiniz. 
 • +250 Saat Kayıt Paketi ile Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +250 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur. Bu paketi TV+ Market / Ekstra bölümünden alabilirisiniz. 
 • Net Paketi için IPTAL NET ; Cep Paketi için IPTAL CEP ; Yeni TV+ Paketi için IPTAL YENITV ; Full Cep Paketi için IPTAL FULLCEP ; Herkes İçin TV+ Paketi için IPTAL HERKESETV yazıp 2200'a kısa mesaj göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.
 • Ek paketlerin iptali için  IPTAL EKSPOR ; IPTAL EKEGLENCE yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.,
 • Paket ve içerik fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Paket üyeliğiniz varken farklı bir paket satın almak isterseniz, eski paketiniz anında otomatik olarak iptal edilir.
 • Turkcell Kurumsal ve diğer operatör kullanıcıları uygulama içi satın alma seçeneği ile aldıkları "Herkes için Turkcell TV+" paketini, satın alım yaptıkları cihazlarına uygun “Apple iTunes Store veya Google Play Store” hesapları üzerinden iptal edebilirler.
SMS
 • Yüzlerce TV kanalı, en yeni filmler, sevdiğiniz programlar dilediğiniz yerde cebinizde! (YENITV yaz 2200’a gönder)
 • Premier Lig, NBA TV, Discovery ve çok daha fazlası cebinizde! Üstelik yıllık abonelikle 14,90 yerine sadece 9,90 TL! Bu fırsat için 532’yi aramanız yeterli! (FULLCEP yaz 2200’a gönder)
 • 0532 757 22 22
  ANA PAKETLER
  • Net Paketi: 2,90 TL/ay
  • Mini Cep Paketi: 4,90 TL/ay
  • Herkes İçin TV+ Paketi: 9,99 TL/ay - 25 Saat kayıt süresi içinde.
  • Yeni TV+ Paketi: 12,90 TL/ay - 50 Saat kayıt süresi içinde. Üstelik yıllık abonelik kampanyasıyla sadece 7,90 TL/ay!
  • Full Cep Paketi: 14,90 TL/ay - Üstelik yıllık abonelik kampanyasıyla sadece 9,90 TL/ay!

  Mini Cep Paketi 1 GB, Yeni TV+ Paketi 5 GB ve Full Cep Paketi 10 GB olmak üzere TV+ servis erişiminde kullanılabilecek internet faydası içerir.

  Turkcell bireysel aboneleri Turkcell TV+ Mini Cep Paketi'ne abone olmaları halinde vergiler dahil 4,90 TL lik paket ücreti Turkcell faturalarına aşağıdaki şekilde yansır:

  • Turkcell Superonline TV hizmeti: 3,90 TL (vergiler dahil ve tahsilatına aracılık edilen hizmetler kapsamında) 
  • Turkcell TV+ Cep 1 GB internet paketi: 1 TL (%18 KDV ve %5 OİV vergileri dahil)

  Turkcell bireysel aboneleri Yeni TV+ Paketi'ne abone olmaları halinde vergiler dahil 12,90 TL'lik paket ücreti Turkcell faturalarına aşağıdaki şekilde yansır:

  • Turkcell Superonline TV hizmeti: 5,90 TL (vergiler dahil ve tahsilatına aracılık edilen hizmetler kapsamında) 
  • Turkcell TV+ Cep 5 GB internet paketi: 7 TL (%18 KDV ve %5 OİV vergileri dahil)
  Turkcell bireysel aboneleri Turkcell TV+ Full Cep Paketi'ne abone olmaları halinde vergiler dahil 14,90 TL'lik paket ücreti Turkcell faturalarına aşağıdaki şekilde yansır:
  • Turkcell Superonline TV hizmeti: 7,90 TL (vergiler dahil ve tahsilatına aracılık edilen hizmetler kapsamında) 
  • Turkcell TV+ Cep 10 GB internet paketi: 7 TL (%18 KDV ve %5 OİV vergileri dahil)

  Turkcell TV+ servisine ilişkin tüm cep paket abonelikleri, abone tarafından iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir.

  Paketlere dönem içerisinde abone olunması ya da dönem içerisinde iptali halinde, TV servis aboneliğinin kullanıldığı gün kadarlık kısmı abonenin faturasına yansıtılır. Paket kapsamında servis erişiminde kullanılan internet paketlerinin ise dönem sonuna kadar olan kısmı faturaya yansıtılır.

  EK PAKETLER

  • Ek Spor Paketi - 5,00 TL/ay 
  • Ek Eğlence Paketi - 5,00 TL/ay 
  • +Ek Profil Paketi – 1,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
  • +100 Saat Kayıt Paketi  – 4,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
  • +250 Saat Kayıt Paketi  – 9,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)

  KİRALA İZLE

  • Turkcell TV+’ta  en yeni filmleri, 2-5 TL’ye kiralayarak izleyebilirsiniz.
  • “Kirala İzle” kategorisinde yer alan filmlerden seçerek kiralayabilirsiniz.

  VERİ (DATA) BAĞLANTI ÜCRETİ

  • Paketiniz içerisindeki  internet faydanız (1GB-5GB-10GB) bittikten sonra Turkcell TV+'a mobil internet üzerinden erişime devam etmek isterseniz mevcut internet paketinizi kullanabilir ya da TV+'a özel 1 GB veya 4 GB’lık ek internet paketlerini avantajlı fiyatlarla alarak TV+ keyfi yaşamaya devam edebilirsiniz. TV+’a özel ek internet paketleriyle ilgili detaylı bilgi için: http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/turkcell-tv-plusa-ozel-data-paketi
  • Turkcell TV+ 1 GB-5 GB-10 GB internet paketleri, sadece abonelik yapılan hattın takılı olduğu cihaz üzerinden izlendiğinde geçerlidir.  Servisin farklı cihazlarda kullanımında mobil internet üzerinden yapılan izlemeler ilgili operatörün mobil internet kullanım tarifesinden ücretlendirilir.
  • Turkcell TV+ internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan Turkcell TV+ kullanımlarında internet hızı 1 kbpsa düşer. Başka bir internet paketi varsa, Turkcell TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. İnternet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin Turkcell TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez  ve Turkcell TV+ izlemeye devam edebilirler. Turkcell TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, Turkcell TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
  • Turkcell TV+ ücretsiz uygulamasını Appstore ve Google Play'den indirerek ya da www.turkcelltvplus.com.tr üzerinden servisi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • 11.08.2016 tarihi itibarıyla TV LG Yaz Kampanyası kapsamında 12, 24 veya 36 ay taahhütle LG Akıllı Telefon alan müşterilerimiz, taahhütleri süresince Turkcell TV Cep paketini aylık 5,90 TL kapsamında alabilirler. 
  • TV+ servisine ilişkin cep paketleri aboneliği olmayan kullanıcıların Turkcell TV+ üzerinden kiraladıkları filmleri mobil internet ile izlemeleri halinde kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya internet paketi varsa paketten düşülür. 
  • İnternet paylaşımı/ Tethering yapılması durumunda, diğer hat üzerinden yapılan servis kullanımları ayrıca ücretlendirilmektedir.
  • Müşterinin paketine dahil olabilecek ya da tercihiyle ayrıca satın alacağı Ek Profil Paketi ile tanımlayabileceği diğer hat üzerinden yapılan servis kullanımları ayrıca ücretlendirilmektedir.
  • Turkcell Superonline üzerinden yapılan Cep, Sinema ve Ev Ekstra dahilindeki Turkcell TV+ aboneliklerinde, abonelik süresi boyunca  5 GB'lık TV+ Superonline 5 GB paketi tanımlanmaktadır.
  • Turkcell, Turkcell TV+ hizmet koşullarında, kapsamında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Turkcell TV+, ister mobil cihazlarınızda dışarıdayken isterseniz de evde, okulda, tatilde veya işte sabit durumdayken TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. Turkcell TV+ ile, en beğenilen TV kanallarını, filmleri ve dizileri izleyebilirsiniz. Turkcell TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma, kaydetme ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunulmaktadır.

  • Turkcell bireysel aboneleri, ses ve faturalı data hatları ile Turkcell TV+ servisinden faydalanabilir. 


   Turkcell Kurumsal aboneleri ise Turkcell Superonline üzerinden müşteri olarak servisten faydalanabilirler.

  • Turkcell aboneleri, Turkcell telefon numaraları ve şifreleri ile, Turkcell Superonline müşterileri, Müşteri Numarası ve Şifresi ile giriş yapabilir. 

  • Turkcell aboneleri, şifrelerini unutmaları halinde SIFRE yazıp 2200'a ücretsiz mesaj atabilirler.

  • Turkcell Çağrı Merkezini (532) ya da Turkcell Superonline (0850 222 0 222) müşteri hizmetlerini arayarak teknik destek alabilirsiniz.

    

  • Cep paketlerindeki müşterilerimiz "Market" kategorisindeki paketi dahilindeki ücretsiz olan filmleri ek ücret ödemeden izleyebilirler.

  • Paket detayları için "Servis detayları" bölümünde "Ana paket bilgileri" kısmına bakabilirsiniz.

  •  
   Turkcell TV+ cep paketleriyle birlikte TV+ servisi erişiminde kullanılabilecek internet paketleri tanımlanır ve TV+ Servisi'ni kullanırken, kullanımlar bu paketten düşer.

   Paket bittikten sonra varsa diğer internet paketlerinizi kullanarak ya da TV+'ya özel avantajlı ek paketlerden satın alarak TV+ keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz. 
  • Turkcell TV+ internet paketiniz bittiğinde eğer başka internet paketiniz yoksa, TV+ kullanımlarınızda internetiniz hız kısıtına girer. Avantajlı TV+ ek internet paketlerinden alarak ya da kablosuz internet üzerinden TV izlemeye devam edebilirsiniz. 

  • Evet ancak data tüketimleriniz Turkcell TV+ internetinizden değil, varsa diğer internet paketinizden düşer, başka internet paketiniz yoksa, mobil internet tüketimleriniz ücretlendirilir. 

  • Evet, Turkcell TV+ cep paketleri aboneliğiniz kapsamında kullanabileceğiniz TV+ İnternet Paketi sadece aboneliğin yapıldığı telefondaki izlemeler için geçerlidir.

  • Yeni TV+ Paketi kapsamında, hatta hem servis aboneliği hem de TV+ kullanımlarında geçerli 5 GB internet tanımlanır. 5,90 TL servis ücreti, 7 TL ise internet ücretidir.

  • Hayır, Turkcell TV+ İnternet Paketi tek başına iptal edilemez. Tüm Cep Paketi (servis + internet) birlikte iptal edilmelidir.

  • Hayır, bu paket sadece Turkcell TV+ kullanımları için geçerlidir.

  • IPTAL EK SPOR ve IPTAL EK EGLENCE yazıp 2200'a ücretsiz kısa mesaj göndererek iptal edebilirsiniz.

  • UYGULAMA KALAN yazıp 2200'a gönderebilir ya da Turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden internet paketinizde ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

  • Turkcell TV+ uygulaması, yeni nesil AppleTV, IOS 8 ve üzeri tüm cihazlarda, Android 4.X ve üzeri cihazlarda, MacOS tabanlı bilgisayarlarda desteklenmektedir. Windows Phone tabanlı telefonlar ve Linux henüz desteklenmemektedir.
  • Kanallarla ilgili detaylı bilgi için http://www.superonline.net/turkcell-tv/cepte-turkcell-tv/kanallar a bakabilirsiniz.

    *Kanalların internet hakları ilgili nedenlerden dolayı yayında bazı saatlerde kesintiler yapılabilir. Bu durumda yayın tamamen kapatılarak kanalda uyarı mesajı ile aboneler bilgilendirilir ya da yayın akışı dışında başka bir içerik yayınlanır.
  • TV kanallarında yer alan programları, yayın devam ederken geri alabilir, istediğiniz yerleri durdurabilir, yeniden izleyebilirsiniz.
  • Turkcell TV servisinin en önemli özelliklerinden birisi izlediğiniz videonun/canlı yayının kalitesinin o anki internet hızına göre değişebilmesidir. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa yayınlar o kadar kaliteli gösterilecektir. Bağlantı hızınız düştükçe yayının kesilmemesi için görüntü sıkıştırması uygulanmakta, bu da görüntü kalitesinin düşmesine yol açmaktadır. Bütün bunlar siz videonuzu izlerken sistem tarafından gerçekleştirilecek olup, filminizi izlerken herhangi bir kesinti yaşamanıza yol açmayacaktır. Videoları ne kadar kaliteli izlemek istiyorsanız, hızınızın da o kadar yüksek olması gerekmektedir.

   Ayrıca tavsiyemiz, servisten yararlanırken internetin yoğun olarak kullanılmaması ve dosya yüklemesi yapılmamasıdır.
  • Kirala İzle servisi ile geçmişten günümüze ses getiren, vizyondan yeni çıkmış veya ödüllü yerli ve yabancı filmleri film başına 2-5 TL arasında bir fiyata hiçbir pakete abone olmadan hızlı ve kolay erişim sağlayarak izleyebilirsiniz.  

  • Turkcell TV+'da film satın alma sınırı yoktur. Hem de hiçbir pakete üye olmanıza gerek yok.

    

  • Turkcell TV’da satın aldığınız bir filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan sonra da 48 saat içinde yeniden izleyebilirsiniz.

  • Yüzlerce film arasından kiraladığınız filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan sonra da 48 saat içinde yeniden izleyebilirsiniz. Filmi durdurup, uygulama üzerinden kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

    

  • Evet, Turkcell bireysel abonesi olarak Turkcell TV+ servisini kullanan abonelerimiz,  hattını başka bir operatöre taşırsa Turkcell TV+ abonelikleri iptal edilir.

  • Herhangi bir TV+ cep paketine aboneliğinizi başlattıktan sonra gelen linke tıklayarak Turkcell TV mobil uygulamasını indirebilirsiniz.Dilerseniz http://trcll.im/tvplus adresinden uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

  • Evet izleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın video çıkış özelliği (HDMI, DVI, VGA, S-Video, Composite, vb.) varsa ve gerekli kablolara sahipseniz bilgisayarınızı televizyona bağlayarak hem TV yayınını ve film içeriklerini televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesinde kayıp olmaması için kullandığınız kabloların yüksek çözünürlüğü desteklemesi gerekmektedir. HDMI, VGA ve DVI kabloları ile izlediğiniz zaman görüntü kalitesinde herhangi bir düşüş yaşamazsınız. Bilgisayar özelliklerinize bağlı olarak ses çıkışını bu kablolar ile televizyona aktaramayabilirsiniz. Bunun için ses çıkışınızı ilgili kablolar aracılığı ile televizyonunuza veya ses sisteminize bağlamanız gerekmektedir. Bağlantıları yaptıktan sonra bilgisayarınızda gerekli ayarları yapmayı unutmayınız.

    

  • Bu filmleri internet üzerinden belirtilen kullanım koşulları çerçevesinde izleyebilir ancak bilgisayarınıza indiremezsiniz.

    

  • Hayır, Turkcell TV+'ı eş zamanlı olarak yalnızca bir bilgisayardan kullanabilirsiniz. Farklı cihazlar (cep telefonu, tablet, web) ile Turkcell TV+'ı aynı anda kullanabilirsiniz.

    

  •  +Net Paketi'ni iptal etmek için IPTAL NET ; Turkcell TV+ Mini Cep Paketini iptal etmek için IPTAL MINICEP ; Turkcell TV+ Cep Paketini iptal etmek için IPTAL CEP ; Turkcell TV+ Full Cep Paketini iptal etmek için IPTAL FULLCEP ; Yeni TV+ Paketini iptal etmek için IPTAL YENITV yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.
  • Devir, hat iptal ve numara değişikliği yapılması durumunda Turkcell TV+ Servisi kapatılacaktır. Abonelerimiz yeni numaraları ile Turkcell TV+ Servisi'ne farklı operatörlerden de yeni abonelik başlatabilirler.

   Ödeme tipi değişikliğinde ise abonelik sonlanmaz.

  • Servis yurt dışı ve Kıbrıs kullanıma açık değildir. Yurt dışı ve Kıbrıs’tan bağlanan kullanıcılar Turkcell TV+ Servisi'nden faydalanamazlar.

  • Ek profil, aile üyelerinin servise ayrı ayrı erişmelerini ve kişiselleştirmelerini sağlayan bir özelliktir. Aile fertleriniz için sahip olduğunuz paketin kapsamına göre kişisel ek profil oluşturabilirsiniz. Kişisel profili olan her bir aile üyesi, diğer aile üyelerinden bağımsız olarak kendi cihazları ile servise erişebilir, kendi favorilerini, kayıtlarını, sosyal hesaplarını oluşturabilir. Daha fazla kişisel profil oluşturmak için ek profil paketi satın alabilirsiniz.

  • - Favori kanal listesi oluşturabilirsiniz.
   - Sevdiğiniz oyuncu, yönetmen ve içerik türlerinden bir favori listesi oluşturabilir, tercihinize uygun içerikler Turkcell TV+ Servisi'ne eklendiği anda haberdar olabilirsiniz.
   - Arkadaş listesi oluşturabilir, arkadaşlarınızın paylaştığı programlardan haberdar olabilirsiniz.
   - İstediğiniz içerikleri Turkcell TV+ üzerinden veya Facebook/Twitter hesabınızda paylaşabilirsiniz.
   - Güvenlik ayarlarını ve RTÜK akıllı işaretlerine göre ebeveyn kontrolünü kişiselleştirebilirsiniz.

  • Paketinize göre kişisel profil ekleme hakkınız değişmektedir. Dilerseniz ek profil hakkı satın alabilirsiniz. Bir ana aboneliğin altında en fazla 5 profil bulunabilir.

  • Turkcell TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek abonelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

  • Turkcell TV+ Paketinizdeki içeriklere, en fazla 5 cihaz üzerinden erişebilirsiniz. 5 cihaz limiti aboneliğinize bağlı tüm profiller için ortaktır. Bu limite ulaştığınızda yeni bir cihaz kullanmak isterseniz, önce "Bana Özel / Profil Yönetimi / Cihazlar" menüsünden artık kullanmak istemediğiniz cihazı silmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından yeni cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell TV+ kutusu bu kısıtlamaya dahil değildir.

   6. cihazda kullanılmak istenirse cihaz silme işlemi yapılması gerekmektedir. Cihaz silme işlemi 30 gunde 1 kez yapılabilmektedir.

  • Turkcell TV+ Bana Özel, kişisel TV deneyiminizi yönetebileceğiniz alandır. Bana Özel menüsünde, My TV altında kaydettiğiniz programlar, hatırlatma etiketleri, beğendiğiniz film ve diziler yer almaktadır. Profil yönetimi menüsü altında ise, arkadaş listeniz, favori listeniz, paylaşımlarınız, sosyal ağ yönetimi, cihaz yönetimi, hesap/paket yönetimi gibi ekranlar yer almaktadır.

  • Market menüsünde geniş film ve dizi kütüphanesi, kampanya-paket detayları ve Turkcell TV+ özel içerikleri yer almaktadır.

  • Haberler menüsünde, Turkcell TV+ içerisinde ilginizi çekecek tüm gelişmeleri göreceğiniz menüdür. Arkadaşlarınızın paylaşımlarının yanı sıra, Turkcell TV+’da takip etmeye başladığınız tür, oyuncu, yönetmen veya ünlü ile ilgili yeni film, dizi ve programlara ait haberler yayınlanır.

  • TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 24 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 24 saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

  • Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sonra otomatik olarak silinmektedir. Kayıtlarınızı cep telefonu, tablet, bilgisayar, Smart TV ve Turkcell TV+ kutusundan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

  • Turkcell TV+ ile sevdiğiniz dizilerin bölümlerini tek tek kaydetmekle vakit kaybetmezsiniz, Sezon kaydet özelliği ile dizilerin tüm bölümlerinin kaydedilmesi emrini verebilirsiniz.

   Seçtiğiniz içeriği, ister cep telefonunuzdan, ister tabletinizden, isterseniz de bilgisayarınızdan kaydedebilirsiniz.

  • Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Paketinize göre 10 ile 100 saat arası değişen süreli kayıt alanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

  • Evet, Facebook ve Twitter hesaplarınızı tanımladıktan sonra izlediğiniz program, film ve diziler hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Facebook ve Twitter eşleştirme işlemi sadece IOS/Android ve Web uygulamaları üzerinden yapılabilmektedir.

  • Bana Özel sayfasında yer alan Arkadaş Ekle ekranından arama yapabilirsiniz.

  • Favori takip özelliği sayesinde, sevdiğiniz oyuncu, yönetmen ve içerik türlerinden bir favori listesi oluşturabilir, tercihinize uygun içerikler Turkcell TV+ Servisi'ne eklendiği anda haberdar olabilirsiniz. Takip edeceğiniz kişi ve içerik türlerini TV program ve film/dizi detay kartlarındaki "favoriler" sekmesinin altından ya da Turkcell TV+ kutusunda, sağ yön tuşu ile erişilen "İnteraktif" menüsünden de seçebilirsiniz.

  • Netbook, notebook, USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN'ler üzerinden kullanımlarda standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür.


  • Aynı anda iki ana paket aboneliği yapılamaz. Önceki ana paket otomatik olarak iptal edilir.

    

  • Aynı anda iki paket aboneliği yapılamaz. Önceki paket otomatik olarak iptal edilir.

    

  • Paket ya da Kirala İzle’den satın aldığınız içerikler Turkcell bireysel kullanıcısı iseniz otomatik olarak Turkcell, Turkcell Superonline ya da diğer operatör üyesi iseniz Turkcell Superonline faturanıza yansıyacaktır.

    

  • Hayır düşmez, kaydı başlattıktan sonra, isterseniz uygulamayı kapatabilirsiniz, kayıt işlemi devam eder ve bu sırada internet paketinizden düşmez. Ancak kayıt ettiğiniz programı mobil internet üzerinden izlerken, önce Turkcell TV+ İnternet paketiniz kullanılır, sonrasında diğer paketleriniz kullanılır. 

  • ·         Turkcell TV+ servisi, sizlere Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş (“Turkcell Superonline”) tarafından sunulmaktadır. 
   ·         Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Turkcell”) aboneleri Turkcell TV+ hizmetinden yararlanabilirler. Abonelik detaylarını www.turkcelltvplus.com.tr web sitemizde Sıkca Sorular Sorular sayfamızdan inceleyebilirsiniz.Servis bedeli Turkcell tarafından “Tahsilatına Aracılık” modeli ile tahsil edilecek olup Turkcell faturası içinde “Diğer Servisler” başlığı altında sunulacaktır
   ·         Turkcell abonesi olmayan kullanıcılarımız ise Turkcell TV+ uygulaması üzerinde sunulan abonelik formunu doldurmak suretiyle yeni bir Turkcell Superonline aboneliği başlatarak Turkcell TV+ hizmetinden yararlanabilirler. Bu koşullarda başlatılan aboneliklerin servis bedeli doğrudan Turkcell Superonline tarafından faturandırılarak tahsil edilecektir. 
   ·         www.turkcelltvplus.com.tr web sitemiz ya da Turkcell TV+ uygulamalarımız üzerinden servisimizi kullanan siz müşterilerimizin bilgi güvenliği bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.
   ·         www.turkcelltvplus.com.tr web sitesi ve Turkcell TV+ uygulamaları üzerinden ya da SMS ile abonelik başlatan Turkcell abonelerinin, Turkcell Superonline aboneliği başlatılması ve servis sunumu için zorunlu olan isim soyisim, TCKN, adres ve GSM numarasını içeren kişisel bilgileri Turkcell ve Turkcell Superonline arasında servis aboneliği süresiyle sınırlı olacak şekilde karşılıklı olarak paylaşılmaktadır. Abonelik başlatılması, servis sunumu ve fatura basımı için yasal zorunluluk gereği paylaşılan kişisel bilgiler Turkcell Superonline tarafından özenle saklanır. Bilgi paylaşım onayı abonelerden, Turkcell TV+ servis abonelik başlangıcında alınmakta olup Turkcell ve Turkcell Superonline tarafından saklanmaktadır.
   ·         www.turkcelltvplus.com.tr web sitesi ve Turkcell TV+ uygulamaları üzerinden abonelik başlatan Turkcell abonesi haricindeki müşterilerimizin abonelik sırasında paylaştıkları isim soyisim, TCKN, adres ve GSM numarasını içeren kişisel bilgileri Turkcell Superonline tarafından özenle saklanır ve hiçbir koşulla paylaşılmaz. 
   ·         Herhangi bir abonelik başlatmaksızın www.turkcelltvplus.com.tr web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez. Kişisel bilgileriniz sadece abonelik başlatmak istediğinizde ve sizin bilginiz kapsamında talep edilmektedir. Abonelik başlatılması, servis sunumu ve fatura basımı için Sizin bilgi ve onayınız ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan ve/veya Turkcell ve Turkcell Superonline arasında paylaşılan kişisel bilgileriniz Turkcell ve Turkcell Superonline tarafından korunmaktadır.
   ·         Web sitemiz ve/veya uygulamalarımıza girişte kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.
   ·         Web sitemizde Turkcell Superonline tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

  • Eğer Turkcell TV+ abonesi iseniz, yeni nesil AppleTV üzerinden Turkcell TV+ uygulamamızı ücretsiz olarak indirerek, izlemeye başlayabilirsiniz. Uygulamaya Turkcell numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden sadece ulusal canlı kanallar izlenebilmekte, film arşivine erişim yapılamamaktadır.

   •  Kampanya kapsamında Vestel Venus 5000 cihaz kontratı yapıldığında Kampanya kapsamında abonelere  TV+ Mini Cep Paketi ve yalnızca TV+ servisi ve servis erişiminde kullanılabilecek 1 GB mobil internet 2 ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi aboneliği ile aboneler 2 ay boyunca TV+ platformundaki paket kapsamındaki kanalları izleyebilirler.
   • Hediye Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi üyeliği kontratlama işlemi sonrası tanımlanacaktır.
   • Taahhüt Süresinin başlaması ile birlikte Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi başladığına dair SMS bildirimi yapılır ve Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi kullanımı başlar.
   • Sadece Turkcell Bireysel aboneleri yararlanabilir.
   • Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi 2 aylık ücretsiz sürenin bitiminde kendiliğinden iptal olur. Abone devam etmek isterse DEVAM MINI CEP yazıp 2200’a gönderebilirler ya da farklı TV+ paket seçenekleri ilgili detaylı bilgi için: http://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-tv?place=menu#ucretlendirme
   • Paketiniz içerisindeki  internet faydanız 1 GB bittikten sonra TV+'a mobil internet üzerinden erişime devam etmek isterseniz mevcut internet paketinizi kullanabilir ya da TV+'a özel 1 GB veya 4 GB’lık ek internet paketlerini avantajlı fiyatlarla alarak TV+ keyfi yaşamaya devam edebilirsiniz. TV+’a özel ek internet paketleriyle ilgili detaylı bilgi için: http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/turkcell-tv-plusa-ozel-data-paketi
   • Tarifesinde TV+ tanımlı olan aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
   • Turkcell TV+ 1 GB internet paketleri, sadece abonelik yapılan hattın takılı olduğu cihaz üzerinden izlendiğinde geçerlidir.  Servisin farklı cihazlarda kullanımında mobil internet üzerinden yapılan izlemeler ilgili operatörün mobil internet kullanım tarifesinden ücretlendirilir.
   • Turkcell TV+ 1 GB internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan Turkcell TV+ kullanımlarında internet hızı 1 kbpsa düşer. Başka bir internet paketi varsa, Turkcell TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. İnternet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin Turkcell TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez ve Turkcell TV+ izlemeye devam edebilirler. Turkcell TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, Turkcell TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
   • Kampanyada sunulan mobil internet, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ; TV+ ise Superonline Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulur. Hizmet içeriğinde ve sunuş tarihinde değişiklik hakkı saklıdır.
   • Turkcell, Turkcell TV+ hizmet koşullarında, kapsamında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Sayfayı kaydırın