Turkcell E-Fatura

Çevreci, hızlı ve pratik E-fatura ile hayatınızı kolaylaştırın!

Ücretsiz Abone Ol
Turkcell E-Fatura

Turkcell E-Fatura Nedir?

Turkcell E-Fatura, size zaman kazandıran ve kolaylık sağlayan ücretsiz bir servistir. Gerektiğinde tüm devlet kurum ve kuruluşlarında yasal belge olarak kullanabilirsiniz. E-fatura servisi için tıklayın.
Faturanızın gelmesini istediğiniz e-posta adresinizi 2222’e kısa mesaj ile göndermeniz yeterli. Talebiniz doğrultusunda aylık faturalarınız kağıt yerine vermiş olduğunuz e-posta adresinize internet ortamında gönderilecektir.
E-fatura kağıt faturanızın aynısıdır ve yasaldır. Gerektiğinde e-faturanızı tüm devlet kurum ve kuruluşlarında yasal belge olarak kullanabilirsiniz. Vergi ve muhasebesel işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Turkcell E-fatura servisi ücretsizdir.
Turkcell E-fatura servisini istediğiniz zaman Hesabım sayfasına giriş yaparak veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal edebilirsiniz.
Turkcell E-fatura;
  • Hızlıdır, faturanız postada gecikmez. Güvenlidir, kaybolmadan size ulaşır. Pratiktir, geçmişe dönük faturalarınız arşivlenebilir. Yasaldır, kağıt faturaya eş değerdir. Çevrecidir, kağıt tasarrufu yaparak çevrenin korunmasına katkıda bulunur, ağaçları kurtarır. 
  • Turkcell hattınızı iptal etmeniz durumunda, son kullanımlarınıza ait faturanız e-fatura olarak kayıtlı e-posta adresinize gönderilir.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
  • Güncel e-posta adresini yaz 2222’ye gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000

    BENZER SERVİSLER

    Sayfayı kaydırın