Statune

Telefonunuzu açamadığınızda sizi arayanları karşılayıp o an neyle mesgul oldugunuzu söyleyen servis; üstelik ilk hafta ÜCRETSİZ!

2 TL / HAFTA
Hemen Al
Statune

Statune Nedir?

Statune, siz daha telefonunuzu açmadan, o an ne yaptığınızı sizi arayanlara söyleyen bir servistir. Statune uygulaması, sizi arayanları karşılayarak, toplantıda, tatilde, sinemada, yemekte, yurtdışında olduğunuzu ve daha birçok şeyi söyleyebilir. Statune’u indirdikten sonra, size özel hazırladığımız 400’den fazla statü içinden o anki durumunuzu yansıtan statüyü seçebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Statune uygulamasını indirdikten sonra, size özel hazırladığımız 400’den fazla statü içinden o anki durumunuzu yansıtan statüyü atayabilirsiniz. Telefonunuza tanımlamak istediğiniz statü mesajını öncesinde dinleyebilir, istediğiniz zaman aralığında tanımlama yapabilirsiniz. Statü mesajını uygulamadan değiştirdiğinizde anında telefonunuzun çalma tonu değişir. Böylece sizi arayanlara ne yaptığınızı, nerede olduğunuzu veya nasıl hissettiğinizi telefonunuzu açmadan istediğiniz sekilde ulaştırabilirsiniz.

Statune uygulamasında/servisinde dinlettiğiniz ton, siz telefonu açana kadar ilk 30 saniye sizi arayan kişi veya kişilere dinletilir.  Eğer telefonunuz meşgul ise seçtiğiniz ÇalarkenDinlet tonu devreye girmez.
 
·         Meşgulde beklet ayarınız var ise “aradığınız kişi şu anda başka bir kişiyle görüşüyor, lütfen hattan ayrılmayınız” anonsu dinletilir.
·         Meşgulde beklet ayarı yok ise “aradığınız kişi şu anda meşgul, sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakabilirsiniz” anonsu dinletilir. 


 Statune servisini sonlandırmak isteyen abonelerimize, servise devam etmek koşuluyla, günlük Turkcell içi konuşabilecekleri otuz dakika teklifi sunuyoruz.  Bu teklif için servis statülerinin aktif olması, son bir ay içinde bu tekliften yararlanmamış olmaları ve daha önceden en az iki kere servis ödemesi yapmış bulunmaları gerekir. 
Uygulamayı AppStore, Google Play, AppMarket üzerinden ya da STATUNE yazip 2222 ye göndererek indirebilirsiniz. Statune’u indirdikten sonra, size özel hazırladığımız 400 den fazla statü içinden o anki durumunuzu yansıtan statüyü seçebilirsiniz. Statune mobil uygulamasını kullanabilmek için; Android temelli telefonlarda işletim sistemi versiyonu 2.3.3 ve üzeri, iOS temelli işletim sistemi versiyonu 4.3 ve üzeri olmalıdır.
 • Statune servisi hayatınızı nasıl kolaylaştırır? Telefonunuzu acamadıgınız anlarda bile; 
  • Telefonunuzu neden acamadıgınızı anlatma zorluğundan kurtarır. 
  • Sevdiklerinizi merakta bırakma derdini sonlandırır.
  • Dilerseniz seçtiğiniz komik içeriklerle arayanları karşılayıp hayatınıza eğlence katar. 
  • Çevrenizle sürekli bağlantı halinde olmanıza yarar.
 • Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır.
İptal etmek için IPTAL STATUNE yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir.
SMS
 • STATUNE yaz 2222’ye gönder
 • Diğer
  Cep telefonunuzdan : statune.turkcell.com.tr
  Statune, ilk hafta ücretsiz, sonrasında ise  KDV ve ÖİV dâhil haftalık 2 TL'dir.  İlk  hafta ücretsiz teklifimiz, servise ilk abonelik için geçerlidir.
  Sayfayı kaydırın