Fitwell Uygulaması

Cebinizdeki Koç; Fitwell! Fitness ve beslenme, yüzlerce HD video ile artık tek bir uygulamada! Şimdi BEACH READY programları ile yaza 2 ayda hazırlanın, yaza FİT girin!

6,99 TL / AY
Hemen Al
Fitwell Uygulaması

Fitwell Uygulaması Nedir?

Fit olmak kolaylaştı! Şimdi sizin de özel bir koçunuz var. Fitwell, kilo vermeyi, kaslarını geliştirmeyi ve vücudunu şekle sokmayı hedefleyen, iyi görünerek sağlıklı yaşamayı isteyen herkesin kullanabileceği bir uygulama. Vücudunuzu analiz eder ve bir hedef belirlemenizi sağlar. Size özel beslenme ve egzersiz programları hazırlar. Düzenli raporlar, hatırlatmalar ve hayatınızı kolaylaştıran ipuçlarıyla motivasyon ve hedefinize ulaşmanızı sağlar.

Hem de Premium Paket, Turkcell'lilere özel 12,99 TL yerine sadece 6,99 TL!

Daha Fazla Bilgi

 • Milli Sporcular, usta antrenörler ve uzman diyetisyenden oluşan FitWell ekibi, sizi hedefinize ulaştırmak için hazır! FitWell uzmanlarının hazırladığı yüzlerce  öğretici HD video  ve uygulamada yer alan üstün donanımlar hayalinizdeki vücuda ulaşabilmeniz için size cep telefonunuz kadar yakın ! 
 • İster yeni başlayın, ister tecrübeli bir sporcu olun... FitWell’in sizn için hazırladığı, sizinle birlikte gelişen egzersiz programıyla hedefinize ulaşırsınız. İstediğiniz vücuda kavuşmaya hazırsanız, hemen şimdi başlayalım!
  Murat Can Üner, (A Milli Futbol Takımı Performans Antrenörü, FitWell Koçu)
 • Amacına ulaşmak için aldığın kalori kadar, ne yediğin de çok önemli. FitWell’de beslenme programını senin için özel olarak hazırlıyoruz. Öğünlerini binlerce seçenek arasından, hedefine ve alışkanlıklarına göre oluşturuyoruz. Böylece diyet yaparken ne yiyeceğim derdine son veriyoruz!
  Cenk Özyılmaz (Uzman Diyetisyen, FitWell Beslenme Uzmanı)

 

Bayanlar BIKINI yazıp 2222'ye göndererek Bikini Fit programını kullanabilir;  

Baylar ise PLAJ yazıp 2222'ye göndererek Plajda Fit programını kullanabilir, yaza 2 ayda hazırlanabilirsiniz.

 

ZAYIFLA yazıp 2222'ye göndererek Zayıfla ve Yağ Yak Paketi'ni,

ESNEK yazıp 2222'ye göndererek Esnek ve Fit Ol Paketi'ni,

KUVVETLEN yazıp 2222'ye göndererek Kuvvetlen Paketi'ni,

FORMA GIR yazıp 2222'ye göndererek Forma Gir ve Şekillen Paketi'ni,

AKTIF OL yazıp 2222'ye göndererek Aktif Ol Paketi'ni hemen başlatabilirsiniz.

 

YILLIKFIT yazıp 2222'ye göndererek 1 yıllık fiyat avantajıyla tüm vergiler dahil 54 TL'ye Premium Paket üyeliği başlatabilirsiniz. 1 yıl boyunca dilediğiniz pakete geçebilir, hedeflerinizi düzenli takip edebilirsiniz. 1 yıllık özel fiyat teklifinden dolayı yıl içinde iptal ettiğinizde ücret iadesi yapılmamaktadır. 


FITWELL yazıp 2222’ye göndererek cep telefonunuza gelecek linklere dokunarak uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Ya da http://trcll.im/fit linkine tıklayarak uygulamayı hemen cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

Fitwell uygulamasını, AppStore, App Market ve Google Play’den ücretsiz indirilebilirsiniz.

Premium Paketiniz Turkcell'lilere özel ayda 12,99 TL yerine sadece 6,99 TL'ye yenilenir. 


 • Kişiselleştirilmiş beslenme programları ve spor egzersizleri sunan Fitwell’de;
 • Hedef Belirleme; FitWell, öncelikle vücut yapınızı değerlendirir ve size en uygun hedefi belirler.
 • Ücretsiz FitWell Analizi; kişisel alışkanlıklarınızı, genel sağlık durumunuzu ve yaşam biçiminizi değerlendirerek kapsamlı bir vücut sağlığı analizi yapar.
 • Kişiye Özel Beslenme Programı; hedefiniz, tercihleriniz ve vücut analizinizin sonucuna göre Fitwell, Türk ve dünya mutfaklarından 1000’in üzerinde besin seçeneğiyle, sadece size özel bir beslenme programı oluşturur. 
 • Kişiye Özel Egzersiz Programı; gücünüzü test ederek, seviyenize ve hedefinize en uygun egzersiz programını oluşturan FitWell, ilerlemenizi her gün takip eder. Sizinle beraber programın zorluk seviyesi değişir ve içeriği sürekli gelişir. FitWell egzersizleri için herhangi bir ekipmana veya spor salonuna ihtiyacınız olmaz. 
 • HD Egzersiz Videoları; 300’ün üzerinde hareket, sınırsız egzersiz kombinasyonu ve sürekli yenilenen tematik programlarıyla FitWell her seviyeye hitap eder. HD kalitesindeki egzersiz videolarını Milli Sporcular ve usta antrenörlerden oluşan FitWell eğitmenleri canlandırır.
 • Müzik Çalar; FitWell’in gelişmiş müzik çalarıyla, egzersizlerinizi yaparken FitWell müziklerini ya da telefonunuzdaki başka bir müzik uygulamasından dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.
 • Log’lama; hedefinize ulaşmak için geçtiğiniz aşamaları yakından takip etmenizi sağlar. Yürüdüğünüz mesafe, içtiğiniz su, yediğiniz yemek, yaptığınız aktivite ve tamamladığınız egzersiz gibi birçok davranışı pratik loglama özelliği sayesinde kolayca takip edebilirsiniz.
 • Adım Sayar; FitWell gün boyu attığınız adımı, başka hiçbir cihaza ihtiyaç olmadan otomatik olarak takip eder. Yaptığınız diğer aktiviteler ve tamamladığınız egzersizlerle beraber yaktığınız aktif kalori miktarını hesaplar ve raporlar. 
 • Raporlar; günlük, haftalık ve aylık raporlar sayesinde hedefe ne kadar yaklaştığınızı görür ve performansınızla ilgili daha detaylı bilgi alırsınız.
 • Hedefine Özel İçerikler; FitWell hedefe yönelik bilgi, tavsiye, ipuçları, trendler ve aktivitelerle ilgili zengin içerikleri düzenli olarak paylaşır.

IPTAL FITWELL yazıp 2222’ye göndererek premium üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

SMS
 • ZAYIFLA yaz 2222’ye gönder
 •  

  • FitWell’de ücretsiz olarak kapsamlı analiz, hedef takibi ve belirli sayıda egzersizden yararlanabilirsiniz.
  • Sadece Turkcell'lilere özel ayda 12,99 TL yerine tüm vergiler dahil sadece 6,99 TL ödeyerek Fitwell’in Premium üyesi olabilirsiniz.
  • YILLIKFIT yazıp 2222'ye göndererek 1 yıllık fiyat avantajıyla tüm vergiler dahil 104,99 TL yerine Turkcell'lilere özel 54 TL'ye yıllık üye olabilirsiniz.
  • SEZON FIT yazıp 2222'ye gondererek 3 aylık fiyat avantajıyla tüm vergiler dahil 34,99 TL yerine Turkcell'lilere özel14,99 TL'ye 3 ay boyunca faydalanabilirsiniz.
  • Bu Premium üyeliklerle FitWell’in tüm gelişmiş özelliklerinizi kullanabilirsiniz. Size özel beslenme ve egzersiz programı oluşturulur. İstediğiniz vücuda ulaşmak için yüzlerce hareketten oluşan ana programına ek olarak, tüm bölgesel ve tematik egzersiz programlarından faydalanabilir, ekstra ücret ödemeden dilediğiniz tüm programlara geçiş yapabilirsiniz. 
  • FitWell, vücudunu şekle sokmayı, kilo vermeyi, kas geliştirmeyi hedefleyen ve sağlıklı yaşamayı isteyen herkesin kolayca kullanabileceği  bir uygulamadır. Kendi alanında, dünyadaki en gelişmiş uygulamalardan biridir. FitWell kişiye özel çalışır. Tüm vücudu analiz eder ve vücut için bir hedef belirlenmesini sağlar. Bunlar, “Sağlıklı ve Fit Görünmek”, “Kasları Geliştirmek”, “Yağ Yakıp Zayıflamak” ve daha farklı ihtiyaçlara göre düzenlenmiş çeşitli hedeflerdir. Kişiye özel düzenlenmiş beslenme ve egzersiz programları hazırlar. Düzenli raporlar, hatırlatmalar ve hayatı kolaylaştıran ipuçlarıyla kullanıcısını sürekli motive eder ve hedefe  ulaşılmasını sağlar.

  • FITWELL yazıp 2222'ye gönderip, gelen linke tıklayarak ücretsiz Fitwell uygulamasını telefonunuza indirebilir, dilediğiniz paketi uygulama içinden seçerek aboneliği başlatabilirsiniz.

   • Sadece Turkcell'lilere özel aylık 12,99 TL yerine tüm vergiler dahil 6,99 TL/Ay ödeyerek Fitwell’in Premium üyesi olabilirsiniz.
   • Yıllık abone olduğunuz takdirde yıllık fiyat avantajıyla 39 TLye premium paket abonesi olabilirsiniz. iptal durumunda ücret iadesi yoktur.

  • Evet, dahildir.

  • Hayır, ücretsizdir.

  • FitWell’i evinizde, ofiste, parkta, tatilde, akıllı telefonunuz aracılığıyla kullanabilirsiniz. Sizin için sunduğu spor ve beslenme programlarını doğru uygulayıp, öneri ve uyarılarını takip etmeniz yeterli.Aylık veya Yıllık paket alarak Premium üye olduğunuzda FitWell’in tüm gelişmiş özelliklerini kullanabilirsiniz. Premium üyeliğin en önemli faydası, size ve hedefinize özel oluşturulan beslenme ve egzersiz programıdır. Bu program, çok sayıda farklı hareketten oluşan video egzersizler ve tercihlerinize göre düzenlenmiş bir diyet menüsü içerir. Kendi programınıza ek olarak, tüm bölgesel ve tematik egzersiz programlarından faydalanabilir, ekstra ücret ödemeden vücudunuz için farklı bir hedef seçebilir ve yeni programa geçiş yapabilirsiniz.

  • Egzersiz ve beslenme programı ile sağlıklı yaşamayı amaçlayan, ister sporcu ister hiç spor yapmamış olsun, her seviyeden akıllı telefonu olan tüm Turkcell’liler FitWell’i kolayca kullanabilir.

  • Evet, aboneliğiniz her ay otomatik olarak yenilenecektir.

   • Hedef Belirleme: FitWell, öncelikle vücut yapısını değerlendirir ve en uygun hedefi belirler.
   • Ücretsiz FitWell Analizi: Kişisel alışkanlıkları, genel sağlık durumunu ve yaşam biçimini değerlendirerek kapsamlı bir vücut sağlığı analizi yapar.
   • Kişiye Özel Beslenme Programı: Hedefin, tercihlerin ve vücut analizinin sonucuna göre Fitwell, Türk ve dünya mutfaklarından 1000’in üzerinde besin seçeneğiyle, sadece kullanıcısına özel bir beslenme programı oluşturur. 
   • Kişiye Özel Egzersiz Programı: Deneme hareketleriyle gücünüzü test ederek, seviyenize ve hedefinize en uygun egzersiz programını oluşturan FitWell, ilerlemenizi her gün takip eder. Sizin gelişiminize bağlı olarak programın zorluk seviyesi artar ve azalır. İçeriği sürekli yenilenir. Videolarla anlatılan FitWell egzersizleri için herhangi bir ekipmana veya spor salonuna ihtiyacınız yoktur.
   • HD Egzersiz Videoları:  300’ün üzerinde hareket, sınırsız egzersiz kombinasyonu ve sürekli yenilenen tematik programlarıyla FitWell her seviyeye hitap eder. HD kalitesindeki egzersiz videolarını milli sporcular ve usta antrenörlerden oluşan FitWell eğitmenleri canlandırır.
   • Müzik Çalar: FitWell’in gelişmiş müzik çalarıyla, egzersizlerinizi yaparken FitWell müziklerini ya da telefonunuzdaki başka bir müzik uygulamasından dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.
   • Log’lama: Hedefinize ulaşmak için geçtiğiniz aşamaları yakından takip etmenizi sağlar. Yürüdüğünüz mesafe, içtiğiniz su, yediğiniz yemek, yaptığınız aktivite ve tamamladığınız egzersizler gibi birçok davranışı pratik loglama özelliği sayesinde kolayca takip edebilir, kendi gelişiminizi izleyebilirsiniz.
   • Adım Sayar: FitWell gün boyu attığınız adım sayısını, başka hiçbir cihaza ihtiyaç olmadan otomatik olarak takip eder. Yaptığınız diğer aktiviteler ve tamamladığınız egzersizlerle beraber yaktığınız aktif kalori miktarını hesaplar ve raporlar.
   • Raporlar: Günlük, haftalık ve aylık raporlar sayesinde hedefe ne kadar yaklaştığınızı görür ve performansınızla ilgili daha detaylı bilgi alırsınız.
   • Hedefinize Özel İçerikler: FitWell hedefe yönelik bilgi, tavsiye, ipuçları, trendler ve aktivitelerle ilgili zengin içerikleri düzenli olarak paylaşır.

   • Başlangıçtan şimdiye gelinen noktayı görmek, tüm aşamaları ve gelişimi izlemek motivasyon açısından çok değerlidir. FitWell’in sunduğu günlük, aylık ve haftalık raporlar sayesinde gelişimini ve hedefine ne kadar yaklaştığını her an görebilirsin. Hedefine ulaştıkça topladığın puan, rozet ve ödüller süreci daha da zevkli kılar.
   • FitWell, hedefe yönelik tüm aşamaları takip ederken gerektiğinde sana hatırlatmalarda bulunur. Ayrıca yeni egzersizlerde ve öğün geçişlerinde hayatını kolaylaştıran ipuçları paylaşır. Böylece tüm süreci daha anlaşılır ve zevkli kılar.

  • Sağlıklı yaşamak, kilo vermek ve fit olmak için spor salonlarına üye olmak, eğitmen tutmak gerekmiyor. FitWell, kilo vermeyi ve vücudunu şekle sokmayı hedefleyen, kaslarını geliştirmeyi, iyi görünmeyi ve sağlıklı yaşamayı isteyen herkesin kolayca kullanabileceği, kapsamlı ve sonuç veren bir uygulamadır

  • Premium üyeler, hedefledikleri vücut tipini belirleyen programları istedikleri zaman değiştirebilir, hedeflerine ulaştıklarında yeni hedef belirleyip FitWell’i kullanmaya devam edebilirler.

  • Evet. Servisi internet bağlantınız veya 3G hizmetini aldığınız her yerde kullanabilirsiniz.

  • Evet. FitWell ‘i kullanırken dumble, vs alet kullanımı şart değil. Ancak evinde bulunan aletleri FitWell kullanırken belirtip, egzersizlerinin buna göre düzenlenmesini sağlayabilirsin.

  • Evet. FitWell %100 Türk markasıdır.

  • IPTAL FITWELL yazıp 2222'ye göndererek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

  • İnternet bağlantınız olmadığı zaman yararlanamazsınız.

  • Hayır. Devam etmez.

  • Evet. İptal talebiniz devreye girdiğinden itibaren aylık abonelik sahibi iseniz iptal ettiğiniz ayın son gününe kadar devam edebilirsiniz. Yıllık abonelik sahibi iseniz servisinizi iptal ettiğiniz ayın son gününe kadar kullanabilirsiniz. Servisi kullanım süresi bitmeden iptal eden kullanıcılara, kalan aylarda elde edilen avantajlı paket fiyat farkı faturaya yansıtılmaktadır.

  • Evet, kullanabilirsiniz.

  • www.fitwell.com.tr adresinden detaylı bilgileri alabilirsiniz.

  • 1 yıllık taahhütlü paket 26 Aralık'ta kaldırıldı. Ancak, 1 Ekim ve 26 Aralık tarihleri arasında 1 yıllık taahhütlü aylık 4,99 TL pakete abone olan müşteriler, paketten ayrılma durumunda cayma bedeli öderler. Cayma bedeli iki yolla hesaplanır ve müşterimiz için hangi tutar azsa o yansıtılır. Birinci yol, kalan ay ve paket fiyatı çarpımı; ikinci yol ise paket fiyatında aldığı indirim çarpı kullandığı ay olarak hesaplanır. 

  Sayfayı kaydırın