Fatura Kontrol Nedir?

Fatura Kontrol servisi ile 25 TL, 35 TL, 50 TL, 75 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL ve 250 TL’lik fatura tutarlarından birine ücretsiz kayıt olarak, fatura dönemleri içinde seçtiğiniz fatura tutarına ulaştığınızda kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Fatura Kontrol Servisi'ni Hesabım'a giriş yaparak açık konuma getirebilir, uyarı için limitinizi anında belirleyebilirsiniz. Hemen Fatura Kontrol ayarlarınızı yapmak için tıklayın! Fatura kontrol servisine kayıt olduğunuzda, fatura dönemi içinde güncel tutarınız seçmiş olduğunuz tutara ulaştığında, kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Fatura Kontrol’e kayıt olurken, abonesi olduğunuz paketlerinizin sabit ücretleri toplamından daha küçük bir Fatura Kontrol tutarı seçerseniz, otomatik olarak bir üst Fatura Kontrol tutarı önerilir.
  • Güncel tutarınız, daha önceden seçmiş olduğunuz Fatura Kontrol tutarına ulaştığında SMS ile bilgilendirilirsiniz.
  • Dilerseniz seçtiğiniz Fatura Kontrol tutarında da aynı fatura döneminde 1 kere değişiklik yapabilirsiniz.
  • Ayrıca Fatura Kontrol tutarınıza ulaşmaya ne kadar kaldığını, KONTROL yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.
Fatura Kontrol servisi ücretsizdir.
Bu servisi iptal etmek için IPTAL KONTROL yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli. Ayrıca güncel tutarınızı, 0 532 7572222’yi arayarak ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Güncel tutara dahil olan kullanım ve ücretlerin tamamı Fatura Kontrol servisine de dahildir. Sadece geç yansıyan kullanımlar, iadeler ve fatura tutarından sonra hesaplanacak indirimler dahil değildir. Bireysel, kurumsal ve data hatları da dahil tüm faturalı hat aboneleri Fatura Kontrol’den faydalanabilir. KONTROL yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek, Fatura Kontrol kapsamında seçmiş olduğunuz tutara kaç TL kaldığını öğrenebilirsiniz.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
  • 25TL İçin (KONTROL 25 yaz 2222’ye gönder)
  • 35TL İçin (KONTROL 35 yaz 2222’ye gönder)
  • 50TL İçin (KONTROL 50 yaz 2222’ye gönder)
  • 75TL İçin (KONTROL 75 yaz 2222’ye gönder)
  • BENZER SERVİSLER

    Sayfayı kaydırın