Facebook SMS

Facebook SMS ile Sosyal Medya cebinde.

41,5 KR / SMS
İncele
Facebook SMS

Facebook SMS Nedir?

Facebook SMS servisi ile statülerinizi güncelleyebilir, arkadaşlarınızın güncellenen durumlarını beğenebilir, arkadaş ekleyebilir ve arkadaşlarınızın güncellemelerini SMS ile takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Facebook SMS Servisi'ni kullanmak için bazı ipuçları:

Kaydolma
Facebook SMS servisine kaydolmak için FB veya F yazıp 3266’ya gönderebilirsiniz.

Durum Güncelleme
Facebook durumunu güncellemek için mesajınızı yazıp 3266’ya gönderebilirsiniz. Örn: Harika bir gün

Arkadaş Ekleme
Arkadaş eklemek için EKLE yazıp 3266’ya gönderebilirsiniz. Örnek: EKLE ali dogan

Arkadaş İsteklerini Kabul Etme
Facebook SMS servisine kaydolmak için FB veya F yazıp 3266ya gönderebilirsiniz

Abone Olma
Arkadaş listenizde olan kişinin Facebook durum güncellemelerini takip için ABONE ISIM SOYAD yazıp 3266’ya mesaj gönderebilirsiniz. Örnek. ABONE ali dogan.

Abonelikten Çıkma
Arkadaş listenizde olan kişinin Facebook durum güncellemelerini takip etmemek için CIK ISIM SOYAD yazıp 3266’ya gönderebilirsiniz. Örnek: CIK ali dogan

Yorum Yapma
Bildirimlerinize yapılan yorumlar size kısa mesaj olarak gönderilir. Yorumları yanıtlamak için yorumunuzu yazıp mesajı cevaplamanız yeterlidir.

Dürtme
Facebook'taki arkadaşınızı kısa mesaj ile dürtmek için DURT ISIM SOYAD yazıp 3266'ya mesaj gönderebilirsiniz. Örnek: DURT ali dogan

Mesajları Alma
Facebook'taki bildirimleri kısa mesaj olarak almak için AC yazıp 3266'ya mesaj atabilir ya da www.facebook.com sitesinden Hesap Ayarlarından Mobil bölümündeki alandan bildirimleri AÇIK olarak işaretleyebilirsiniz.

Mesajları Durdurma
Facebook'taki bildirimleri kısa mesaj olarak almak istemiyorsanız DURDUR yazıp 3266'ya mesaj gönderebilir ya da www.facebook.com sitesinden Hesap ayarlarından Mobil bölümündeki alandan Bildirimleri KAPALI olarak işaretleyebilirsiniz
 • Facebook durumunuzu güncellemek icin mesajınızı yazıp 3266’ya gönderin.
 • Facebook durum güncellemelerini takip etmek istediğiniz akadaşınıza öncelikle abone olmanız gerekir. Abone olmak için ABONE ISIM SOYAD yazarak 3266’ya gönderebilirsiniz. Örn: ABONE ali dogan.
 • Facebook SMS servisini kullanmak için öncelikle bir Facebook hesabınızın olması gerekir. Cep telefonu ile kaydolmak için FB veya F yazarak 3266’ya gönderin. Cep telefonunuza gelecek mobil onay kodunu Facebook sitesindeki hesap ayarlarından mobil bölümündeki alana girebilirsiniz. Facebook’tan mesajlar almaya başlamak için bildirimleri AÇIK konuma getirmeniz gerekir.
 • Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır.
DURDUR yazıp 3266’ya gönderebilir veya www.facebook.com sitesindeki hesap ayarlarından mobil bölümündeki alana girip, bildirimleri kapalı konuma getirebilirsiniz.
SMS
 • FB yaz 3266’ya gönder
  • Facebook’tan gönderilen bütün kısa mesajlar 'ÜCRETSİZ'dir. Sizin göndereceğiniz her kısa mesaj 41,5 kuruş olarak ücretlendirilecektir. 
  • Mevcut bir SMS paketiniz varsa, göndereceğiniz kısa mesajlar paketinizden düşmeyecektir.
  Sayfayı kaydırın