Aran Kazan

Arandıkça Mercedes-Benz otomobil için Çekiliş Hakkı Kazanın!

1 TL / GÜN İncele
Aran Kazan

Aran Kazan Nedir?

Aran Kazan, Turkcell abonelerine cevapladıkları çağrılar için çekiliş hakkı kazandıran ve büyük ödül çekilişine dahil eden bir kampanyadır. Kampanya 19/01/2014 - 31/03/2014 tarihleri arasında geçerlidir. Aboneler KAZAN yazıp 2002'ye göndererek günde 1 TL karşılığında kampanyaya katılırlar ve her gün 10 çekiliş hakkı elde ederler. Ayrıca her gün cevapladıkları her bir çağrı için 1 çekiliş hakkı kazanırlar. Kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile bir kişiye Mercedes-Benz otomobil hediye edilecektir. Çekiliş 07/04/2014 tarihinde yapılacaktır.

KAZAN yazıp 2002’ye göndererek kampanyaya dahil olunur.
  • Aran Kazan, katılımcılarına cevaplı her bir aranma başına çekiliş hakkı kazandıran bir kampanyadır. 
  • ARAN ya da KAZAN yazıp 2002’ye göndererek Çalarken Dinlet’e üye olabilir ve ARAN KAZAN’a dâhil olabilirsiniz ve üyeliğinizin devam ettiği her gün için 10 çekiliş hakkı kazanırsınız. Bununla birlikte her gün size gelen ve cevapladığınız her bir çağrı için 1 çekiliş hakkı daha kazanırsınız. Ne kadar çok aranırsanız kampanya sonunda yapılacak Mercedes-Benz 2013 Model A180 otomobil çekilişi için o kadar fazla şans elde etmiş olursunuz. 
  • Aran Kazan kampanyasında devam eden üyeliğiniz  boyunca sizi arayanlara ‘dıt’ sesi yerine kampanya tonlarından birini dinletebilirsiniz. Kampanya tonları için: www.arankazan.com 
Günlük abonelik KDV ve ÖİV dahil 1 TL ’dir.
Iptal yazıp 2002’ye göndermek yeterlidir.

SMS

  • KAZAN ya da ARAN yaz 2002’ye gönder
  • BENZER SERVİSLER

    Sayfayı kaydırın