Şimdi Joker Hakkınızı Kullanın

​​İhtiyacınız olduğunda Joker Ekibimiz kapınızda.

Aracınızın muayene zamanı geldiğinde, restorandan çıktığınızda Platinum Joker Ekibi’ni arayarak ya da form doldurarak çağırın, biz arabanızı kullanalım, siz rahatınıza bakın. Üstelik 07:00 – 17:00 saatleri arası hizmetimiz ekstra indirimli.

Özel Şöförünüz Dilediğinizde Kapınızda  

Detaylar

 • Platinum Joker Ekip nedir?
  Turkcell Platinum ve Alfred Concierge Hizmetleri ortaklığında sunduğumuz servisimiz ile zamanınız olmadığında, araba kullanmak istemediğinizde sizi rahat ettirmek istiyoruz. Örneğin sizi kendi arabanız ile konser/restoran çıkışı eve bırakabiliyoruz, çocuklarınızı okullarından alabiliyoruz ya da arabanızı servise, muayeneye götürebiliyoruz. Ekibimiz tamamı özel sürüş eğitimi almış, güvenlik ve kişilik testlerinden geçmiş kişilerden oluşuyor. Dilerseniz ekibimizi tanıyın bölümünden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • Nasıl rezervasyon yapabilirim?
  Dilerseniz uygulamamızın içinden form doldurup iletebilirsiniz. Eğer talep ettiğiniz zamanda Joker Ekibimizde uygunluk varsa 2 saat içinde SMS ile size görevli arkadaşımızın ismi ve cep telefonunu bildireceğiz. Eğer uygunluk yoksa telefon ile sizi arayıp bilgilendireceğiz. Form doldurmak istemezseniz, 7 gün 24 saat Alfred Çağrı Merkezimizi arayarak talebinizi iletebilirsiniz.
 • Platinum indirimini nasıl kullanabilirim?
  Eğer form doldurarak talepte bulunursanız indiriminiz otomatik tanımlanır, eğer arayarak talepte bulunursaniz telefonda Platinum müşterimiz olduğunu ve telefon numaranızı iletmeniz yeterli
 • Fiyatlandırma Nasıl?
  Platinum Joker Ekip sadece Platinum müşterilerimize özel indirimle, özel şoför hizmeti için saati 70TL’dir. Eğer hizmet 07:00-17:00 saatleri arasında ise ekstra indirimle saati 45TL’dir. Özel şoför hizmeti saat 17:00’yi geçerse, geçen her saat için 70TL hizmet bedeli eklenir, 23:59’dan sonra devam ederse, toplam maliyete 25TL gece hizmet bedeli eklenir.
 • Ödemeyi nasıl yapabilirim?
  Hizmet tamamlandığında dilerseniz kredi kartınızla dilerseniz nakit olarak ödeyebilirsiniz.
 • Talebimi ne zaman yapmalıyım?
  Joker Ekibimize ihtiyacınız olan saatten en az 2 saat önce yapmalısınız.
 • Hizmet bedeli nasıl hesaplanıyor?
  Özel şöför hizmetimiz için hizmet bedeli hesabında, ekibimizin sizinle buluştuğu saatten, sizi veya yakınınızı istediğiniz adrese bırakana kadar olan süre baz alınır. Aracınızın servis/muayene/bakım işlemleri için ise saat bağımsız sabit ücret alınır. 
 • Platinum Joker Ekip hizmeti Alfred Concierge Hizmetleri tarafından veriliyor. Araç, şöför hizmet ile ilgili tüm sıkıntılarınızda Alfred sorumlu, 7/24 Alfred çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. 

  Ekibimizi Tanımak İster Misiniz?