Platinum Hizmet Ekibi

Bir telefonunuzla kapınızdayız!

Adresinizde hizmet ile yanınızdayız

Platinum Hizmet Ekibimiz, telefon, tablet veya Turkcell hattınız ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için kapınıza kadar gelerek size hizmet verir. Telefonunuz arızalanırsa, iletişiminizin kesilmemesi için size geçici bir telefon verilir ve cihazınız sizin için Teknik Servis’e ulaştırılarak, tamir ettirilip size teslim edilir. Bu hizmetten bireysel ve kurumsal (sadece Büyük Şirketler ve KAMU segmenti) müşterilerimiz faydalanabilir.

Bireysel hatlı Platinum müşterilerimiz 0532 757 1 532’den, kurumsal hatlı Platinum müşterilerimiz 0532 757 57 57’den ya da sadece 532'den bize ulaşarak, Platinum Hizmet Ekibimizden randevu alabilir.

 

Detaylar

  • Platinum Hizmet Ekibi bireysel hatlı müşterilerimiz için İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli, Manisa, Mersin, Aydın, Adana ve Diyarbakır'da, kurumsal hatlı müşterilerimiz için İstanbul, Ankara ve İzmir'de hizmet vermektedir.
  • Bireysel hatlar için ise Platinum ve Platinum Plus 6GB paketlerinden birindeyseniz yıl içinde 2 kez; Platin, Platinum Plus veya Platinum Plus 8GB Paketlerinden birindeyseniz 4 kez; Gold Plus, Platin Ek İnternet, Platin Ekstra Konuş, Platin Ekstra İnternet, Platin Prestij, Platinum Prestige, Platinum Mega ve Platinum Plus 10GB Paketlerinden birine sahipseniz 6 kez yararlanabilirsiniz.
  • Platinum Hizmet Ekibimiz ile sunduğumuz yedek cihaz hizmetimiz, tüm Platinum paketler için yılda 2 ziyaret ve cihaz stoklarıyla sınırlıdır.