Sevdiklerinizle Doğaya Dönün

Okçuluk dalında keyifli bir gün sizi bekliyor.

Sevdiklerinizle Doğaya dönün

Sevdiklerinizle daha keyifli vakit geçirmek için okçuluk dalını seçin, yakınlarınızla çok keyifli bir yolculuğun ilk adımını Turkcell Platinum ayrıcalığıyla atın!

Hemen ön rezervasyon formunu doldurun yerinizi ayırın. Üstelik devam etmek istemeniz durumunda okçuluk dalında ileri seviye eğitimlerde %25'e varan indirim size bekliyor.  

Yaban Store’dan outdoor ekipmanları alışverişinizde ise %10 indirim size bekliyor.  

Sevdiklerinizle Doğaya dönün  
OKÇULUK  

OKÇULUK

Bu sporu bu kadar muhteşem kılan ne? Okçuluk, başarıyı eğlenceli bir alışkanlığa dönüştürmek için ideal bir spor. Sağlıklı bir beden, odaklanma, sosyal bir ortam ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Şehrin merkezinde, size özel sahalarda, milli antrenörler eşliğinde, hafta içi ve hafta sonu seçenekleri ile okçuluk tanıtım derslerine başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi ve ön rezervasyon formu için tıklayınız.

Detaylar

Ücretsiz eğitimlerden yararlanmak için ön rezervasyon formunu doldurmanız yeterli! Yaban tesisinde verilecek eğitimler için yetkililer en kısa süre içinde sizle temasa geçerek rezervasyonunuzu seçtiniz dal/tarih için teyit alacaklar. İleri seviye ve farklı kategori eğitimleri ve Yaban Store indirimleri için Turkcell Platinum uygulamasından indirim şifresini alarak Yaban tesisinde ödeme sırasında kullanabilirsiniz. Telefonu Turkcell Platinum Uygulaması ile uyumlu olmayan müşterilerimiz 2222’ye YABAN yazarak şifrelerini SMS ile alabilir.