Her Yöne Süper Paket

Doya doya konuşmanız için hem her yöne dakikalar hem de Turkcell’lilerle haftada 2 gün bedava konuşma!

Her Yöne Süper Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
900 DK HER YÖNE
Haftada 2 Gün Bedava

Her Yöne Süper Paket

Her Yöne Paketler Tarifesi'ndeki Süper Paket ile hem her yönü doya doya arayabilir hem de tüm Turkcell'lilerle haftada 2 gün sabahtan akşama bedava konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.
Süper PaketPaket ÜcretiAylık Abonelik Paket Süresi
Aylık Abonelik 49 TLHer Yöne 600 DK + Haftada 2 Gün Bedava Konuşma
Yıllık Abonelik 52 TLHer Yöne 900 DK + Haftada 2 Gün Bedava Konuşma

  

  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. 
  • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir. 
  • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelikten faydalanmak için faturalı abonelerimizin Süper Paket Yıllık Abonelik Kampanyası'na katılmış olması gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL'dir (14 Ocak 2014'den önce faydalanmaya başlayan aboneler için aylık 20 TL'dir). Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
  • Paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 sn'lik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi her yöne 1392 sn'lik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30dk'nın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30dk için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. 
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
  • HERYONE SUPER yaz 2222’ye gönder
  • 0532 757 22 22
    Sayfayı kaydırın