Altın Yaşlar Paketi

Şimdi 60 yaş üzeri Turkcell'liler onlara özel tarifenin keyfini çıkarıyor. Sizi hemen Turkcell noktalarına bekliyoruz!

YILLIK ABONELİK
20 TL / AY
30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli.
Hemen Al
AYLIK ABONELİK
27 TL / AY
Detaylı Bilgi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
50 dk Transfer Edilebilir
50 dk Transfer Edilebilir
YILLIK ABONELİK
AYLIK ABONELİK

Altın Yaşlar Paket Fırsat Kampanyası

 • Kampanyamızdan yalnızca yeni müşterilerimiz faydalanabilir. Henüz yeni bir Turkcell müşterisi değilseniz en yakın Turkcell mağazasına gidip numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz. Dilerseniz hemen Numara Taşıma Formumuzu doldurarak size kolaylıkla ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Numara taşıma formu için tıklayınız.
 • Altın Yaşlar Paket Fırsat Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile yurt içi her yöne 500 dakika içeren Altın Yaşlar Paket için 25 TL yerine sadece 20 TL ödersiniz.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir. 
 • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. 
 • Altın Yaşlar Tarifesi'nden 60 yaş üzeri hat sahibi bireysel müşterilerimiz faydalanabilir. 
 • Altın Yaşlar Paket Fırsat Kampanyasından son 90 gün içerisinde Hazır Kart'tan Faturalı hatta geçen, yeni Turkcell müşterisi olan veya numarasını taşıyan 60 yaş üzeri hat sahibi bireysel aboneler veya Altın Yaşlar Paket'te olan aboneler yararlanabilir.
 • Altın Yaşlar Tarifesi altında bulunan Altın Yaşlar Paket her yöne 500 dakika içerir. 
 • Her yöne 500 dakika bitiminde 2 kez otomatik paketiniz tanımlanır. Her yöne 500 dakika bitiminde KDV, ÖİV dahil 3 TL'ye her yöne 100 dakikanız otomatik başlar, 100 dakika bittiğinde KDV, ÖİV dahil 3 TL'ye her yöne 100 DK'nız tekrarlanır. Ek paketler bitiminde 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve otomatik paketin son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir, internet kullanımınız ise standart internet tarifesinden ücretlenir. 
 • Paket dakikaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb.) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir. 
 • Altın Yaşlar Paket Fırsat Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile ayda 20 TL’ye konuşma fırsatı kazanırsınız. 
 • Her yöne 500 dakika içerisindeki 50 dakika, aktif olan bireysel Turkcell abonelerine transfer edilebilir. Fatura dönemi boyunca 1 kez ve tek seferde 50 dakika transfer edilebilmektedir. Transfer alan abone, 30 günde 1 kez transfer alabilir. Transfer alan abone hediye dakikaları 30 gün boyunca kullanabilmektedir. Transfer ile alınan dakikalar yurt içinde her yöne konuşmada geçerlidir, başka aboneye transfer edilemez. Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda, iptal tarihine kadar faydalandığınız indirim bedelleri toplamı (faydalanılan ay başına 5 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
 • Tarifeye geçen aboneler otomatik olarak Turkcell Emekliler Kulübü'ne üye olacaktır.
 • 17 Haziran 2015'ten önce kampanyaya katılan müşterilerin her yöne 300 dakikası bir sonraki fatura kesiminden itibaren her yöne 500 dakika olacaktır.
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.

532 ya da 0532 532 0000

Altın Yaşlar Paketi

 • Siz de hemen Altın Yaşlar Paket’e Fırsat Kampanyası ile geçin, avantajlı fiyata konuşun.
Yıllık Abonelik Aylık Abonelik
Paket Paket Ücreti* Paket İçeriği Paket Ücreti* Paket İçeriği
Altın Yaşlar Paketi 20 TL Her Yöne 500 DK 27 TL Her Yöne 500 DK

 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. 
 • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Altın Yaşlar Paketi'nden son 90 gün içerisinde Ön Ödemeli Hat'tan Faturalı Hat'a geçen, yeni Turkcell Faturalı hat alan veya numarasını taşıyan hat sahibi 60 yaş üzeri bireysel müşterilerimiz faydalanabilir. 
 • Altın Yaşlar Tarifesi altında bulunan Altın Yaşlar Paket her yöne 500 dakika içerir. Paket dakikaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb.) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir. 
 • Her yöne 500 dakika bitiminde KDV, ÖİV dahil 3 TL'ye her yöne 100 dakikanız otomatik başlar, 100 dakika bittiğinde KDV, ÖİV dahil 3 TL'ye her yöne 100 dakikanız tekrarlanır. Ek paketler bitiminde 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve otomatik paketin son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir, internet kullanımınız ise standart internet tarifesinden ücretlenir. 
 • Altın Yaşlar Paket Fırsat Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile ayda 20 TL’ye konuşma fırsatı kazanırsınız. 
 • Her yöne 500 dakika içerisindeki 50 dakika, aktif olan Turkcell bireysel abonelerine transfer edilebilir. Fatura dönemi boyunca 1 kez ve tek seferde 50 dakika transfer edilebilmektedir. Transfer alan abone, 30 günde 1 kez transfer alabilir. Transfer alan abone hediye dakikaları 30 gün boyunca kullanabilmektedir. Transfer ile alınan dakikalar yurt içinde her yöne konuşmada geçerlidir, başka aboneye transfer edilemez. Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda, iptal tarihine kadar faydalandığınız indirim bedelleri toplamı (faydalanılan ay başına 5 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
 • Tarifeye geçen aboneler otomatik olarak Turkcell Emekliler Kulübü'ne üye olacaktır.
 • 27 Mart 2015 itibari ile paket ücretine telsiz kullanım ücreti dahil değildir.
 • 17 Haziran 2015'ten önce bu pakete gelen müşterilerin her yöne 300 dakikası bir sonraki fatura dönemlerinden itibaren her yöne 500 dakika olacaktır. 
 • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve aşım çözümünün son tekrarı sonrası dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS kullanımı ve SMS aşım çözümünün son tekrarı sonrası paket aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
 • 60 yaş üzeri hat sahibi bireysel müşterilere sunulan her yöne 500 dakika içeren aylık abonelikli pakettir.

 • Altın Yaşlar Pakete katılmak istiyorsanız, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz halinde her yöne 500 dakika içeren Altın Yaşlar paketten 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile KDV, ÖİV dâhil ayda 20 TL’ye yararlanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sona erdiğinde paketinizden aylık abonelik fiyatı üzerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.
  Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz iptal tarihine kadar faydalandığınız indirim bedelleri toplamı (faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dâhil 5 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

 • Paketten 60 yaş üzerinde olan bireysel hat sahibi müşteriler faydalanabilir. Altın Yaşlar Paket Fırsat Kampanyasından son 90 gün içerisinde Hazır Kart'tan Faturalı hatta geçen, yeni hat alan veya numarasını taşıyan 60 yaş üzeri hat sahibi bireysel aboneler veya Altın Yaşlar Paket'te olan aboneler yararlanabilir.

 • Turkcell İletişim Merkezleri'ne giderek ya da çağrı merkezimizi arayarak Altın Yaşlar Tarifesi’ne geçip Altın Yaşlar Paket’ten faydalanabilirsiniz.

  Altın Yaşlar Paketteyseniz, ALTIN YASLAR YILLIK yazıp 2222'ye göndererek ve gelen mesajı onaylayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Gelen onay mesajı ile birlilkte kampanyadan yararlanmaya başlarsınız.

 • Kampanyanıyı talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz.

 • Altın Yaşlar Tarifesi altında bulunan Altın Yaşlar Paket her yöne 500 dakika içerir. Paket dakikaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.

 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. 
  Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

 • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

 • Paketinizdeki her yöne 500 dakikanız bittiğinde, paket ücretine ek olarak tarifenin özelliği olarak 2 kez otomatik paket tanımlanır. Her yöne 500 dakika bitiminde KDV ve ÖİV dahil 3 TL'ye yurt içinde geçerli her yöne 100 dakikanız otomatik tanımlanır. Her yöne 100 dakikanız bittiğinde KDV, ÖİV dahil 3 TL'ye yurt içinde geçerli her yöne 100 dakika daha tanımlanır. Ek Altın Yaşlar otomatik paketler bitiminde ise Altın Yaşlar Tarifesi üzerinden; ses paket aşımında Turkcell'lileri ararken 60 kr/dk, sabit hatları ararken 60 kr/dk, diğer operatörleri ararken 60 kr/dk olarak ücretlendirilirsiniz.

 • Paket kapsamındaki dakikalarınızın %80'ini kullandığınızda, ayrıca fatura dönemi içinde paket dakikalarınızı bitirdiğinizde SMS ile bilgilendirme yapılır.

 • Altın Yaşlar Paketinizde yer alan her yöne 500 dakikanızdan 50 dakikayı ücretsiz olarak transfer edebilirsiniz. Her yöne 500 dakika içerisindeki 50 dakika, aktif olan Turkcell abonelerine transfer edilebilir. Fatura dönemi boyunca 1 kez ve tek seferde 50 dakika transfer edilebilmektedir. Transfer alan abone, 30 günde 1 kez transfer alabilir. Transfer alan abone hediye dakikaları 30 gün boyunca kullanabilmektedir. Transfer ile alınan dakikalar yurtiçinde her yöne konuşmada geçerlidir, başka aboneye transfer edilemez. Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Hediye dakikalar ücretli dakikalara göre öncelikli kullanılır.

 • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
  Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır. 

 • Altın Yaşlar Paketteki her yöne 500 dakikanız bittiğinde paket ücretine ek olarak KDV, ÖİV dahil 3 TL'ye her yöne 100 dakikanız olan Altın Yaşlar otomatik paketiniz başlar. Her yöne 100 dakikanız bittiğinde KDV, ÖİV dahil 3 TL'ye yurt içinde geçerli her yöne 100 dakika daha tanımlanır. Ek Altın Yaşlar otomatik paketler bitiminde ise Altın Yaşlar Tarifesi üzerinden; ses paket aşımında Turkcell'lileri ararken 60 kr/dk, sabit hatları ararken 60 kr/dk, diğer operatörleri ararken 60 kr/dk olarak ücretlendirilirsiniz.

 • Altın Yaşlar Paketi'ndeki 500 dakikanın 50 dakikası, DK GONDER yazılıp transfer edilecek numara yazılarak 2222'ye ücretsiz gönderilir. ( Örnek: DK GONDER 532XXXXXXX )

 • Altın Yaşlar Paketi kapsamında 2 otomatik paketiniz bittiğinde Akıllı Fatura özelliği devreye girer.

 • 60 yaş üzeri hat sahibi müşterilere sunulan her yöne 500 dakika içeren aylık abonelikli pakettir.

 • Altın Yaşlar Pakete katılmak istiyorsanız, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz halinde her yöne 500 dakika içeren Altın Yaşlar paketten 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile KDV ve ÖİV dâhil ayda 20 TL’ye yararlanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sona erdiğinde paketinizden aylık abonelik fiyatı üzerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.
  Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz iptal tarihine kadar faydalandığınız indirim bedelleri toplamı (faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dâhil 5 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

 • Paketten son 90 gün içerisinde Ön Ödemeli Hat'tan Faturalı Hat'ta geçiş yapan, yeni Turkcell hat alan veya numarasını taşıyan 60 yaş üzeri hat sahibi müşteriler faydalanabilir.

 • Turkcell İletişim Merkezleri'ne gelerek Ön Ödemeli Hat'tan Faturalı Hat'ta Altın Yaşlar Tarifesi’yle geçip, yeni bir Turkcell hattı alıp veya numaranızı Turkcell'e taşıyıp paketten faydalanabilirsiniz.

 • Hazır Kart'tan Faturalı'ya geçerken, yeni hat aldığınızda veya numaranızı taşırken bu tarifeyi seçtiğiniz için size gelen kısa mesaj bilgilendirmesiyle birlikte hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 • Altın Yaşlar Tarifesi altında bulunan Altın Yaşlar Paket her yöne 500 dakika içerir. Paket dakikaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.

 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. 
  Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

 • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

 • Paketinizdeki her yöne 500 dakikanız bittiğinde, paket ücretine ek olarak tarifenin özelliği olarak 2 defa otomatik paket başlar. Paket bitiminde KDV ve ÖİV dahil 3 TL'ye yurt içinde geçerli her yöne 100 dakikanız otomatik tanımlanır. Her yöne 100 dakikanız bittiğinde KDV, ÖİV dahil 3 TL'ye yurtiçinde geçerli her yöne 100 dakika daha tanımlanır. Ek Altın Yaşlar otomatik paketler bitiminde ise Altın Yaşlar tarifesi üzerinden; ses paket aşımında Turkcell'lileri ararken 60 kr/dk, sabit hatları ararken 60 kr/dk, diğer operatörleri ararken 60 kr/dk olarak ücretlendirilirsiniz.

 • Paket kapsamındaki dakikalarınızın %80'ini kullandığınızda, ayrıca fatura dönemi içinde paket dakikalarınızı bitirdiğinizde SMS ile bilgilendirme yapılır. 

 • Altın Yaşlar Paketinizde yer alan her yöne 500 dakikanızdan 50 dakikayı ücretsiz transfer edebilirsiniz. Her yöne 500 dakika içerisindeki 50 dakika, aktif olan bireysel Turkcell abonelerine transfer edilebilir. Fatura dönemi boyunca 1 kez ve tek seferde 50 dakika transfer edilebilmektedir. Transfer alan abone, 30 günde 1 kez transfer alabilir. Transfer alan abone hediye dakikaları 30 gün boyunca kullanabilmektedir. Transfer ile alınan dakikalar yurtiçinde her yöne konuşmada geçerlidir, başka aboneye transfer edilemez. Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Hediye dakikalar ücretli dakikalara göre öncelikli kullanılır.

 • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
  Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır. 

 • Altın Yaşlar Paketi'ndeki her yöne 500 dakikanız bittiğinde paket ücretine ek olarak KDV, ÖİV dahil 3 TL'ye her yöne 100 dakikanız olan Altın Yaşlar otomatik paketiniz başlar. İlk Altın Yaşlar otomatik paketiniz bittiğinde ikinci Altın Yaşlar otomatik paketiniz başlar. Tarifenin özelliği dışındaki Otomatik Paket, Altın Yaşlar Paket ile birlikte alınmamaktadır.

 • Altın Yaşlar Paketi'ndeki 500 dakikanın 50 dakikası DK GONDER yazılıp transfer edilecek numara yazılarak 2222'ye ücretsiz gönderilir. ( Örnek: DK GONDER 0532XXXXXXX )

 • Altın Yaşlar Paketi kapsamında 2 otomatik paketiniz bittiğinde Akıllı Fatura özelliği devreye girer.

Sayfayı kaydırın