Süper Paket

Doya doya konuşmanız için yıllık abonelikle her yöne 900 dakika ve Turkcell’lilerle haftada 2 gün bedava konuşma!

Süper Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
600 DK HER YÖNE
Haftada 2 Gün Bedava + 300 dk Her Yöne
YILLIK ABONELİK
Süper Paket

Süper Paket

Her Yöne Paketler Tarifesi'ndeki Süper Paket ile hem her yönü doya doya arayabilir hem de tüm Turkcell'lilerle haftada 2 gün sabahtan akşama bedava konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.
Paket Paket Ücreti

Aylık Abonelik Paket Süresi

Süper Paket Aylık Abonelik 49 TL  Her Yöne 600 DK + Haftada 2 Gün Bedava Konuşma**
Süper Paket Yıllık Abonelik52 TL (*)Her Yöne 900 DK + Haftada 2 Gün Bedava Konuşma**

  • (*) Süper Paket'in yıllık abonelik ücreti 14 Ocak 2014 tarihi itibarıyla 52 TL olmuştur. 14 Ocak 2014 tarihinden önce Süper Paket Yıllık Abonelik Kampanyası'ndan faydalanmaya başlamış abonelerimiz bu değişiklikten etkilenmeyeceklerdir.   
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • **Haftada 2 gün Turkcell'lilerle sabah 6 akşam 6 bedava.
  • Her Yöne Paketler Tarifesi altında bulunan Süper Paket ile yıllık abonelik yaparak yurt içinde her yöne 900 dakika ve haftada 2 gün tüm Turkcell’lilerle sabah 6 akşam 6 bedava konuşabilirsiniz.
  • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir. 
  • 06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt süreleri sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
  • Yıllık Abonelik (HERYONE SUPER yaz 2222’ye gönder)
  • Aylık Abonelik (SUPER yaz 2222’ye gönder)
  • Sayfayı kaydırın