Minik Paket

Her Yöne Paketler Tarifesi'ndeki Minik Paket ile yıllık abonelikle uygun fiyata her yöne 500 dakika konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

YILLIK ABONELİK
30 TL / AY
30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli.
Hemen Al
AYLIK ABONELİK
30 TL / AY
Hemen Al
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
200 DK HER YÖNE
+ 300 dk Her Yöne
YILLIK ABONELİK

Minik Paket Kampanyası

Yıllık Abonelik kampanyasına katılım için gönderilen SMS ücretsizdir. 
Yıllık Abonelik yaptığınızda paket aylık ücretleri ve hediye dakikalı içerikleri tablodaki gibidir;

PaketFiyatİçerikKatılmak İçin
Minik30 TLHer Yöne 500 DKHERYONE MINIK>>2222

 • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. 
 • Kampanyadan abonelik yaşı 365 günden fazla olan Bireysel Faturalı Turkcell Müşterileri faydalanabilmektedir.
 • 31 Aralık 2016 tarihine kadar minik pakette yer alan abonelere aylık 1GB Twitter paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Twitter paketiyle mobile.twitter.com'a bağlanmanızı sağlar.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. 
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.23.06.2014 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahütlü kampanyalardan faydalanan müşterilerimiz, bu kampanyaya geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. İptal bedeli bu kampanya ile sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kampanyanın 12 aylık taahüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, müşterilerimizin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.
 • 30.06.2015 tarihi itibarıyla Minik Paket Kampanyası 30 TL üzerinden ücretlendirilecektir.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir. 
 • 06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt süreleri sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
SMS
 • HERYONE MINIK yaz 2222’ye gönder
 • 0532 757 22 22

  Minik Paket

  Paket ÜcretiPaket Süresi
  Aylık Abonelik30 TL Her Yöne 200 DK
  Yıllık Abonelik30 TL
  Her Yöne 500 DK
   
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. 
  • 31 Aralık 2016 tarihine kadar bu pakette yer alan abonelere aylık 1GB Twitter Paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Twitter Paketi'yle mobile.twitter.com'a bağlanmanızı sağlar.
  • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Her Yöne Paketler Tarifesi altında bulunan Minik Paket ile, yıllık abonelikle yurt içinde her yöne 500 dakika konuşabilirsiniz.
  • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir.
  • 06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt süreleri sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.

  • 10.04.2016 tarihinden itibaren aylık paketin fiyatı 30TL olmuştur.
  SMS
 • HERYONE MINIK yaz 2222’ye gönder
  • Evet başvurabilirsiniz.
   veya 532’yi arayarak, Hesabım'dan, Turkcell noktalarından ve SMS atarak kampanyaya başvurabilirsiniz. Başvuru sonrası, kampanyanızın başlaması için hattınıza gelen SMS’e onay vermeniz gerekmektedir. (Çağrı merkezinden yaptığınız başvurularda SMS ile onay vermenize gerek yoktur.)
   Minik Paket yıllık aboneliği için: HERYONE MINIK yazıp 2222'ye gönderin.
   Ekonomik Paket yıllık aboneliği için: HERYONE EKO yazıp 2222'ye gönderin.
   Süper Paket yıllık aboneliği için: HERYONE SUPER yazıp 2222'ye gönderin. 
   Alo Büyük Paket yıllık aboneliği için; HERYONE BUYUK yazıp 2222'ye gönderin
   Star Paket yıllık aboneliği için: HERYONE STAR yazıp 2222'ye gönderin.
   Star Ekstra Paket yıllık aboneliği için HERYONE EKSTRA yazıp 2222'ye gönderin.
   Gold Paket yıllık aboneliği için KAMPANYA GOLD yazıp 2222'ye gönderin

   15.12.2013 tarihinden itibaren Heryöne Paketler Tarifesi altında Heryöne Minik Paket abonesi, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Minik Paket-Mevcut Müşteri kampanyasından faydalanan, vergiler hariç ses aşım tutarı 10,48 TL ile 30,69 TL arasında olan aboneler Ekonomik Paket Uygun Teklif Yıllık Abonelik Kampanyasından yararlanabilirler. Kampanya kriterlerini sağlayan ve veri izni veren abonlere sms ile bilgi verilecektir. Paket ve kampanya aktivasyonu başvuruyu takiben fatura döneminden önce gerçekleşecek olup;  geçiş öncesi paketinden gerçekleştirdiği ses aşım tutarı tahsil edilmeyecektir. İlaveten geçiş öncesi paket fiyatı aboneden tahsil edilmeyecektir. Geçiş sonrası paket fiyatının tamamı aboneye yansıtılacaktır. 

   23.06.2014 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahütlü kampanyalardan faydalanan aboneler, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Ekonomik Paket-Mevcut Müşteri kampanyasına geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. Bu yeni kampanyadan 12 fatura dönemi dolmadan ayrılan abonelerin son faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. İptal bedeli Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Ekonomik Paket-Mevcut Müşteri Kampanyasından sağlanan indirim ve faydalar karşılığı aylık 15 TL ve tarife değişikliği öncesi taahütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeki aynı kontratının 12 aylık taahüt süresinin dolmasını takiben aboneden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.

   23.06.2014 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahütlü kampanyalardan faydalanan aboneler, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Minik Paket-Mevcut Müşteri kampanyasına geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. Bu yeni kampanyadan 12 fatura dönemi dolmadan ayrılan abonelerin son faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. İptal bedeli Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Minik Paket-Mevcut Müşteri Kampanyasından sağlanan indirim ve faydalar karşılığı aylık 12 TL ve tarife değişikliği öncesi taahütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeki aynı kontratının 12 aylık taahüt süresinin dolmasını takiben aboneden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.

   19.01.2015 tarihi itibarıyla taahhütlü kampanyalardan faydalanan aboneler, Yıllık Abonelik Kampanyası-Her Yöne Süper Paket -Mevcut Müşteri kampanyasına geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. Bu kampanyadan 12 fatura dönemi dolmadan ayrılan abonelerin son faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. İptal bedeli geçiş yapılan kampanyadan sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kampanyanın 12 aylık taahüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.

   19.01.2015 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahütlü kampanyalardan faydalanan müşterilerimiz, Alo Büyük Paket Yıllık Abonelik Kampanyası'na geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. İptal bedeli bu kampanya ile sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kampanyanın 12 aylık taahüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, müşterilerimizin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.


    
    
  • Eğer faydalanmakta olduğunuz paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizin hemen ardından bulunduğunuz fatura dönemine ait olan 300 dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.

   Eğer faydalanmakta olduğunuzdan farklı bir paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizin ardından ilk fatura kesim tarihinizde paket değişikliğiniz gerçekleşir, seçtiğiniz yeni pakete geçersiniz. Yeni pakete geçişinizle birlikte, yeni paketteki ilk fatura dönemine ait olan ilk dakika hediyeniz hattınıza tanımlanır ve size bilgilendirme mesajı gönderilir. Sonrasında 12 fatura dönemi doluncaya kadar her fatura döneminizde hediye dakikanız otomatik olarak hattınıza tanımlanmaya devam eder.
  • Eğer faydalanmakta olduğunuz paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizin ardından çıkan ilk faturanızda sabit fiyat garantiniz başlar ve toplamda 12 faturaya ulaşıncaya kadar devam eder.

   Eğer faydalanmakta olduğunuzdan farklı bir paketin yıllık aboneliğine başvurduysanız; katılım onayı vermenizin ardından ilk fatura kesim tarihinizde paket değişikliğiniz gerçekleşir, seçtiğiniz yeni pakete geçersiniz. Yeni pakete geçişinizden sonra çıkan ilk faturanızda sabit fiyat garantiniz başlar ve toplamda 12 faturaya ulaşıncaya kadar devam eder.
  • Kampanyadan abonelik yaşı 365 günden fazla olan Bireysel Faturalı Turkcell Müşterileri faydalanabilmektedir.

  • Evet, geçerlidir.
  • Hayır, sadece yurt içi aramalarda geçerlidir.
  • Ekonomik Paket, Süper Paket, Alo Büyük Paket ve Minik Paket'de olan müşterilerimiz, 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilirler.
    

   • Fiyat değişikliği, bu paketlerin taahhütlü kampanyalarından faydalanmayan müşterilerimiz için geçerlidir.
   • Bu paketlerin taahhütlü kampanyalarında bulunan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona ermesini takiben ilgili fiyat değişikliği geçerli olacaktır.
   • Bu paketlere yeni tesis, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ile yeni gelen müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   • Bu paketlere tarife değişikliği ile taahhütlü kampanya yaparak gelen mevcut müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   • Müşterilerin, tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak konuşma dakikası olan paketlerde paket bitimini takip eden ilk kullanımda 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımda yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir.
   06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketLERİN taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 saniyelik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV,ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi heryöne 1392 saniyelik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 dakikanın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dakikalık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 dakika için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler.

  • Evet, KALAN PAKET yazıp 2222'ye göndererek kalan dakikalarınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca hediye dakikalarınızın %80'ini ve tamamını kullandığınızda otomatik olarak hattınıza bilgilendime SMS'i gönderilecektir. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.
    
  • Evet .
  • veya 532’yi arayarak ve IPTAL YILLIK yazıp 2222'ye göndererek kampanya iptal bedelini ödemek koşulu ile kampanyanızı iptal ettirebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda hem kazandığınız ek 300 dakikalar hem de sabit fiyat garantiniz, fatura döneminizin bitmesini beklemeden o anda iptal olur.

   Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. 

   Minik Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri 10 Ağustos 2012'den önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 3 TL, 12 Mart 2014'den önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 9 TL, bu tarihten sonra kampanyaya katılan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL'dir.
   Ekonomik Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri 26 Nisan 2013'ten önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 9 TL, 27 Nisan 2013 ile 13 Ocak 2014 arasında yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 15 TL, 14 Ocak 2014 ile 12 Mart 2014 arasında yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL, bu tarihten sonra kampanyaya katılan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 15 TL'dir.
   Süper Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri 26 Nisan 2013'ten önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 9 TL, 27 Nisan 2013 ile 13 Ocak 2014 arasında yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 20 TL, bu tarihten sonra kampanyaya katılan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL'dir.
   Alo Büyük Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL'dir.
   Star Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri 26 Nisan 2013'ten önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 9 TL, 27 Nisan 2013 ile 13 Ocak 2014 arasında yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 20 TL,13 Ocak 2014 ile 24 Nisan 2014 arasında kampanyaya katılan aboneler için aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL, 25 Nisan 2014 tarihi itibarıyla yıllık abonelik kampayasından yararlanmaya başlayan aboneler için KDV ve OİV dahil 15 TL'dir.
   Star Plus Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 6 TL'dir.
   Star Ekstra Paket 25 Nisan 2014 tarihinden önce yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 16TL'dir. 25 Nisan 2014 tarihi itibarıyla yıllık abonelik kampanyasından yararlanmaya başlayan aboneler için kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 20TL'dir.
   Gold Paket Yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 15 TL'dir.

   Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
  • Aynı anda yıllık abonelik yapılamamaktadır. Dilerseniz 12 ay taahhütlü kampanyanızı ve cep telefonu kampanyanızı iptal bedelini ödemek koşulu ile iptal edip sonrasında Yıllık abonelik yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz, veya 532’yi arayarak Fırsat kampanyasını iptal ücreti ödemeden iptal ederek seçtiğiniz paketin yıllık aboneliğine geçiş yapabilirsiniz.
  • Eğer tekrar yıllık abonelik yapmazsanız, yıllık aboneliğinizin bitiminde bulunduğunuz dakika paketinizin standart hali üzerinden konuşmaya devam edersiniz.
  • Yıllık aboneliğiniz iptal olur ve iptal bedeli faturanıza yansıtılır.
  • Bu işlemleri yapmak için önce iptal bedelini ödemek koşulu ile Yıllık Aboneliğinizi iptal etmeniz gerekmektedir.
  • Numaranızı taşımanız durumunda yıllık aboneliğiniz iptal olur ve iptal bedeli faturanıza yansıtılır.
  • Alo Büyük Paket yıllık abonelik, Her Yöne Ekonomik Paket yıllık abonelik, Her Yöne Süper Paket yıllık abonelik, Her Yöne Minik Paket yıllık abonelik kampanyalarında değiştirebilirsiniz. Fatura kesim tarihinizi değiştirdiğinizde, yıllık kampanyanızın bitiş tarihi de yeni fatura kesiminize uygun olacak şekilde güncellenir. İşlem yapmak için tıklayınız.

  • Hayır, faydalanamamaktadır.
  • Alo Büyük Paket yıllık aboneliği, Her Yöne Ekonomik Paket yıllık aboneliği, Her Yöne Süper Paket yıllık aboneliği ve Her Yöne Minik  Paket yıllık aboneliği için kampanya bitiş tarihiniz, fatura döneminize göre toplamda 12 fatura dönemi kampanyanızdan yararlanacak şekilde belirlenmektedir, 10.11.2014 tarihinde bu uygulamaya geçilmiştir. 

  • Hesabım menüsü altındaki Kampanyalarım sayfasından öğrenebilirsiniz, ilgili sayfaya gitmek için tıklayınız.

  • Minik Paket'e SMS ile geçiş yapılamamaktadır. Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurabilir veya , Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
   Minik Paket’ten bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir. 
   Taahhütlü tekliflerden faydalanan müşterilerimiz Minik Paket’e geçmek isterlerse mevcut taahhütlü tekliflerini iptal ettirmeleri gerekebilir. Bu durumda Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
   Hazır Kart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar.
  • Her Yöne Paketler Tarifesi’ndeki Minik Paket ile aylık her yöne 200 dakika konuşabilirsiniz. Üstelik yıllık abonelik yaparsanız aylık her yöne 300 dakika hediye!

    

   Paketinizin içerdiği dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminizde otomatik olarak yenilenir.

   Minik Paket'te dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz. 

   Yurt içinde konferans görüşmesi yaptığınızda, ödemeli aramalarınızda ve görüntülü görüşmelerinizde paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Verilen dakikalarınız yurt içi konuşmalarınızda geçerli olduğu için, K.K.T.C'de bulunduğunuzda kullanılamaz.

  • Kalan dakikalarınızı Online İşlemler'den, KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya telefonunuzdan *159# yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.
    
  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.
  • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.

   • Fiyat değişikliği bu paketin taahhütlü kampanyasından mevcutta faydalanmayan müşterilerimiz için geçerlidir.
   • Bu paketin taahhütlü kampanyasında bulunan müşterilerimiz taahhüt sürelerinin sona ermesini takiben ilgili fiyat değişikliği geçerli olacaktır.
   • Bu pakete yeni tesis, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ile yeni gelen müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   • Bu pakete tarife değişikliği ile yeni bir 12 ay taahhütlü kampanyalara gelen mevcut müşterilerin paket aşım ücretleri yeni fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır.
   • Müşterilerimiz, tarife paketleri içeriğinde kullanımı sınırlı hizmet olarak konuşma dakikası olan paketlerde paket bitimini takip eden ilk kullanımda 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımda yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir.
   06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 saniyelik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV,ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Müşterilerimizin kullanımlarına devam etmelerini takiben ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi heryöne 1392 saniyelik (23,2 DK) kullanım hakkı müşteriye toplamı 3 TL'ye sağlanır. Bu 30 dakikanın bitmesini takiben müşterinin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dakikalık kullanım hakkı devreye alınır ve müşteriler 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ödemeye devam ederler. Kullanım devamını takiben müşteriler her yurt içi her yöne 30 dakika için 3 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam ederler. 

  • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
  • Paketinizdeki dakikaları aştığınız takdirde mevcut tarifeniz üzerinden, detayı “Ne Kadar Öderim?” bölümünde belirtildiği şekilde konuşmaya devam edersiniz.
  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın
  • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir.  Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
    
   Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
    Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar.
   Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir. 
   Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
  Sayfayı kaydırın