İlk 3 Ay İndirimli 1GB İnternet Paketi

Cepten İnternet'te büyük fırsat! 3 ay indirimli 1 GB İnternet Paketi Sadece 9 TL!

İlk 3 Ay İndirimli 1GB İnternet Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1 GB İNTERNET

İlk 3 Ay İndirimli 1GB İnternet Paketi

Siz de cepten internet ile tanışın, işinize bağlı ve ulaşılabilir olun. Turkcell Mobil İnternet ile fark yaratın, bir adım önde olun. İndirimli 1GB internet paketine ilk 3 ay 9 TL'ye sahip olabilirsiniz. Size en uygun internet paketini öğrenmek için internet hesaplayıcısına sorun.

İlk 3 ay indirimli 1GB internet paketi ile Turkcell Mobil İnternet farkını yaşayın, bir adım önde olun!

PaketSüreFiyat
İlk 3 Ay İndirimli 1GB İnternet12 Ay
ilk 3 ay 9 TL
kalan 9 ay 19 TL


  • "İlk 3 ay indirimli 1GB internet Paketi”nin ilk 3 ay aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 9 TL, kalan 9 ay için KDV ve ÖİV dahil 19 TL'dir.
  • İlk 3 ay indirimli 1GB internet paketine 01.01.2014 tarihi öncesinde belirtilen hattı üzerinden son 3 ay içerisinde herhangi bir internet kullanımı yapmamış olan ve hattına tanımlı internet paketi bulunmayan veya Aralık 2013 ayı içerisinde belirtilen hattı üzerinden Standart Mobil Internet tarifesi üzerinden paketi olmadan internet kullanımı yapmış olan veya en fazla 7 gün önce yeni tesis edilen veya en fazla 7 gün önce bireysel hattan kurumsal hatta geçirilen veya en fazla 7 gün önce diğer operatörlerden TURKCELL’e taşınan ses hatları faydalanabilir.
  • Hat açılışı sebebiyle oluşabilecek “yeni tesis özel iletişim vergisi”, TGM Ruhsat ve TGM kullanım  12 ay boyunca taksitlendirilerek faturanıza ayrıca yansıyacaktır.
  • İlgili internet paketleri yurt içinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımları için geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. 
  • İlgili internet paketlerinde ay içerisinde kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez. 
  • Paketin belirtilen 1GB kotasının dolması durumunda yapılacak internet kullanımları 0,000049 TL/KB (KDV ve ÖİV dahil) üzerinden ücretlenecektir. 
  • Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, Turkcell tarafından verilen faydalar toplamı hat başına faturaya yansır. 
  • İnternet paketi limitinden indirilen ve yüklenen tüm data miktarı düşer. Her bir hat kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Kampanya sonrası standart 1GB internet paketi aylık olarak tanımlanmaya devam edecektir.  
  • Kampanyaya makineler arası iletişim (Araç takip, telemetri vb. ) amaçlı kullanım gerçekleştiren hatlar katılamayacaktır.
  • Kampanya sayfasına ulaşmak için tıklayınız.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

1GB ile neler yapabilirim?

Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 1GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

Web Sitesi

Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

5,825
Zengin içerikli Web Sitesi

Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

256
MP3 Dinleme

​​4 Dakikalık MP3

256
Video İzleme (SD)

1 Dakikalık​​​​ SD Video

72
Video İzleme (HD)

​1 Dakikalık 720p Video

32
E-Posta

Dosya eklemesi olmadan.

52,429
Zengin içerikli E-Posta

Dosya eklemesi ile

2,996
Sayfayı kaydırın