Daha Fazla Bilgi


Yeni Ticket Restaurant müşterisi olup 3 ay üst üste aşağıda belirtilen tutarlarda Ticket Restaurant yemek kartı veya kupon siparişi vererek kampanyadan faydalanabilirsiniz. 
 

Ticket Restaurant yemek kartı veya kupon sipariş tutarı Hediye Ticket Restaurant yemek kuponu tutarı
500 TL – 1.000 TL 150 TL
1.001 TL – 2.000 TL 250 TL
2.001 TL – 5.000 TL 500 TL
5.001 TL + 750 TL


 

· Kampanyadan faydalanmak için yeni Ticket Restaurant müşterisi olarak 3 ay üst üste tabloda belirtilen tutarlarda Ticket Restaurant yemek kartı veya kuponu siparişi vermeniz gerekmektedir.
· Belirtilen sürede ve tutar aralığında sipariş vermeniz durumunda tabloda yer alan tutarlarda Ticket Restaurant yemek kuponu kazanabilirsiniz.

Ticket Restaurant yemek kuponu / kartı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

SMS
 • 1 SMS olarak ücretlendirilmektedir. (ISTEKAZAN yaz 2222’ye gönder)
 • Diğer
  • 444 22 66 Ticket Restaurant Çağrı Merkezi
  • Turkcell’li şirket sahiplerindenseniz, çalışanlarınızın öğle yemekleri için, Ticket Restaurant’ı tercih ettiğinizde, yemek kartı ya da yemek kuponu sistemiyle %90 vergi indiriminden faydalanırsınız. Aynı zamanda, 3.000’i aşkın mağazada geçerli 250 TL değerinde Ticket Compliments hediye kuponu kazanırsınız. Teknosa, Bimeks, Beymen Business, Network, Mudo, YKM, Tefal, Tekin Acar gibi seçkin markaların üye ağında yer aldığı Ticket Compliments hediye kuponlarını, çalışanlarınızı, iş ortaklarınızı ya da müşterilerinizi ödüllendirmek için kullanabilirsiniz.
  • Ticket Restaurant Müşteri Hizmetleri’ni (444 22 66) arayarak  SFR42 yazıp, 2222’ye mesaj göndererek alabileceğiniz şifrenizi, Ticket Restaurant satış ekibi ile yapacağınız sözleşme aşamasında paylaşarak kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca online kayıt ve sipariş sitesi https://express.ticket.com.tr den de başvurunuzu yapabilirsiniz.
    
  Sayfayı kaydırın