Tarifeye Ek Paketler

 • Kampanya kapsamında abonelerimiz seçtikleri tarife ve cihaz paketine ek olarak opsiyonel internet ,sms ve/veya servis paketi de seçebilirler. Opsiyonel paketler kampanya katılımı sırasında veya kampanya taahhüt süresi içinde sonradan alınabilir ve taahhüt süresi içinde kampanyadan bağımsız iptal edilebilir.
 • Kampanya kapsamında seçilebilecek data, sms ve paket seçenekleri ve ücretleri (tüm vergiler dahil) aşağıdaki tablolarda yer almaktadır.
İnternet PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
500 MB Turbo15 TL
2GB Turbo25TL
5 GB Turbo35 TL
10 GB Turbo45 TL
20 GB Turbo85 TL

 

SMS PaketiKDV & ÖİV Dahil Ücret
SMS 1006 TL
SMS 50015 TL
SMS 100020 TL
SMS 300025 TL
 • Kampanya taahhüt süresince abonelerimiz dilerlerse opsiyonel internet ve sms paketleri arasında da paket değişikliği yapabileceklerdir.
Servis Paketi
KDV & ÖİV Dahil Ücret
Turkcell Müzik3 TL
Goller Cepte
7 TL

Turkcell Teklifleri

Mevcut müşterilerimiz 24 ay taahhütle tarifelerine ek avantajlı fiyatlarla sahip olabilirler.

Full ve Super Paketler
Tarife PaketiPlatin Business Prestij*Platin Business PlusYeni Platin Business StarYeni Super StarYeni Full AvantajYeni Super AvantajYeni Full EkoYeni Super Eko
Kontrat Süresi24 Ay24 Ay24 Ay24 Ay24 Ay24 Ay24 Ay24 Ay
Ses Paketi10.000 DK Şirket içi + 10.000 DK Her Yöne*10.000 DK Şirket içi + 9.000 DK Her Yöne10.000 DK Şirket içi + 9.000 DK Her Yöne10.000 DK Şirket içi + 9.000 DK Her Yöne10.000 DK Şirket içi +
1.500 DK Her Yöne
10.000 DK Şirket içi +
1.500 DK Her Yöne
10.000 DK Şirket içi + 900 DK Her Yöne
10.000 DK Şirket içi + 900 DK Her Yöne
SMS Paketi250 SMS*250 SMS250 SMS100 SMS250 SMS100 SMS250 SMS100 SMS
İnternet Paketi12 GB8 GB5 GB2 GB5 GB2 GB5 GB2 GB
Turkcell Turbo T50195,70 TL161,70 TL145,5 TL137 TL128,5 TL120 TL111,5 TL103 TL
Turkcell T50195,70 TL161,70 TL145,5 TL137 TL128,5 TL120 TL111,5 TL103 TL

* Kampanyaya Platin Business Prestij teklifi ile katılan aboneler 1000 dakika, 1 GB ve 100 sms’lik faydaları gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında ya da yurtdışına doğru kullanabileceklerdir. Aboneler, yurtdışında ilk 4 gün kullanımlarında bu faydaları ek ücret ödemeden kullanabilecekler, ancak 4 günden sonra söz konusu faydaların yurtdışında kullanılmaya devam etmesi halinde günlük KDV, ÖİV dahil 9,90 TL ödeyeceklerdir. 4 günden sonra söz konusu faydaların tamamının kullanılması halinde ise sonraki kullanımlar için aşım ücreti yansıtılacaktır.


Her Şey Dahil Paketlere Avantajlı Cihaz Teklifleri ile Geçmek İçin Tıklayınız. 

Konuşma Paketleri
Tarife PaketiStarAvantaj
Kontrat Süresi24 Ay24 Ay
Ses Paketi6.000 DK Şirket içi +
9.000  Her Yöne
6.000 DK Şirket içi +
1.500
 Her Yöne
Turkcell Turbo T50119,15 TL102,15 TL
Turkcell T50119,15 TL102,15 TL

Daha Fazla Bilgi

 • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alış verişleri paketinizin kotasından düşmez.
 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir. 3G yazıp 7777’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.
 • 5 GB Turbo, 10 GB Turbo  ve 20 GB Turbo İnternet Paketi şebekede 1. önceliklendirme özelliğine sahiptir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu önceliklerden faydalanabilmeniz için 3G abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Paket sadece internet ve mobil geniş bant erişim noktası kullanılarak yapılan yurtiçi bağlantılarda geçerlidir.
 • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin içeriklerinde olarak meydana gelecek değişiklikten, kampanyaya katılmış aboneler de etkilenecektir.
 • Kurumsal Turkcell Markalı Telefon Kampanyası altında yer alan Turkcell Turbo T50 modelini alan müşterilerimiz için geçerli olmak üzere; 2 ay boyunca her ay, aylık 3 GB  ek internet paketi  tanımlanacaktır. Turkcell Turbo T50 alan müşterilerimizin sim kartlarını cihazlarına takmaları ile hepsine tanımlanacaktır ve faturaya ek bir ücret yansıtılmayacaktır. Paketlerin üst hız limiti 63,3 mpbs’dir. Paketlerin kullanılmayan kısmı sonraki aya devretmeyecektir. Paket bitiminde hız 1 Kbps’ye düşecek ve aboneye herhangi bir aşım ücreti yansıtılmayacaktır. Paket içerisinde verilen data, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurtiçi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Turkcell T50 modelini kontratlı ya da kontratsız olarak alan kurumsal müşterilerimiz için geçerli olmak üzere; 2 ay boyunca  Aylık Sınırsız Turbo 3GB ek internet paketi ücretsiz tanımlanacaktır. İlk ay sunulacak ek internet paketlerinin hızı 43,2 mbps olacaktır. İlk ay sunulacak ek internet paketlerinin kullanılmayan kısmı sonraki aya devretmeyecektir ve paket bitiminde tekrarlanmayacaktır. Faturada ayrıca ücret yansıtılmayacaktır. Ek internet paketinin 1 aylık kullanım süresi içinde tükenmesi halinde,başka bir internet paketi tanımlanmadıysa, data hızı 96 kpbs’ye düşecektir. Paket içerisinde verilen data, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurtiçi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
 • Turkcell T50 veya Turkcell Turbo T50 modelini kontratlı ya da kontratsız olarak alan kurumsal müşterilerimiz için geçerli olmak üzere Turkcell Akıllı Depo Standart Paketi hediye edilecektir. Bu paketler, abonelerin Turkcell T50 veya Turkcell Turbo T50 cihazını alması ve sim kartlarını cihaza takmaları ile birlikte aktiflenecektir ve faturaya ek bir ücret yansıtılmayacaktır. Turkcell AKıllı Depo Standart Paket hediyesinden, Turkcell Akıllı Depo üyesi olmayan, Akıllı Depo Hoşgeldin veya mini paket kullanan kurumsal müşterilerimiz faydalanabilecektir. Turkcell Akıllı Hoş geldin veya Mini paket üyeliği olan aboneler için geçerli olmak üzere, ilgili paketler otomatik olarak iptal edilir ve Turkcell T50 veya Turkcell Turbo T50 ile verilen Akıllı Depo Standart hediye paketi aktiflenir. Turkcell Akıllı Depo Standart ve Mega paket üyeleri, hediyeden faydalanamamaktadır. Uygulamada yapılan işlemler ve paylaşımlar için veri kullanımı, kullanıcının mobil internet paketinden, yoksa mevcut tarifesinden ücretlendirilir. Kullanıcının servis üzerinden yaptığı paylaşımlar ile ilgili Turkcell sorumluluk kabul etmez. Servis üzerinde saklanan hiçbir bilgi 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan tarifelerin güncel fiyatları üzerinden abonelere sabit indirim oranları ile indirim verilecektir. (Sabit indirim oranları taahhütnamede yer almaktadır)Aboneler tarifelerde meydana gelecek fiyat değişikliklerinden verilen indirim oranı sabit kalacak şekilde etkileneceklerdir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
 • Arıza/İade: Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Detaylı bilgiler SıkçaSorulan Sorular bölümünde yer almaktadır.
Turkcell Müzik Servisi:
 • Kampanya kapsamında sunulan Sınırsız Müzik Paketi ile http://trcll.im/mzk adresinden indirilebilen Turkcell Müzik uygulamasından ve www.turkcellmuzik.com adresinden ekstra mobil internet ücreti ödemeden sınırsız müzik dinleyebilirsiniz.
 • İlgili hat üzerinde Sınırsız Müzik Paketi, Süper Müzik Dinleme Paketi, Gnctrkcll Sınırsız Müzik Paketi, 3+3 Kampanyalı Müzik Paketlerinden herhangi birisi varsa öncelikle ilgili paket iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Turkcell Müzik aboneliği başlar.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Müzik Servisi 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Müzik Paketi üzerine taahhütsüz Turkcell Müzik Paketi alınamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan Turkcell Müzik Servisi, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 925 marka/model cihazlarla birlikte alınamaz.

Goller Cepte: 
 • Kampanya kapsamında sunulan Goller Cepte Paketi ile Süper Lig’in son dakika haberlerini, takımın maç anında gollerini, maçtan sonra özet ve yorumları izlemeyi sağlayan servistir.
 • İlgili hat üzerinde Goller Cepte Paketi varsa öncelikle paket iptal olur ve taahhütname kapsamında alınan Goller Cepte Full Paket aboneliği başlar.
 • Kampanya kapsamında alınan Goller Cepte 1 ay içinde 1 kez iptal edilebilir ve aynı paket aynı ay içerisinde 1 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında alınan Goller Cepte Paketi üzerine taahhütsüz Turkcell Müzik Paketi alınamaz.
 • Kampanya kapsamında seçilen Goller Cepte Paketi üyeliği başladığında ilgili hatta takım seçilmesi için sms gönderilir. Abone sms yoluyla takım seçtikten sonra ilgili içeriği almaya başlar. Abone takım bilgisi girmezse Goller Cepte Paketi içeriğini alamaz, ancak ücretlendirilir.


Kurumsal Turkcell Markalı Cihaz Kampanyası"sı kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. 
Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için geçerli limit puan bilgisi aşağıdaki kampanyada yer almaktadır. (Detaylı bilgiler için sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.

Cihaz ModeliCihaz Limit Puanı 
Turkcell T50700
Turkcell Turbo T50700
Turkcell Kurumsal Satış
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Kampanya kapsamında faturanıza, paket seçiminiz doğrultusunda Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko tarifelerinin kampanya kapsamındaki aylık indirimli bedeli ve buna ek olarak aylık cihaz taksiti yansıyacaktır. Ayrıca seçildiyse 250MB/1GB/4GB/Limitsiz internet paketi ve SMS 100/500/1000/3000 paket bedelleri de dahildir.

 • Kampanya kapsamındaki her bir cihazla sunulan Paketcell Tarife gurubu içinde yer alan Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko paketleri tarife bağımlı paketler olup, paket içerikleri kullanımı fatura kesim tarihi ile birlikte başlayacaktır. Eğer müşteri mevcutta kontratlı olarak bu tarifelerden birinde ise ve aynı tarife ile kampanyadan faydalanmak istiyorsa kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca bu tarifelerin kampanyalı haline geçirilecektir.

 • Kampanya kapsamında varsa seçilen opsiyonel internet ve sms paketleri, abone paketi almak istediği zaman anında aktif edilecektir ve paket ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır

 • Tarifelerin paket aşım ücretleri abonelerin güncel tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Mevcut ücretlendirmede Paketcell kapsamında sunulan Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko tarife paketleri dahilinde sunulan konuşma süreleri aşıldığında her yöne 46,25 KR/DK, tarife kapsamındaki veya opsiyonel SMS paketi aşıldığında 33,25 KR/SMS ve tarife kapsamındaki internet paketi aşıldığında 6 KR/MB, opsiyonel internet paketi aşıldığında 100 MB’a kadar yapacağınız kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Kullanıma devam ederseniz her 100 MB için 5 TL ile ücretlendirilirsiniz. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir. • Turbo İnternet Paketlerinde POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yapılan e-posta veri alışverişleri paketinizin kotasından düşmez.

 • Paket dahilinde sunulan Turkcell servisleri (ses/SMS/data) bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.

 • KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Önceliklendirme özelliği, şebeke yoğunluğunda bağlandığınız siteden alabileceğiniz indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede size sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu önceliklerden faydalanabilmeniz için 3G abonesi olmanız gerekmektedir.

 • Turbo İnternet Paketlerinde abonenin ulaşabileceği üst bağlantı hızı 43.2 Mbps’dir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turbo İnternetin hızını daha iyi deneyimleyebilmek için “Dual Carrier” (Çift Taşıyıcılı) cihazlarla bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu hızlardan faydalanabilmek için 3G abonesi olmanız gerekmektedir. 3G yazıp 7777’ye göndererek 3G’nin avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

 • Evet. Paketinizin %80’ini kullandığınızda ve paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Hayır, yurt dışı dolaşımı sırasında yapılan kullanımlar, güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.

 • 29 Nisan öncesinde kampanyaya katılan abonelerimiz, dilerlerse kampanya kapsamında Turbo paketlere geçiş yapabilirler. 

 • Kampanya taahhüt süresi boyunca paket değişikliği yapılabilecektir. Tarifeler kendi arasında (Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko), internet paketleri kendi arasında (250 MB/500 MB/2 GB/5 GB /10 GB) ve SMS paketleri de kendi aralarında değiştirilebilecektir. 1 defa bir alt içeriğe sahip pakete, istenildiği kadar ise daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir. Bu kapsamda taahhüt süresi boyunca tarife ya da internet paketi seçeneğinden biri 1 kez alt içeriğe sahip pakete geçirilebilecektir. Aynı ay içerisinde 1 kez paket değişikliği yapılabilir.

  Kampanya kapsamında sadece ilgili cihazın birlikte seçilebildiği paketler arasında paket değişikliği yapılabilecektir.

 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlardan herhangi birisiyle seçilen Platin Business Star, Super Star, Star, Full Avantaj, Super Avantaj, Avantaj, Full Eko, Super Eko ve Eko Tarifeli paketlerden herhangi birinin 24 aylık kontrat bitiminde veya kampanya iptalinde, aboneler, kontratta seçtikleri tarifelerinin güncel kontratsız tarife fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.

 • Kampanya iptal edilirse müşterilerin seçtiyse opsiyonel sms/ internet paketleri de iptal olur ve internet/sms kullanımı yaptıklarında standart tarife üzerinden ücretlendirilirler. Kampanya sona erdiğinde ise seçilen internet/sms paketinin kontratsız güncel bedeli ile ücretlendirilmeye başlayarak internet/sms paketi kullanımına devam ederler.

 • Abonenin kampanya koşullarına aykırı davranması ve/veya faturasını ödememesi, kampanya iptali, varsa internet paketini iptal etmek istemesi, hattın iptali, devri ve hattını devretmesi/başka bir operatöre taşıması, tarife değişikliği durumlarında faturasına erken iptal ücreti yansır.

 • Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. 
  Tarife/Data/SMS paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-sms-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken ses-sms-data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

  İndirimli Opsiyonel paketlerin (Turkcell Müzik- Goller Cepte- SMS- İnternet) kampanya taahhütünden önce iptal edilmesi durumunda tercih edilen paketler için paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen faydalar için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken indirimli opsiyonel paket faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir hattımızın opsiyonel paketin iptalinden sonraki ilgili hattın ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

 • Turkcell İletişim Merkezleri’ne, Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne giderek ya da müşteri yöneticiniz ile görüşerek talepte bulunmalısınız.

 • Ödeme tipi değişikliğinde kampanya iptal olur, numara değişikliğinde devam eder.

 • Evet. Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Kampanya katılım koşullarını sağlayan başka bir kurumsal faturalı hatta devredilebilir.

 • Müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

 • Bu ödeme seçeneği, Finansbank’tan Turkcell’de satılan belirli* cihazların satış bedeli tutarında ihtiyaç kredisi kullanımıdır. Bu kredi faizsiz ve dosya masrafsızdır. Ekstra başka bir ücret de alınmayacaktır. Finansbank kredisi ile satın alabileceğiniz cihaz teklifi Turkcell T50'dir. 

 • Turkcell faturalı kurumsal hat sahibi şahıs şirketleri faydalanabilir

 • Destek Hizmetleri Yönetmeliği kapsamında, destek hizmeti verme şartlarını sağlayan Turkcell İletişim Merkezleri, Kurumsal Çözüm Merkezi veya www.finansbank.com.tr/turkcellkredisi/default.aspx?ref=finasnbank adresinden çok kısa sürede başvurabilir ve anında başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

 • Kredinin tutarı cihaz bedeline eşittir. Diğer bir deyişle, Turkcell’in belirlediği satış bedeli kadardır

 • Kredinizin ön onayı size SMS olarak bildirilir. SMS metininde başvurunuzun geçerlilik tarihi yer alır. Ön onayı takip eden en geç 7 gün içerisinde ise, başvuru işlemlerinizi belirtilen Turkcell bayilerinden bizzat giderek veya Kurumsal Çözüm Merkezi’nden kurumsal satış temsilciniz ile tamamlayabilirsiniz. (Başvuru günü dahil olmak üzere onay almış başvurular 7 gün geçerlidir. Krediniz, başvuru gününü takip eden 6 gün geçerli olmaktadır. )

 • Hayır. Krediniz için şahsınız adına Finansbank’ta vadesiz mevduat hesabı açılacaktır. Bu hesabı bu kredi amacı dışında başka bir amaç için kullanmadığınız müddetçe herhangi bir masraf alınmayacaktır. Cihaz taksitleriniz bittiğinde hesabınızla farklı bir işlem yapmadıysanız hesabınız da kapanır.

 • Hayır. Turkcell’den bir cihaz satın alabilmek için sadece kimlik fotokopisi getirmek yeterlidir. Ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.

 • Hayatınızı kolaylaştıran bir çözüm olarak, taksit ödemeleriniz faturalarınızı ödediğinizde yapılmış olur. Böylelikle Finansbank şubeleri, ATM’leri, müşteri hizmetleri ve internet bankacılığı üzerinden ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Mevcutta faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz. Cep telefonunuza “Değerli Müşterimiz, Turkcell’den almış olduğunuz
   cihazın kredi taksit ödemeleri bugünden itibaren Finansbank’a yapılmalıdır.” Şeklinde SMS almanız durumunda ise taksit ödemelerinizi Finansbank üzerinden yapmaya başlamanız gerekmektedir.

 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Turkcell Markalı Telefon kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar “Katılım Koşulları” bölümünde yer almaktadır.
  Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. İstanbul ilinde şahıs şirketi sahibi limit puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirler.
   
  Ancak aynı NCST ile, tüm kampanyalar dahil olmak üzere, en fazla 20 kampanya teklifinden faydalanılabilir. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır.
   
  Aynı NCST ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır.
  Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.

Benzer Kampanyalar

Sayfayı kaydırın