Yeni iş kurmak, kendi işini yapıyor olmak çok keyifli bir o kadar da heyecanlıdır. Ancak verimlilik esas alınmadığı takdirde riskleri de kendi içinde barındırır.
Siz kendi işinizle ilgili detaylarla ilgilenip zamanınızı ve enerjinizi işinizi geliştirmeye odaklarken, tüm temel iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarınızı tek elden, kolay ve hesaplı şekilde Turkcell’le karşılayın. Bunun yanında cironuzu artırıp işinizi büyütebilmeniz için, Turkcell teknolojisi ile var olan müşterilerinizin bağlılığını artırın ve yeni müşteriler kazanın.

Turkcell başlattığı İş’te Teknoloji Hamlesi ile kendi işinizi yaparken ihtiyacınız olan tüm iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını tek elden sağlıyor!

İşletmesini bir adım ileri götürmek isteyen tüm kendi işini yapanlar! Gelin bu hamleye siz de katılın!

 

İşini Turkcell'le Kur - İlk Adım Paketi

Kendi İşinizi yaparken temel teknoloji ve iletişim ihtiyaçlarınızı Turkcell’den katma değerli ürünler ile karşılayın

Masa telefonlarınıza bağlı kalmadan ses ve internette Turkcell kalitesini uygun fiyatlarla yaşamak istemez misiniz?
İlk yatırım maliyeti olmadan, sadece aylık servis ücretleri ile temel iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya ne dersiniz?

Hemen Başvur

 • Ücret:

  • Ofisinizin tüm sabit iletişim ihtiyaçları 69 TL
  • İnternet, telefon ve faks hizmeti hepsi dahil sabit fiyat garantisiyle

  İşini Turkcell’le Kur İlk Adım Paketi Nedir?

  İşini Turkcell’le Kur İlk Adım Paketi, firmanızın temel iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılarken katma değerli ürünleri ile sizi gereksiz yatırım ve harcamadan kurtarmaya odaklanan erişim setidir.


  İşini Turkcell’le Kur İlk Adım Paketi Nasıl Alabilirim?

  İşini Turkcell’le Kur İlk Adım Paketi almak için İşini Turkcell’le Kur İlk Adım Paketi taahhütnamesini imzalamanız gerekmektedir. Setler ve abonelik süreci ile igili daha fazla bilgi için Turkcell Kurumsal Müşteri Temsilciniz ile irtibata geçebilir, 532 çağrı merkezini arayabilir ya da İlk Adim yazıp 5220'ye ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

  Yalın ADSL ile ilgili bilgiler


  Aktivasyon&Modem&Kurulum

  Kampanya kapsamında yeni müşteriler için 38 TL, ADSL’den Yalın ADSL’e geçen mevcut müşteriler için 8 TL aktivasyon ücreti alınmamakta olup kurulum ücretsiz olarak Turkcell Superonline tarafından Turkcell Superonline’ın anlaşmalı olduğu firmalar tarafından sağlanmaktadır. Taahhüt süresinden önce hizmetin sonlandırılması durumunda kurulum ücreti olan 58 TL ayrıca müşteriye yansıtılır.

  Modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline’a çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini abonelik sözleşmesinin imzalandığı tarihteki cari fiyatı üzerinden kullanıcıya fatura eder.


  Hız/ Adil Kullanım Kotası ilgili Bilgiler

  8 Mbps ulaşılabilecek en yüksek hızdır. Ancak hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.

  Bu kampanya ayrıca www.superonline.netadresinde yayınlanan adil kullanım koşullarına tabiidir. Ay içerisindeki veri downloadı, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50 GB’ı geçtğinde internet hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar hizmetinden mevcut erişim hızına yükseltilecektir.

  Yalın ADSL ile ilgili bilgiler için tıklayınız.


  Dakika Paketiyle İlgili Bilgiler

  Ofisten Her Yöne Dakika Paketinde Şehir içi, şehirlerarası, uluslararası 1. kademe PSTN, Yerel Alternatif Telekom Operatörleri, Yurtiçi GSM ve 444 yönlerine doğru aramalar için geçerlidir.

  Diğer yönlere doğru ve paket aşımı durumundaki aramalar Standart Tarife’den ücretlendirilir.
  Standart tarife detaylarına www.superonline.netadresinden ulaşabilirsiniz.

  Paketler bir ay için geçerlidir, kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devredilemez.

  Paketlerde Ücretlendirme periyodu 20 sn’dir.

  Diğer Superonline aboneleri ile Onnet telefon görüşmeleri ücretsizdir.


  Akıllı Faks ile İlgili Bilgiler

  Müşterilerimizin, Akıllı faks hizmetini kullanabilmesi için; Turkcell Superonline’dan numara tahsis edilmesi( veya mevcutta numarasının olması) veya Turkcell Superonline’a faks için kullanılacak sabit hattın taşınması gerekmektedir.

  Kampanya kapsamında 10 sayfa verilmekte olup 10 sayfa alınan+gönderilen toplam faks adedini göstermektedir.

  10 sayfadan sonra alınan/gönderilen fakslar Kullandıkça Öde tarifesinden 0,25TL/sayfa olarak faturalandırılacaktır.

  Akıllı Faks aktivasyon ücreti 20TL olup kampanya kapsamında alınmamaktadır. Taahhüt süresinden önce kampanyanın sonlandırılması durumunda aktivasyon ücreti ayrıca faturalandırılacaktır.

  Akıllı Faks ürün detayı için tıklayınız.


  İşin Cebinde Çalsın ile ilgili Bilgiler

  İşin Cebinde Çalsın ile sabit telefon numaranızı Turkcell Superonline’a taşıyın, sabit numaranız arandığında cep telefonunuz çalsın.

  • Turkcell Superonline’a taşıdığınız numaralar için sabit hat ücreti ödemezsiniz.
  • Sizi arayanlar sadece ofisinizde olduğunuzda değil, cebinizden her zaman ulaşabilir.
  • Kullandığınız sabit numaralarınız aynı kalır.
  • Kullandığınız İnternet kesilse bile aramalarınız cebinize gelir. Telefonunuz hiç kesilmez.
  • Farklı lokasyonlardaki noktalarınızı tek mobil numara altında toplayabilirsiniz.

  Turkcell numarasına yönlendirme yaparak servisten yararlanan aboneler ek yönlendirme ücreti ödemezler.

  Turkcell dışında bir telefon numarasına yönlendirme yapılırsa, İşin Cebinde Çalsın servisi kapsamında değildir. Yönlendirilen yönün arama ücreti ile ücretlendirilir. Yön bazında arama ücretlerine Konuştukça Öde tarifesi detaylarını inceleyebilirsiniz.

  İşin Cebinde Çalsın ürünü ile ilgili bilgiler için tıklayınız.


  Diğer Bilgiler

  Taahhüt süresinin bitmesinden sonra Turkcell Superonline’ın www.superonline.netadreslerinde yayınlanan yürürlükteki güncel ADSL ve tarife fiyatları geçerli olacaktır.

  Taşınabilecek numara adedi kampanyada kullanılacak cihazın (modem) özellikleri ile sınırlıdır. Bu kampanyada kullanılacak cihaz 2 adet numara taşınmasına uygundur. Daha fazla hat taşınması gerekiyorsa 4 hat taşımaya imkan veren başka kampanyalardan yararlanılabilir.

  Turkcell Superonline telefon, internet, görüntü, tarife ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turkcell Superonline telefon, internet, görüntü, tarife ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0850 222 1 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya www.superonline.net’i tıklayın.

  Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.


  Kampanya İptal Bedeli

  Abonelik taahhüdü süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin; tüm vergiler dahil (%18 KDV) 58TL Yalın ADSL kurulum ücreti, yeni müşteriler için tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 38 TL, mevcut müşteriler için tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 8TL Yalın ADS aktivasyon ücreti ve tüm vergiler dahil(%18KDV, %15 ÖİV) 20TL Akıllı Faks aktivasyon ücretine ek olarak, kampanya kapsamında yararlanılan ücretlendirme tablosunda belirtilen Yalın ADSL paketi, Ofisten Her Yöne 200 VoIP Dakika paketi, İşin Cebinde Çalsın hizmeti ile 10 sayfalık Akıllı Faks hizmetine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli ile kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen ücretlendirme tablosunda belirtilen Yalın ADSL paketi, Ofisten Her Yöne 200 VoIP Dakika paketi, İşin Cebinde Çalsın hizmeti ile 10 sayfalık Akıllı Faks paketinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturalandırılacaktır.


  Kampanya süresince paket geçişi:

  Kampanya süresi boyunca başka pakete geçiş yapılamaz. Turkcell Superonline tarafından sunulan başka bir kampanyaya geçiş talep edilirse aktivasyon ve kurulum bedeli dışında sağlanan kampanya iptal bedelinde belirtilen şartlar saklı kalmak kaydıyla müşteriye yansıtılır.


  Ücretlendirme

  ÜrünÖzelliklerAKKTARİFEKAMPANYASAĞLANAN İNDİRİM
  Yalın ADSL İnternet8 Mbps'ye kadar Limitsiz50 GB69 TL43,5 TL25,5 TL
  Dakika Paketi200 Dakika VoIP 19,9 TL17,5 TL2,4 TL
  İşin Cebinde Çalsın15 TL6 TL9 TL
  Akıllı Faks10 sayfa2,5 TL2 TL0,5 TL
  TOPLAM 69 TL
  • Kampanya fiyatına aylık faturaya yansıtılacak bedeller tüm vergiler dahildir
  • Yalın ADSL için vergi oranları %18 KDV, %5 ÖİV; Dakika Paketi, İşin Cebinde Çalsın, Akıllı Faks için vergi oranları % 18 KDV, %15 ÖİV’dir.
  • Akıllı Faks Paket Aşım Ücreti: 0.25 TL / sayfa (%18 KDV, %15 ÖİV dahil)
  İşini Turkcell'le Kur İlk Adım Paketi Yalın ADSL Taahhütnamesi için tıklayınız.

  İşini Turkcell'le Kur İlk Adım Paketi Fiber İnternet Taahhütnamesi için tıklayınız.
 
 

Temel BT ihtiyaçlarınızı ön yatırım maliyeti olmadan kolayca satın alabilirsiniz. Bu sayede verilerinizi yedekleyip hem güvenli hem de kesintisiz bir hizmetiniz olur. Aynı zamanda web sayfası oluşturma, kurumsal e-posta ve faks hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın