Turkcell Bulut Çözümleri ile Altyapı Maliyetlerinizi Düşürün

Turkcell Bulut Çözümleri, Turkcell’in sahip olduğu teknolojik altyapıları kullanarak, kurumsal müşterilerine sunduğu
bilişim teknolojisi altyapı ve uygulama hizmetleridir.

Bu hizmetler sayesinde firmalar tüm bilgi teknolojileri altyapısını Turkcell Veri Merkezleri’nde konumlandırabilir.
Böylece altyapı ve bakım maliyetlerini düşürürken daha esnek bir altyapıya sahip olabilir.

İş sürekliliğinizi sağlayacak en yeni teknolojilerden ön yatırımsız, bakım ve güncelleştirme masrafı olmadan faydalanmak için
Turkcell Bulut Çözümlerini tercih edin.

 

Office 365

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan ve içeriğinde farklı ürünlerin olduğu paketlerin genel adıdır. E-posta, depolama alanı, lync ( anlık mesajlaşma ve video konferans), Office (Word, Excel vb programlar) programları gibi servisler bir paket halinde sunulmaktadır. Superonline olarak, farklı Office 365 paketini aylık ödeme imkanı ve makul fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız.

Detaylı Bilgi

 

Video Konferans

Yüksek resim kalitesi ile görüntülü (video) toplantı yapmak için korkutucu bedeller ödemeden, toplantı için oda aramadan herhangi bir internet bağlantısı olan her yerden akıllı cihazlarınız ve bilgisayarlarınız ile Video Konferans yapabilirsiniz. HD kalitesinde yapabileceğiniz toplantılarınızı dilerseniz kayıt edebilir ve Turkcell Akıllı Bulut'ta saklayabilirsiniz

Detaylı Bilgi

 

Akıllı Güvenlik

Turkcell Akıllı Güvenlik, işinizle ilgili önemli bilgilerinizi, kritik dosyalarınızı bulundurduğunuz bilgisayarlarınızı Turkcell veri merkezlerinde bulunan yönetim platformu üzerinden istediğiniz gibi yönetebileceğiniz şekilde sizi dış dünyadan gelebilecek tehdit ve saldırılara karşı koruma altına alır. Böylece bilgileriniz her an güncellenen bir güvenlik sistemi ile çok daha korumalı bir ortamda saklanabilir.

Detaylı Bilgi    Güvenlik Merkezi Portali

 

Akıllı Faks

Akıllı faks ile fakslar artık cepte! Kim demiş cepten faks çekilmez, cebine faks gelmez diye. İşinizi dilediğiniz yerden yönetin, yönetirken hız kaybetmeyin diye fakslar artık cepte. Turkcell Akıllı Faks hizmeti ile cep telefonunuzdan, e-postanızdan ve portaldan faks alın faks gönderin. Fakslarınız bulutta saklansın, istediğiniz yerden kolayca erişin. Bir faks için işinizi ofise hapsetmeyin.

Detaylı Bilgi

 

Kurumsal E-posta

Müşterileriniz, iş ortaklarınız, tedarikçileriniz… Çevrenizle en önemli iletişim kanalınız e-postalarınız. Turkcell Superonline E-posta hizmetiyle, kurumsal kimliğinizi tamamlayacak alan adı uzantılı e-posta adreslerinizi yüksek bant genişliğiyle, güvenle ve kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Sanal Sunucu

Yeni bir sunucunun ilk yatırım maliyetine katlanmak istemiyorsunuz. Mevcut kaynaklarınızla sayısı artan sunucularınızı yönetmekte zorlanıyorsunuz. Turkcell Superonline Sanal Sunucu hizmetiyle ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan, sunucularınızı yüksek kapasiteli sistemler üzerinde sizler için özelleştirilmiş sanal ortamlarda barındırıyoruz. Uluslararası standartlara uygun Turkcell Superonline Veri Merkezi, güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran sunucularınıza yüksek hızda güvenli erişim sağlıyor.

Detaylı Bilgi

 

Uzaktan Yedekleme

Veri yedekleme için uzman personel istihdam edemiyorsunuz, bilgisayarlarınızda ve sunucularınızda değerli bilgileriniz çalınma, kaybolma veya bozulma ihtimallerine karşı kaybolma riski ile karşı karşıya… Turkcell Superonline Uzaktan Yedekleme Servisi, önemli ve kritik gördüğünüz verileriniz için güvenli bir ortam sağlayarak yedekleme ihtiyaçlarınızı karşılıyor. İstenmeyen arızalarda veya olağanüstü durumlarda, verilerinize Turkcell Superonline Veri Merkezlerinde tutulan yedeklerinizden anında geri dönme olanağı sağlıyor. Turkcell Uzaktan Yedekleme Servisi ile sanal (VM) ortamlarınızın, SQL, Exchange ve Oracle veritabanlarınızın dahi yedeklerini alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri

Siber tehditler teknoloji ve iş süreçlerindeki değişimle birlikte artıyor. Çoğu güvenlik sistemi her gün artan ve farklılaşan tehditler karşısında etkisiz kalıyor. Turkcell Superonline Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri, savunmanın ötesine geçen proaktif güvenlik anlayışıyla ağınıza ve uygulamalarınıza yönelik her tür riski kontrol altına alıyor, iş sürekliliğinizi koruyor ve rekabet gücünüzü artırıyor.

Detaylı Bilgi

Sayfayı kaydırın