Akıllı Kadınlar Kulübü Servisler

​Akıllı Kadınlar Kulübü ile size özel servislerden ​yararlanabilirsiniz. Kadın Yaşam paketi, Dizi Paketi, Bebeğimi Beklerken Paketi gibi ihtiyacınız olan b​ilgileri cebinize alırsınız.

Hakkında

  • Kadın Yaşam paketi ile moda, yemek, “Bugün ne pişirsem?” gibi dertlerinize çözüm olacak yemek tarifleri ve püf noktalar, ücretsiz olarak cebinize gelir.
  • Akıllı Kadınlar Fit Yaşam, kadınların spor egzersizleri ile formlarını koruyabilecekleri yepyeni bir servis! Jatomi Fitness eğitmenlerinin hazırladığı spor programı sayesinde bölgesel egzersiz videoları ile vücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulup, fit yaşam tavsiyeleriyle formunuzu kontrol altında tutabilirsiniz. Hepsi sadece haftalık 0,25 TL!
  • Kadın yaşam Paketi'ndeki tüm kategorilerden çıkmak isterseniz IPTAL YASAM yazıp 2222’ye ücretsiz göndebilirsiniz.
  • Bebeğimi Beklerken Paketi'yle hamileliğiniz boyunca merak ettiğiniz her şey ve danışmak istediğiniz soruların cevapları, her gün ücretsiz olarak cebinize gelir. Abone olmak için HAMILE yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.
  • Bebeğiniz mi oldu? “Bebeğim Büyürken” paketi ücretsiz olarak 0-24 ay arası bebeğinizin sağlıklı büyümesine tavsiyeler ve faydalı bilgiler sunarak destek oluyor. Abone olmak için BEBEK yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır.

KADIN YAŞAM PAKETİ

Kadın Yaşam Paketi nedir? 

Pratik yemek tariflerinden, sezonun moda giysilerine, güzellik ve bakım bilgilerine kadar aradığınız her şey Turkcell Kadın ve Yaşam Paketi ile elinizin altında. Turkcell Kadın Yaşam Paketi ücretsiz bir servis olup, paketi alan kullanıcılara haftada 5 adet içerik sms ile gönderilir.

Hangi kategorilerde içerik gönderilir?
Servise abone olan kullanıcılara MODA ve YEMEK kategorisinde içerik gönderilir.

Nasıl Abone Olurum?
Akıllı Kadınlar Kulübüne abone olunca, Kadın Yaşam Paketine de aboneliğiniz ücretsiz olarak başlar. Abone olduktan sonra, içerik alacağınız kategorileri kendiniz belirleyebilirsiniz.
Paketiniz aktif olduktan sonra, Moda ve Yemek kategorileri için, telefonunuza 2 adet bilgilendirme mesajı gönderilir. İçerik almak istemediğiniz kategori için, gelen mesajları HAYIR yazıp cevaplayabilirsiniz.
Kapattığınız bir kategoriyi yeniden açmak için MODA ya da YEMEK yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir.

Servis ücreti nedir?
Kadın Yaşam Paketi ücretsiz bir servistir.

Servisin abonelik iptali nasıl yapılır?
Kategori kapatmak için IPTAL YEMEK ya da IPTAL MODA yazıp 2222’ye gönderilebilir. Abonelik iptali için IPTAL YASAM yazıp 2222’ye göndermek yeterlidir.

Sayfayı kaydırın