Yıllık Abonelik Kampanyası - Kontrol Sende Tarifesi

Kontrol Sende Paketiniz'de Yıllık Abonelik yapın, hem fatura sürprizi yaşamayın hem de dakikaları SMS olarak da kullanın.

29 TL /AY Süresi Doldu

31 Mayıs 2013 tarihinde sona ermiştir.

Yıllık Abonelik Kampanyası - Kontrol Sende Tarifesi

Yıllık Abonelik Kampanyası - Kontrol Sende Tarifesi

Aylık ücreti 35 TL olan Kontrol Sende Paketi'ne Yıllık Abonelik yaparak; 12 fatura döneminiz boyunca 29 TL'ye sabit fiyat garantisi ile yurt içi her yöne 400 dakika konuşabilirsiniz. Üstelik dilerseniz dakikalarınızı yurt içi her yöne SMS olarak da kullanabilirsiniz!
 • Yıllık abonelik ile Kontrol Sende Paketi'nden ayda 35 TL yerine 29 TL'ye yurt içi her yöne 400 dakika / SMS olarak faydalanın. Üstelik 12 fatura döneminiz boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile. 
 • Sabit fiyat garantisi sayesinde Yıllık Abonelik süresi boyunca pakette gerçekleşecek fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. 
 • Paketinizdeki 400 dakikanız bittiğinde hattınıza otomatik olarak 5 TL’lik yurt içi her yöne 100 dakika içeren Kontrol Sende Ek Paketi tanımlanacaktır. Ek paketinizdeki dakikaları yine dilerseniz yurt içi her yöne SMS olarak da kullanabilirsiniz. 
 • Kontrol Sende Paketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • “KONTROL SENDE” yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj gönderdikten sonra gelen onay mesajını cevaplayarak Kontrol Sende Paketi'ne YILLIK ABONELİK yapabilirsiniz. 
 • Kontrol Sende Yıllık aboneliğinden ayda 29 TL’ye faydalanmak isteyen abonelerimizin, 365 günden uzun süredir bireysel faturalı Turkcell müşterisi olma koşulunu yerine getiriyor olması gerekmektedir. 
 • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. 
 • 14.02.2012 – 29.05.2012 tarihleri arasında Kontrol Sende 400 paketinde kampanyaya katılmış abonelerimiz kontrat bitiminde 20 TL aylık  ücreti ile devam edebileceklerdir. 29.05.2012 sonrası kampanyaya gelmiş abonelerimiz ise Yeni Kontrol Sende 400 Paketi’ne gelmiş olup kontrat bitiminde paket baz fiyatı olan 35 TL’den ücretlendirilmeye devam edeceklerdir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
 • KONTROL SENDE yaz 2222’ye gönder
 • BENZER KAMPANYALAR

  Sayfayı kaydırın