İndirimli Süper Paket

İndirimin en süperi; İndirimli Süper Paket

49 TL /AY Süresi Doldu

31 Ocak 2012 tarihinde sona ermiştir.

İndirimli Süper Paket

İndirimli Süper Paket

Süper Paket ile hem heryöne, hem de Turkcell’lilerler çok avantajlı fiyata konuşabilirsiniz.12 ay abonelik sözünüze süper paket 59TL yerine sadece 49 TL’ye! Üstelik 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile!

İndirimli Süper paket ile 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile, tüm vergiler dahil 59 TL yerine ayda sadece 49 TL’ye her yöne 500 dakika, her gece 21:00- 09:00 saatleri arasında ve haftada 2 gün Turkcell'lilerle bedava konuşabilirsiniz.

İndirimli Süper Paket Kampanyası, taahhüt vermeniz şartı ile paketinizi 12 ay boyunca 49 TL’ye kullanabileceğiniz bir kampanyadır. Kampanyadan, tüm Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Kampanya kapsamında Her Yöne 500 dakika, her gece 21:00- 09:00 saatleri arasında ve haftada 2 gün Turkcell'lilerle bedava konuşabilirsiniz.

Kampanya kontratı talep ettiğinizde kullanmakta olduğunuz mevcut dakika paketiniz Süper Paket ise kontrat talebiniz hemen geçerli olur ve İndirimli Süper Paket’inizin ücreti ilk faturanıza yansıtılır; eğer kullanmakta olduğunuz dakika paketiniz Süper Paket’ten farklı ise İndirimli Süper Paket’iniz ilk fatura kesim tarihinizden sonra aktif hale gelir.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
  • INDIRIM SUPER yaz 7040’a gönder
  • BENZER KAMPANYALAR

    Sayfayı kaydırın