Harca Kazan

Ay içerisinde konuşun, mesajlaşın, internette dolaşın, hediye TL kazanın!

Ücretsiz Hemen Katıl

Kampanyaya katılım 31 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Harca Kazan

Harca Kazan

Ay içerisinde konuşun, mesajlaşın, internette dolaşın, her yöne konuşup, mesajlaşıp, internette kullanabileceğiniz ay sonuna kadar geçerli her yöne TL'Ler kazanın!

Hediye TL için ek ücret ödemezsiniz.

  • 1 Mart 2014 tarihi itibariyle Bireysel Hazır Kart'lı BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus Tarifeli aboneler, kayıt olarak kampanyaya katılabilir. 
  • Takvim ayı içerisinde yurt içinde konuşma, mesajlaşma ve internet için abone tarifesinin standart kullanım ücretinden kullanım yapıldığında hediye TL kazanılmaktadır.
  • Kampanya katılımında ve paket alımlarında kullanılan TL'ler, kampanyadan kazanılan TL'ler, yurt dışına doğru yapılan arama ve mesajlaşma, tarifenin standart kullanımı olarak sayılmamaktadır. 118'li numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan arama ve mesajlaşma ücretleri, yararlanmakta olunan tarifedeki ücretlendirmeden farklı olduğu için standart kullanım olarak sayılmamaktadır.
  • Hediye TL'ler yurt içinde, her yöne konuşmak, mesajlaşmak ve internet için kullanılabilmektedir. Hediye TL'lerin kullanımı: Konuşma için abonenin kendi tarifesinden, SMS için 40 kuruş, MMS için 90 kuruş, internet için ise 50 kuruş/1 MB'tır. Hediye TL'ler kazanıldığı takvim ayında kullanılmaktadır; bir sonraki aya devretmemektedir.
  • Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

SMS

  • GERI GELSIN yaz 2222’ye gönder
  • BENZER KAMPANYALAR

    Sayfayı kaydırın