Geri Gelsin

Tüm gün rahat rahat harca, harcadıkça kazan. Tüm gün harcadığın kadar her yöne TL, ertesi gün her yöne hediye!

Ücretsiz Süresi Doldu

01 Şubat 2014 tarihinde sona ermiştir.

Geri Gelsin

Geri Gelsin

Dakika, SMS ve İnternet İçin Tüm Gün Boyunca Harcadıkların Ertesi Gün Hediye TL Olarak Geri Döner!
1 Şubat 2014'ten önce kampanyaya kayıt olan aboneler 28 Şubat 2014'e kadar kampanyadan yararlanmaya devam edebilir.
Geri Gelsin Kampanyası için hiçbir ücret ödemene gerek yok, zaten harcıyorsun ya, şimdi onlar boşa gitmiyor, ertesi gün her yöne TL olarak geri geliyor!
 • Bireysel Hazır Kart gençTarife ve Gençplus tarifelerindeysen ya da 25 yaşın altında olup diğer Hazır Kart tarifelerinden faydalanıyorsan kampanyadan yararlanabilirsin.
 • Yurt içinde konuşma, mesajlaşma ve internet için tarifenin standart kullanım ücreti üzerinden yaptığın kullanımlardan hediye kazanabilirsin.
 • Yapacağın TL harcamaları bir üst bareme yuvarlanarak ertesi gün hediye edilecek. Örneğin paket harici 1 SMS atıp 0,415 TL harcarsan ertesi gün 1 TL hediye kazanacaksın. Günde kazanılabileceğin maksimum fayda 15 TL’dir.
 • Geri Gelsin kampanyası, Hazır Kart'lının TL’si Bitmez kampanyasıyla birlikte kullanılamaz. Geri Gelsin Kampanyası'na kayıt talebi alındığında, Hazır Kart'lının TL'si bitmez kampanyası sms ile bilgilendirme yapılarak iptal edilir.
 • Paket alımlarında kullanılan TL'ler diğer kampanyalardan kazanılan TL'ler, yurt dışına doğru yapılan arama ve mesajlaşma, tarifenin standart kullanımı olarak sayılmamaktadır. 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan arama ve mesajlaşma ücretleri, yararlanmakta olunan tarifedeki ücretlendirmeden farklı olduğu için standart kullanım olarak sayılmamaktadır.
 • Hediye TL'lerini yurt içinde her yöne konuşmak, mesajlaşmak ve internete girmek için kullanabilirsin. Dakika ve SMS için kendi tarifen, internet için ise 50 kuruş/MB üzerinden ücretlendirilirsin
 • Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
 • GELGEL yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000

  BENZER KAMPANYALAR

  Sayfayı kaydırın