Ekonomik Paket

Her Yöne 250 dakika sadece 15 TL! Turkcell Ekonomik Paketi'yle evinizde avantajlı konuşmanın tam zamanı!

15 TL /AY Hemen Katıl

Kampanyaya katılım 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Ekonomik Paket

Ekonomik Paket

Turkcell Ekonomik Paket ile sadece 15 TL'ye evinizden her yöne 250 dakika konuşmak için hemen EKONOMIK yazın 2222'ye gönderin! Üstelik sadece Ekonomik Paket müşterilerinin yararlanabileceği bir özellik ile 4 TL daha vererek toplam dakinanızı 500'e çıkarabilir, ek 250 dakika daha konuşabilirsiniz. Toplam dakikanızı 500'e çıkarmak ve paketinizi dışarda da kullanmak isterseniz hemen OZGUR yazıp 2222'ye gönderin!

Ayda sadece 15 TL’ye evinizden her yöne 250 dakika konuşabilirsiniz.
Fiyatlara tüm vergiler dâhildir.
 • Kampanyadan Genç tarife, Karma400 paket, Çocuğum Güvende ve Numara Engelleme servisi kullanan aboneler haricinde kalan ve son 6 aydaki TL yüklemelerinden sonraki 30 gün içerisinde toplam paket dışı ses geliri + paket geliri (SES+SMS+Data) en fazla 13TL olan aboneler  yararlanabileceklerdir.                
 • Abonelerin "ev alanı" olarak tanımlayacakları alandan, yurt içi her yöne 250 dakikalık konuşma hakları vardır.
 • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ve 8008 IVR’ı aramak ücretsizdir.
 • EKONOMİK Kampanyası’na aboneliğiniz varsa, ev alanınızdan yurt içi her yöne yaptığınız aramada, “Avantajlı Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa konuşmanız, TURKCELL EVİM Nar Paketi’ndeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008'i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • Ekonomik Paketi 30 gün boyunca geçerlidir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhildir. 
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
 • EKONOMIK yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000

  BENZER KAMPANYALAR

  Sayfayı kaydırın