Akıllı Telefon Festivali

Türkiye’nin Akıllı Telefon Hareketi başlıyor!

379 TL Süresi Doldu

30 Haziran 2013 tarihinde sona ermiştir.

Akıllı Telefon Festivali

Akıllı Telefon Festivali

Akıllı Telefonlar 379 TL'den başlayan fiyatlarla Turkcell'de!
"Akıllım Cebimde Neşem Yerinde!" demek için siz de hemen bir Turkcell İletişim Merkezi'ne gelin!
 • Türkiye’nin Akıllı Telefon Hareketi başlıyor! 
 • Sizin de akıllı telefonunuz yoksa, hemen Turkcell’e gelin, birbirinden farklı ödeme seçenekleriyle dilediğiniz akıllı telefon sizin olsun!
 • Üstelik, akıllı telefonunuzla, neşeniz yerine gelsin diye, Turkcell’den 1 ay boyunca, Turkcell TV, GollerCepte ve Turkcell Müzik'ten 50 şarkı hediye!
 • 379 TL'den başlayan fiyatlarla, yeni akıllı telefon sahibi olmak isterseniz, tavsiye edilen satış fiyatları aşağıdaki gibidir.
 • Yapı Kredi World kredi kartınız varsa, vade farksız 12 ay taksitle kampanyadan yararlanabilirsiniz. 

Akıllı Telefon İnternet Kampanyası ile birlikte almak isterseniz:
24 ay sözünüze, interneti içinde, aşağıdaki fiyatlarla Akıllı Telefon sahibi olabilirsiniz:

  Tanışma Paketi ile
  24 ay 12 ay
Samsung Galaxy Y 21 TL 37 TL
LG Optimus L3 21 TL 38 TL
Samsung Galaxy Mini 2 26 TL 47 TL
Turkcell MaxiPlus 5 25 TL 46 TL
HTC ChaCha 26 TL 46 TL
Sony Xperia Tipo 26 TL 46 TL
Nokia 500 26 TL 47 TL


Tanışma paketi, aşımsız 50 MB internet içermektedir. Dilerseniz, yukarıdaki fiyatlara ek sadece

 • 2 TL ödeyerek 100 MB, 
 • 5 TL ödeyerek 250 MB, 
 • 12 TL ödeyerek 1 GB sınırsız 
 • 26 TL ödeyerek 4 GB internet sahibi olabilirsiniz. 

Akıllı Telefon Kampanyasında, Faturasız hatlara uygun taksit seçenekleriyle almak isterseniz
Faturasız hattınızla, kredi kartına 12 ya da 24 ay taksit seçenekleriyle aşağıdaki fiyatlara, Akıllı Telefon sahibi olabilirsiniz:

  24 ay 12 ay
Samsung Galaxy Y 19 TL 38 TL
LG Optimus L3 19 TL 39 TL
Samsung Galaxy Mini 2 23 TL 48 TL
Turkcell MaxiPlus 5 23 TL 47 TL
HTC ChaCha 23 TL 48 TL
Sony Xperia Tipo 23 TL 47 TL
Nokia 500 23 TL 47 TL

Taahhütlü almak isterseniz: 
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses için %25 ÖİV, data için %5 ÖİV dahildir. 
 • Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır. 
 • 03.09.2012 tarihinden itibaren kampanya dahilindeki akıllı telefonlar 24 ay taahhüt eşliğinde, Hepsi 300, Hepsi 600, Hepsi paketi, Full paket, Gold paket, Gold Plus paket, Ben Yaptım 700, Ekonomik, Star, Süper, Kamu 1000, Kamu Eko, Kamu Plus, Bizbize Kamu Standart, Çiftçi, tarife/paketleriyle birlikte alınabilecektir. 
 • Tercih edilen paket şeçeneklerine bağlı cihaz bedeli & paket bedeli aylık olarak müşterinin faturasına yansıtılacaktır. 
 • Kampanyadan 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi aboneler, son 6 ay fatura toplamı 250 TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan abonelerde son 6 ay fatura toplam kriteri 125 TL'ye düşmektedir. Söz konusu aboneler hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. Son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi olan Gold Tarifesindeki Gold Plus Paket kullanıcıları veya son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi Hepsi Bir Arada Tarifesindeki Gold Plus ve Platinum Paketi kullanıcıları veya son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar kampanyadan hem fatura hem kredi kartı ile faydalanabilirler. 
 • Bu koşulları sağlayamayan Turkcell Bireysel faturalı aboneler için, taahhüt süresince cihaz taksit bedeli anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla tahsil edilecek, ilgili taksit bedeli aylık olarak abonenin Turkcell faturasında yer alacak ve faturaya bu tutar kadar eksi bakiye işlenerek abonelerin ödediği tutar karşılığı mahsuplaşılacaktır. 24 ay taksit seçeneğinde, banka ayrıca, abonenin ekstresinde, faiz uygulayabilir. Uygulanan faiz bedelinden Turkcell sorumlu değildir. 
 • TC Kimlik No bazında bir abone farklı hatlarıyla Turkcell’in bireysel müşterilerine sunduğu tüm cihazlı kampanyalardan en fazla 4 adet cihaz ile faydalanabilir. 250 TL finansal katılım kriterinde bulunan cihazlar için; bireysel kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm cihaz kampanyalarında, farklı hatlarla, TC kimlik numarası bazında katılım limiti 2’dir. Bu kriter Turkcell’in bireysel kullanıcılarına sunduğu tüm cihaz kampanyalarını kapsamaktadır. 
 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı ve o güne kadar verilen Turkcell indirimleri, Mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır. Kredi kartlı ödeme kurgusundan faydalanan müşteriler için söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri kredi kartından alınacak ve o güne kadar verilen Turkcell indirim bedelleri, mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılacaktır. 
 • Tarife değişikliği yapılarak yararlanılan tekliflerde servis/tarife paket bedeli 2. fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılmaya başlayacaktır. Ekonomik, Star ve Süper paket ile birlikte, kontrat süresince Her Yöne ekstra 300 dakika hediye edilecektir. 
 • Tarifesine kontrat veren müşterilerimiz dilerlerse, 50 MB tanışma, 100 MB, 250 MB, 1 GB sınırsız, 4 GB internet paketlerini, opsiyonel olarak tercih edebilir. Tercih edilen ilgili internet paketi taahhüt süresince iptal edilemeyecektir. 
 • Bizbize Kamu Standart ve Kamu Plus paketleri, yeni abone alımına kapalı paketlerdir. Sadece mevcut aboneler bu tekliflerden yararlanabilir. Ben Yaptım 700 paketinden tarife değişikliği yapılarak yararlanılamaz. Halihazırda bu pakete sahip aboneler bu tekliften yararlanabilecektir. 
 • Erken iptal ücret bedelleri 50 MB Tanışma paketi için 2 TL/ay, 100 MB paket için 5 TL/ay, 250 MB paket için 6 TL/ay, Sınırsız 1 GB paket için 17 TL/ay, 4 GB paket için 10 TL/ay şeklinde gerçekleşecektir. Fiyatlara %18 KDV, % 5 ÖİV dahildir 
 • İnternet paketli kampanyada, cihaz bedeli 1. faturaya, tarifeli kampanyalarda 2. faturaya yansıyacaktır.
 •  İnternet paketli kampanyada, servis bedeli 1. faturaya, tarifeli kampanyalarda  tarife değişikliği olmadığı sürece 1. faturaya yansıyacaktır. 
Faturasız hatlara 24 ay taksitle almak isterseniz
 •  Turkcell Hazır Kart aboneleri, kampanya kapsamındaki ilgili modelleri, 12 aylık Turkcell Facebook Paketi ve 250 MB internet paketi ile birlikte, 12 veya 24 ay kredi kartı tahsilat yöntemiyle satın alabilir. 
 • 250 MB internet paketine ait paket aşım ücreti, tüm vergiler dahil, faturasız hatlar için 1 kuruş /100 KB’dir. 
 • Paket aşımında yapılacak değişiklikler, makul bir süre önce bilgilendirmek koşuluyla, kampanya katılımcılarının ilgili hatlarına yansıtılabilir. 
 • Kampanyadan Mobil Genişbant data ve POS hatları yararlanamaz. 
 • Bir hat kampanyadan bir kez yararlanabilir. 
 • Hem indirilen hem yüklenen veri paketten düşecektir. 
 • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez. 
 • 24 ayda anlaşmalı kredi kartlarıyla tekliften faydalanan müşterilerimize aylık bedelin üzerine, ilgili bankanın belirlediği oranda faiz uygulanabilir. İlgili faiz bedeli, banka ekstrelerine yansıtılabilir. Bu bedelden Turkcell sorumlu değildir. 
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

BENZER KAMPANYALAR

Sayfayı kaydırın