Kamu VINN Kampanyası

Kamu çalışanları Turkcell VINN’a çok özel avantajlarla sahip oluyor!

29,9 TL /12 AY Detaylı Bilgi

Kampanyaya katılım 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Kamu VINN Kampanyası

Kamu VINN Kampanyası

Kamu VINN kampanyasından 4 GB 29,90 TL, 8 GB 49,90 TL, 15 GB 79,90 TL'lik fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Üstelik ön ödeme ve paket aşımı da yok.

Turkcell Fatura ile Turkcell Teklifleri


İnternet PaketiFiyatı Ön Ödeme ve Paket Aşımı
4 GB İnternetiyle29,90 TLYok
8 GB İnternetiyle49,90 TLYok
15 GB İnternetiyle79,90 TLYok

  • Belirtilen fiyatlar 12 ay kontratlı teklif fiyatlarıdır.
  • Kontratlı tekliflerde paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
  • İlk fatura döneminden sonra paketler arasında geçiş yapılabilmektedir.
  • Yeni bir hat açılışı yapıldığında, 44 TL'lik yeni tesis hat ücreti (aylık 3,67 TL) ve 17,95 TL'lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,5 TL) 12 eşit taksit halinde; 1,5 TL'lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 6,66 TL ilave edilmektedir.
  • Sözleşmeden doğan damga vergisi tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
  • Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmediği durumlarda gönderilecek ilk faturada 1,36 TL’lik TGM ruhsat ve 1,36 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 2,72 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir. Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili tekliflerimizden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
  • Mevcutta Turkcell faturalı ses hattınız varsa kampanyaya katılım için Turkcell faturalı ses hattınızla Turkcell Tek Fatura özeliğini aktiflemeniz gerekmektedir. Böylece kampanyadan yaralandığınız data hattınızın kullanım tutarı ve ses hattınızın kullanım tutarı tek bir faturada ücretlendirilecektir. Kampanya katılımından sonra dilerseniz TEK FATURA İPTAL yazıp 2222’ye göndererek bu özelliği iptal edebilirsiniz.


Kampanya Sözleşmesi için tıklayın.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

BENZER KAMPANYALAR

Sayfayı kaydırın